محدودیت تردد در عید فطر ۱۴۰۱/ آیا دوز سوم الزامیست؟

روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در حال سپری شدن است و روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده به مناسبت عید سعید فطر تعلیل خواهد بود. سوال است که در این دو روز تعطیلی محدودیت تردد جاده ای و الزام تزریق دوز سوم واکسن وجود دارد؟

روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در حال سپری شدن است و هفته آینده روزهای دوشنبه و سه شنبه (12 و 13 اردیبهشت ماه) به مناسبت عید فطر تعطیل می باشد و احتمالا بسیاری از افراد در حال برنامه ریزی برای سفر در این ایام می باشند. با توجه به وجود کرونا و الزام رعایت پروتکل های بهداشتی، برای هموطنان عزیز سوال است که در روزهای تعطیل عید فطر محدودیت تردد وجود دارد؟ و آیا تزریق دور سوم واکسن برای سفر در عید فطر ضروری است؟ احمد وحیدی (وزیر کشور) در پاسخ به این سوالات اظهار داشته ضمن برگزاری نماز عید فطر در تمامی مصلی ها و مساجد، بر رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق دوز سوم واکسن تاکید می شود. از طرفی ممنوعیت جاده ای منظور نشده و سفر آزاد است.

آیا برای عید فطر ممنوعیت تردد جاده ای داریم؟

احمد وحیدی در نشست روز سه شنبه هفته جاری در این خصوص توضیحاتی را ارائه داشت. ایشان ضمن اعلام اینکه راهپیمایی روز قدس و نماد عید فطر با رعایت شیوه ها نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد، در پاسخ به سوال آیا برای عید فطر ممنوعیت تردد جاده ای داریم؟ بیان داشت: در تعطیلی عید فطر سفر آزاد است و ممنوعیت تردد جاده ای لحاظ نشده است اما بر زدن ماسک، تزریق دوز سوم واکسن و رعایت شیوه نامه های بهداشتی تاکید داریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.