عکس هایی از ابر خودرو برقی جهان که از آن رونمایی شد

پورشه از جدیدترین ماشین های برقی خود رونمایی کرده است که طراحی این ماشین بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد و قرار است به زودی دنیا را با طراحی های خاص خود بگیرد.

پورشه یک ابر خودروی تمام برقی با نام میشن ایکس را معرفی کرد که می گوید (تعبیر مجدد مفهومی) ابر خودرو است. این خودروساز می خواهد با این خودرو رکورد پیست نوربرگ رینگ را در دنیای خودروهای برقی،هیبریدی، بنزینی و… جابه جا کند.

طبق طرح اولیه ارائه شده این خودرو مانند پورشه 918 اسپایدر، اسکوات و جمع و جور با گلگیرهای حباب دار است. پورشه میشن ایکس، یک خودروی مفهومی لوکس با کارایی بالا معرفی شده که برنه ای کم ارتفاع و تراشیده با خطوط صاف دارد. قسمت های خاصی از بدنه دارای روکش کربنی هستند و چرخ های مجهز به تیغه های هوا برای خنک سازی بهتر ترمز هستند.

طبق طرح اولیه یک گنبد شیشه ای با وزن سبک خودرو را می پوشاند که از پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن ساخته شده است. درها به سمت جلو و بالا باز می شوند که مشابه آن چیزی است که در خودروهای مسابقه ای معروف پورشه 917 استفاده شده بود. چراغ های جلو طراحی منحصر به فردی دارند که از خودروهای مسابقه ای تاریخی الهام گرفته شده است.

عکس هایی از ابر خودرو برقی جهان که از آن رونمایی شد

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.