عرضه محصولات سایپا در سامانه یکپارچه از ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

عرضه محصولات سایپا در سامانه یکپارچه فروش خودرو از فردا سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 به مدت یک هفته آغاز می شود. جزئیات بیشتر را در این خبر بخوانید.

طبق مصوبات جدید از این پس محصولات خودروسازها از جمله سایپا و ایران خودرو و … در سامانه یکپارچه فروش خودرو صورت می پذیرد. این در حالی است که عرضه ممحصولات خودروسازان از فردا سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 در سامانه یکپارچه به نشانی sale.iranecar.com برای یک هفته آغاز می گردد. حال آنکه در این خبر جزئیات فروش فوق العاده، پیش فروش و مشارکت در تولید محصولات شرکت سایپا که از فردا در سامانه یکپارچه آغاز می شود، شرح داده شده است.

مطالب مرتبط: سامانه فروش یکپارچه خودرو؛ سامانه ای جدید جهت عرضه خودرو

جزئیات عرضه محصولات سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

گروه خودروسازی سایپا جزئیات اولین طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را اعلام کرد. به این ترتیب متقاضیان می توانند از ساعت 9 صبح فردا سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 به مدت یک هفته به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

عرضه محصولات سایپا در قالب سه طرح فروش فوق العاده با موعد تحویل حداکثر 90 روز، پیش فروش با موعد تحویل مهر، آذر و بهمن 1401 و طرح مشارکت در تولید با موعد تحویل تیر و مرداد 1402 می باشد. محصولاتی که عرضه شده اند شامل ساینا EX، کوییک با گیربکس معمولی، تیبا 2، کوییک R ، کوییک S و تیبا sx می باشد.

عرضه محصولات سایپا در سامانه یکپارچه فروش خودرو
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.