در هفدهمین مراسم «شب بازیگر» چه گذشت؟ + عکس بازیگران

در این مطلب جزئیاتی از مراسم «شب بازیگر» را همراه تصاویری از هنرمندانی که در این مراسم حضور داشتند را با شما به اشتراک می گذاریم.
هفدهمین مراسم «شب بازیگر» عصر روز گذشته (شنبه 24 اردیبهشت 1401) در مجموعه تئاتر شهر با حضور بزرگانی چون محمود دولت آبادی، علی نصیریان و … برگزار شد.

هر ساله به مناسبت روز جهانی تئاتر مراسم «شب بازیگر» با حضور جمعی از فعالان و پیشکسوتان برگزار می شود که بعد از دو سال وقفه به دلیل شرایط کرونایی و با اعلام قبلی هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران تئاتر، هفدهمین مراسم «شب بازیگر» عصر روز گذشته شنبه 24 اردیبهشت 1401 در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر با ریاست ایرج راد و دبیری شهره سلطانی (بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون) برگزار شد. این دوره از مراسم «شب بازیگر» با بزرگداشت چهار پیشکسوت تئاتر ؛ تانیا جوهری، محمد ساربان، بدرالسادات برنجانی و سلمان فارسی صالحزهی برگزار گشت. در ادامه این مطلب جزئیاتی هفدهمین مراسم «شب بازیگر» را می خوانید.

جزئیاتی از مراسم «شب بازیگر»

مراسم «شب بازیگر» که طی دو سال گذشته به دلیل بیماری کرونا برگزار نشده بود، در سال جاری و روز گذشته ساعت 19:05 با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز و برگزار شد. اجرای مراسم بر عهده امیر غفارمنش بود و چراغ صحنه نیز توسط گلاب آدینه و رضا بابک همراه با نوای موسیقی روشن شد. سپس پیشکسوتان تئاتر و سینما از جمله ایرج راد، علی نصیریان، سلمان فارس صالح زهی (از پیشکسوتان تئاتر سیستان و بلوچستان) و … به روی صحنه آمدند.

در مراسم شب گذشته برنامه های متفاوتی شامل موسیقی، سیاه بازی، شعرخوانی، استداپ کمدی و… به اجرا درآمد و علی نصیریان نیز تذکراتی به برگزارکنندکان مراسم داد و گفت: وقتی حال مردم خوب نیست نباید جشن بگیریم.

تقدیر از پیشکسوتان

هنرمندان پیشکسوتی که شب گذشته در مراسم «شب بازیگر» از آنها تقدیر شد تانیا جوهری، محمد ساربان دو هنرمند پیشکسوت تئاتر تهران در کنار بدرالسادات برنجانی، هنرمند پیشکسوت تئاتر اهواز و سلمان صالح زهی، هنرمند باسابقه تئاتر سیستان و بلوچستان بودند.

تقدیر از این هنرمندان با حضور بزرگان عرصه فرهنگ و هنر همچون علی نصیریان، محمود دولت آبادی، اسماعیل خلج، اکبر زنجان پور، محمود عزیزی، ایرج راد و … انجام شد.

بازیگرانی که در مراسم حضور داشتند

علی نصیریان، محمود دولت آبادی، اکبر زنجان پور، تانیا جوهری، محمود عزیزی، اسماعیل خلج، آزیتا حاجیان، آتش تقی پور، گلاب آدینه، فرزانه کابلی، منیژه محامدی، اکبر رحمتی، رضا بابک، جلیل فرجاد، اصغر همت، مهوش وقاری، هوشنگ توکلی، عباس محبوب، خسرو حکیم رابط، هایده حائری، ناصر آقایی، احمدرضا اسعدی، مجید قناد، افشین هاشمی، ندا مقصودی، نگار عابدی، سروناز نانکلی، رضا ایران منش، و … از جمله هنرمندانی بودند که در مراسم «شب بازیگر» حضور داشتند.

تصاویری از مراسم «شب بازیگر»

منبع تصاویر زیر خبرگزاری ایسنا و فیلم نیو می باشد.

گلاب آدینه در مراسم «شب بازیگر»
علی نصیریان در مراسم شب بازیگر
رویا میرعملی در مراسم شب بازیگر
نگار عابدی در مراسم شب بازیگر
شهره سلطانی در مراسم شب بازیگر
منا فرجاد در مراسم شب بازیگر
آزیتا حاجیان در مراسم شب بازیگر

گالری عکس های مراسم «شب بازیگر»

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.