یارانه مهر ۱۴۰۱ چه زمانی واریز میشود؟ نقدی است یا کالابرگ؟

یارانه مهر ماه 1401 مانند ماه های گذشته 20 مهر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. مبلغ یارانه مهر ماه 1401 مانند ماه های گذشته 300 (برای دهک اول تا سوم) و 400 هزار تومان (برای دهک چهارم تا نهم) خواهد بود.

یارانه مهرماه 1401 نقدی است یا کالابرگ؟

هنوز نتیجه قطعی طرح کالا برگ الکترونیکی که توسط وزیر اقتصاد ارائه شده بود اعلام نشده است زیرا به عقیده رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس زیرساخت های اجرایی آن در حال حاضر وجود ندارد. بنابراین پرداخت کالابرگ به جای یارانه نقدی حداقل برای مهرماه 1401 منتفی است.

افرادی که در دهک دهم قرار دارند نیز یارانه ای دریافت نخواهند کرد اما می توانند به سامانه هدفمندی یارانه‌ها به آدرس my.gov.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت کنند تا به آن رسیدگی شود. در ماه گذشته 70 هزار سرپرست خانوار به جمع یارانه بگیران اضافه شدند و مبغ یارانه چند ماهی که یارانه دریافت نکرده اند نیز به حساب آن ها واریز خواهد شد.

نحوه ثبت نام یارانه معیشتی 1401

با توجه به اینکه تاکنون ابلاغی در زمینه تغییر مبلغ یارانه و یا پرداخت یارانه به شکل کالابرگ در مهر 1401 صورت نگرفته، یارانه مهر 1401 مانند ماه های گذشته در تاریخ 20 مهر و به مبلغ 300 و 400 هزار تومان واریز می شود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.