ساعت پخش و تکرار سریال در پناه تو ۱۴۰۱، کدام شبکه؟

اگر می خواهید بدانید ساعت پخش و تکرار سریال در پناه تو کی است و یا سریال در پناه تو از کدام شبکه پخش می شود، این مطلب را دنبال کنید.

اگر سریال در پناه تو با بازی لعیا زنگنه، پارسا پیروزفر و حسن جوهر را به یاد دارید و از طرفداران این سریال بوده اید، خوب است بدانید که این روزها سریال در پناه تو از تلویزیون پخش می شود. برای اطلاع ازساعت پخش و تکرار سریال در پناه تو 1401 و اینکه سریال در پناه تو از کدام شبکه پخش میشود، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

ساعت پخش سریال در پناه تو

در پناه تو از سریال های پرطرفدار سال 1373 به کارگردانی حمید لبخنده بود که از شبکه دو پخش می شد و در مورد زندگی چند دانشجو بود. از 25 مرداد 1401 شاهد پخش مجدد سریال در پناه تو از شبکه آی فیلم هستیم.

سریال در پناه تو از 25 مرداد 1401 هر روز ساعت 19 از شبکه آی فیلم پخش می شود و تکرار در پناه تو را می توانید ساعت 03:15 بامداد تماشا کنید.

داستان سریال در پناه تو درباره زندگی چند جوان دانشجو می باشد و یکی ازاین دانشجوها مریم با بازی لعیا زنگنه است که با همکلاسی خود ازدواج می کند و زندگی او دستخوش تغییراتی می شود… .

سریال در پناه تو چند قسمت است

سریال در پناه تو یک سریال 26 قسمتی می باشد.

ساعت پخش سریال در پناه تو از شبکه آی فیلم

زمان پخش سریال در پناه تو ساعت 7 عصر و تکرار آن ساعت 03:15 بامداد از آی فیلم می باشد.

بازیگران سریال در پناه تو

  • پارسا پیروزفر
  • حسن جوهرچی
  • لعیا زنگنه
  • ثریا قاسمی
  • رامین پرچمی
  • اتابک نادری
  • پری امیر حمزه
سریال در پناه تو چه سالی پخش شد

سریال در پناه تو سال 1373 از شبکه دو سیما پخش می شد.

سریال شبکه مخفی زنان کی پخش میشود

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.