نوبت لیلی کجا پخش میشه؟

نوبت لیلی کجا پخش میشه؟ سریال نوبت لیلی تازه ترین اثر روح الله حجازی است که از 22 فروردین 1401 پخش شد و تاکنون 10 قسمت از این سریال در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

نوبت لیلی از دیگر سریال های نمایش خانگی در سال 1401 می باشد که قسمت اولش 22 فروردین ماه پخش شد. نوبت لیلی به کارگردانی و تهیه کنندگی روح الله حجازی و به قلم سروش چیت ساز، مهدی شیرزاد و روح الله حجازی می باشد که روایتگر داستان زندگی دختری به نام لیلی است که به وسیله کتابی مرموز دریافته که به همراه خانواده اش در زمان و مکان های بسیاری زندگی کرده اند و در پی آن است که به تمام آن زندگی ها معنا بخشد. از 22 فررودین 1401 تاکنون 10 قسمت از سریال نوبت لیلی آمده و به نظر می رسد برخی از عزیزان به تازگی با این سریال آشنا شده و قصد دارند به تماشای نوبت لیلی بنشینند اما نمی دانند این سریال کجا پخش می شود. به همین جهت بر آن شدیم در گزارشی مختصر به سوال نوبت لیلی کجا پخش میشه؟ پاسخ دهیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آیا داستان سریال نوبت لیلی واقعیت دارد؟

موضوع سریال نوبت لیلی

سریال نوبت لیلی کجا پخش میشه؟

سریال نوبت لیلی چند شنبه ها میاد و کجا پخش میشه؟ علاقه مندان می توانند سریال نوبت لیلی را هر دوشنبه ساعت 20 از نماوا تماشا نمایند.

ستارگان سریال نوبت لیلی حمید فرخ نژاد، مریلا زارعی، پردیس احمدیه، مهران غفوریان، گوهر خیراندیش، لادن مستوفی می باشند.

برای خرید قانونی نوبت لیلی روی لینک زیر کلیک کنید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.