تتلو از زندان ترکیه آزاد شد

امروز 15 بهمن 1398 تتلو با انتشار عکسی در پیج اینستاگرامش خبر آزادی اش از زندان ترکیه را اعلام کرد. امیر تتلو بعد از سال ها سکونت در ترکیه هنگام خروج از ترکیه و عزیمت به بریتانیا بدلیل نقض مقررات ویزا در 8 بهمن 98 توسط پلیس تریکه بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین

امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر داد که از زندان ترکیه آزاد شده است. اکانت اینستاگرامی امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار ویدیویی تایید کرد که این خواننده پر حاشیه از بازداشت در ترکیه آزاد شده است.

امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار کرد و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهایش پرداخت. تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ به دلیل انتشار مطالبی در صفحه اینستاگرامی خود توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت و پس از مدتی در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شد. او پس از آزادی با انتشار نامه‌ای از طرفدارانش عذرخواهی کرد. امیر تتلو پس از دستگیری و آزادشدن در صفحهٔ رسمی فیس‌بوک خود این اخبار را منتشر کرد. چند بار نسبت به اشتباهاتش اقرار کرد و در یک فایل صوتی خبر از پشیمان شدنش داد.

منبع خبر

به گزارش خبرگزاری ایران  آنلاین

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که توسط پلیس ترکیه بازداشت شده بود، ویدئویی کوتاه از آزادی اش در اینستاگرام منتشر کرده است. امیرحسین مقصودلو (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۶۲، تهران)، با نام هنری امیر تتلو، از خوانندگان ایرانی است که در سبک ریتم اند بلوز (R&B) فعالیت می‌کند.در ۸ بهمن ۹۸ احمد نوریان سخنگوی نیروی انتظامی از بازداشت امیرحسین مقصودلو به درخواست پلیس ایران در ترکیه خبر داد. وی گفت: به علت پرونده‌های قضایی که برای «تتلو» در ایران تشکیل شده بود، اعلان قرمز اینترپل برای این فرد اعلام و وی در ترکیه بازداشت شد. به گفته نوریان «تتلو» در حال حاضر در بازداشت است و بعد از طی مراحل اداری انتقال وی به ایران، وی تحویل پلیس اینترپل ایران می‌شود.

وی در زمان اقامت خود در ترکیه و به درخواست مقامات قضایی جمهوری اسلامی به جرم آنچه «اشاعه فساد» و «تحریک به مصرف روان‌گردان» قلمداد کردند توسط پلیس ترکیه مرتبط با اعلان اینترپل بازداشت شد. پلیس ترکیه اعلام کرده برنامه ای برای انتقال تتلو به ایران ندارد ولی محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در ۱۱ بهمن ۹۸ اعلام کرد به زودی مقدمات بازگردانی تتلو به ایران انجام خواهد شد.

منبع خبر

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران (yjc)

تتلو در ترکیه از زندان آزاد شد. امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر داد که از زندان ترکیه آزاد شده است.
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اکانت اینستاگرامی امیرحسین مقصودلو (تتلو) با انتشار ویدیویی تایید کرد که این خواننده پر حاشیه از بازداشت در ترکیه آزاد شده است.

گفتنی است؛ پلیس ترکیه چند روز قبل تتلو را در حالی که قصد خروج از این کشور را داشت، بازداشت کرده بود.

منبع خبر

به گزارش سایت خبری تحلیلی زیتون

تتلو آزاد شد، امیر حسین مقصودلو، معروف به «تتلو»، با انتشار پست‌هایی در حساب کاربری خود در اینستاگرام، از آزادی خود از بازداشت در ترکیه خبر داده است.

تتلو در متن و ویدئویی در اینستاگرام ضمن تشکر از کسانی که به آزادی‌اش از بازداشت کمک کرده‌اند نوشته «مرسی از پلیس ترکیه و مردمش که مارو تحویل ندادن و طرفدار حق بودن فقط چند تا گلگی دارم از یه سریا که اونم تو اولین کنسرت توضیح میدم و شفاف سازی میکنم.»

منبع خبر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.