تکلیف کسانی که یارانه معیشتی نگرفتند چه می شود؟

روز گذشته یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی برای دهک های اول تا پنجم واریز شد و حالا برای بسیاری سوال مطرح شده است تکلیف کسانی که یارانه معیشتی نگرفتند چه می شود؟ در این مطلب با پاسخ به این سوال همراه باشید.

روز گذشته برای دهک های درآمدی یک تا پنج یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی واریز شد و در این بین بسیاری بر عدم دریافت یارانه اعتراض دارند. حال سوال است برایشان که تکلیف کسانی که یارانه معیشتی نگرفتند چه می شود؟

مطالب مرتبط: چرا یارانه واریز شده، قابل برداشت نیست؟

کسانی که یارانه معیشتی دریافت نکرده اند چه کنند؟

کسانی که یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی دریافت نکرده اند، به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول کسانی هستند که به طور کلی یارانه بگیرند اما یارانه جدید برایشان واریز نشده، دسته دوم نیز افرادی هستند که نامشان در لیست افراد یارانه بگیر نیست.

طبق آنچه که اعلام شده است افرادی که به هر دلیل به عدم دریافت یارانه یا دهک بندی خود اعتراض دارند می توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

این گزارش همچنین می افزاید، براساس تصمیمات گرفته شده و بنا به دستور رئیس جمهور، افرادی که تا به الان از دریافت یارانه محروم بوده اند، بعد از ثبت نام و ثبت درخواست، شرایط‌شان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت واجد شرایط بودن، یارانه دریافت خواهند کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.