برنامه حسینیه معلی چه ساعتی پخش می شود؟

برای اطلاع از ساعت برنامه حسینیه معلی در این مطلب همراه ما باشید تا از زمان برنامه حسینیه معلی و عوامل برنامه حسینیه معلی باخبر شوید.

حسینیه معلی اسم برنامه جدیدی است که به مناسبت فرا رسیدن محرم 1401 با حضور مداحان نو ظهور و به داوری مداحان بزرگی چون مجید بنی فاطمه و سعید حدادیان برگزار می شود. تاکنون 3 قسمت ازاین برنامه پخش شده و اگر علاقه مند به تماشای این برنامه هستید و می خواهید بدانید ساعت پخش برنامه حسینیه معلی کی است یا از کدام شبکه پخش می شود این مطلب را دنبال کنید.

ساعت پخش برنامه حسینیه معلی

برنامه حسینیه معلی شبکه ۳ هر شب ساعت 10 و نیم شب پخش می شود و تکرار برنامه حسینیه معلی را می توانید ساعت 2 و نیم بامداد و یا 5 و نیم عصر روز بعد مشاهده کنید.

معلی به معنی بلند مرتبه می باشد که به عتبات عالیات اشاره دارد. حسینیه معلی به منظور استعداد یابی مداحان جدید و همچنین بازنمایی آیین های سنتی ایران ساخته شده و تا پایان محرم و صفر ادامه خواهد داشت. مجری برنامه حسینیه معلی حامد سلطانی است و مجید بنی فاطمه، سعید حدادیان، مهدی رسولی و محمد صمیمی به عنوان داور در این برنامه حضور دارند.

در اولین قسمت از برنامه حسینیه معلی پس از مداحی مجید بنی فاطمه و سعید حدادیان ، مجری برنامه حامد سلطانی به یاد همسر و پسر ازدست رفته اش گریست.

تکرار برنامه حسینیه معلی

تکرار برنامه حسینیه معلی ساعت 2:30 بامداد و همچنین 17:30 روز بعد از شبکه 3 سیما پخش می شود.

پیج برنامه حسینیه معلی

moallatv آدرس پیج اینستاگرام برنامه حسینیه معلی می باشد

ثبت نام برنامه حسینیه معلی

علاقه مندان برای شرکت در برنامه حسینیه معلی می توانند مشخصات خود را به شماره 10005144 پیامک کنند.

همچنین بخوانید:

ساعت پخش شب دهم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.