کارگردان پوست شیر به زودی اسپین آف این سریال را می سازد

پوست شیر به دلیل موفقیت زیادی که در بین سریال های خانگی کسب کرده به یک اثر جاودانه تبدیل شده است و قرار است به زودی اسپین آف پوست شیر ساخته شود.

برادران محمودی قرار است اسپین آف پوست شیر را به زودی بسازند. سریال پوست شیر به کارگرانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی که بر اساس رای کاربران سایت (IMDB) نمره 8/4 از 10 به دست آورده به زودی بر خواهد گشت و روایتی از یکی از شخصیت های اصلی این سریال را برای مخاطبین بازگو می کند.

فیلمنامه پوست شیر را جمشید محمودی به همراه رضا بهاروند نوشته است که در نگارش اسپین آف آن نیز محمودی و بهاروند همکاری خواهند داشت.

اسپین آف پوست شیر چیست؟

اسپین آف یعنی یک برنامه که در حوزه تلویزیون و یا رادیو، رمان و یا هر روایتی که ساخته شده است را دقیق تر و واقعی تر با جزئیات بیشتر بررسی کنیم و آن را به یک اثر دیگر تبدیل کنیم. در واقع اسپین آف برای کارهای موفق و پرطرفدار ساخته می شود. پوست شیر تا به امروز در لیست سریال هایی بوده است که هم از نظر بازی بازیگران آن و هم فیلمنامه ای که داشته توانسته به یک اثر موفق تبدیل شود. اسپین آف پوست شیر هم حتما جایگاه درستی در بین کارهای هم ردیف خود پیدا خواهد کرد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.