ساعت پخش قرآن در ماه رمضان ۱۴۰۲ از شبکه های تلویزیون

ساعت پخش قرآن در ماه رمضان 1402 از شبکه های سیما

در ماه مبارک رمضان شبکه های تلویزیونی برنامه های ویژه ای را برای این ماه در جدول پخش خود قرار می دهند و برای روزه داران پخش میکنند. در رمضان سال 1402 نیز مانند هرسال شبکه های صدا و سیما برنامه های متنوع و متفاوتی را برای مخاطبان آماده کرده اند که مناسب با حال و هوای این ایام باشد. یکی از این برنامه ها ترتیل خوانی جزء های قرآن در روزهای ماه رمضان است تا در پایان ماه رمضان 30 جزء قرآن ختم شود. ساعات پخش تلاوت قرآن در ماه رمضان از تلویزیون در ادامه آمده است.

ساعات پخش قرآن در ماه رمضان از تلویزیون

یکی از برنامه های ویژه شبکه های تلویزیونی که برای رمضان 1402 بر روی آنتن پخش تمام شبکه ها می رود خواندن قرآن است. ترتیل جزء خوانی در ماه رمضان از اهمیت و ثواب بسیاری برخوردار است و این مراسم در برخی از اماکن متبرکه انجام شده و به صورت زنده در تلویزیون پخش میشود. برای اطلاع از زمان پخش تلاوت قرآن در همه ی روزهای رمضان 1402 می توانید ادامه مطلب را بخوانید.

ساعت پخش قرآن در ماه رمضان 1402
رمضان 1402

زمان پخش جزء خوانی قرآن تلویزیون 1402 از شبکه یک سیما

زمان پخش قرآن در شبکه ی سیما در ماه رمضان 1402 همه روزه ساعت ساعت 6 صبح به صورت زنده از حرم امام رضا (ع) پخش می شود.

زمان پخش ترتیل قرآن از شبکه دو سیما

زمان پخش ترتیل جزء خوانی شبکه ی دوسیما در ماه رمضان 1402 همه روزه بعد از اذان صبح به صورت زنده از حرم احمد بی موسی کاظم (ع) شاهچراغ پخش میشود.

شبکه سه سیما

همه روزه خواندن یک جزء از کلام الله الکریم از حرم حضرت معصومه (س) به صورت زنده ساعت ساعت 14 همراه با تفسیر کوتاه حجت الاسلام دکتر محمد حاجی ابوالقاسم پخش میشود.

شبکه چهار سیما

تلاوت قرآن کریم همه روزه در ساعت 13:30 در حرم شاه چراغ به صورت زنده پخش میشود.

شبکه پنج سیما

ترتیل خوانی قرآن 1402 از شبکه پنج تلویزیون در برنامه انس با قرآن همه روزه بعد از اذان ظهر از حرم عبدالعظیم حسنی (ع) با اجرای غلام رضا احمدی پخش میشود.

شبکه افق سیما

جزء خوانی قرآن در ماه رمضان 1402 از شبکه افق نیز پخش می شود. شبکه افق سیما همه روزه از حرم امام رضا (ع) صحن گوهرشاد هروز مراسم ترتیل خوانی را پخش میکند.

شبکه قرآن و معارف سیما

ترتیل خوانی قرآن در ماه رمضان 1402 همه روزه ساعت 10:45 از شبکه ی قرآن در مسجد جمکران پخش می شود. برنامه تحدیر (تند خوانی) قرآن که برای اولین بار در رمضان 1402 با شکلی متفاوت به ترتیل آیات قرآن می پردازد که این برنامه برای مخاطبین علاقه مند همه روزه از شبکه قرآن و معارف سیما برای خواندن یک جزء از کلام الله مجید بر روی آنتن پخش می رود.

جدول ساعت پخش ترتیل قرآن از شبکه ها

نام شبکهساعت جزء خوانی قرآن تلویزیون 1402
شبکه 16 صبح
شبکه 2بعد از اذان صبح
شبکه 3ساعت 14
شبکه 4ساعت 13:30
شبکه 5بعد از اذان ظهر
شبکه جهانی جام جم ساعت 17
شبکه قرآن و معارف سیماساعت 10:45
شبکه امیدساعت 12:15

مگ تک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.