بلاتکلیفی وریا غفوری در استقلال

بلاتکلیفی وریا غفوری در استقلال. وریا غفوری در آستانه جدایی از باشگاه استقلال قرار گرفت چرا که مدتی از اتمام قرارداد وریا با استقلال می گذرد اما هنوز خبری از سوی مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد نیست.

وریا غفوری، کاپیتان اول استقلال قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده و در بلاتکلیفی به سر می برد چرا که مدیران استقلال هنوز تماسی با وی برای تمدید قرارداد نداشته اند و اینگونه که به نظر می رسد این بلاتکلیفی برای او غیرقابل تحمل شده و احتمال جدایی او از استقلال بیش از پیش قوت یافته. وریا غفوری طی انتشار یک استوری مشکوک به صورت تلویحی جدایی از باشگاه استقلال را اعلام داشت. حتی آخرین اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها حاکی از توافق وریا غفوری با باشگاه فولاد است و ممکن است به زودی شاهد جدایی وریا غفوری از استقلال و پیوستن او به باشگاه فولاد و بر تن کردن پیراهن فولاد باشیم.

مطالب پیشنهادی: گرانترین بازیکنان آسیایی

وریا غفوری در آستانه جدایی از استقلال

وریا غفوری استوری مشکوکی به اشتراک گذاشت و نوشت:«روزگار عجیبی است. چه بی پروا در برابر آفتاب تابان، پرنده را از داشتن آسمان آبی محروم می کنند. چه بی پروا سکوت آرام بخش ساحل ما را با قدم های اهسته و هرز می شکنند. گویی صدای زیبای پرندگان به مذاقشان خوش نمی آید.»

آنطور که به نظر می رسد تنها با وریا غفوری مذاکره ای برای تمدید قرارداد صورت نگرفته به همین دلیل وریا غفوری اقدام به اعلام دلخوری خود از باشگاه استقلال کرد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.