چرا یارانه واریز شده، قابل برداشت نیست؟

شب گذشته یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوارهای جزء دهک اول تا پنجم واریز شد، اما نکته آن است که یارانه قابل برداشت نیست و سوال است چرا یارانه جدید قابل برداشت نیست؟ در این مطلب با پاسخ به این سوال همراه باشید.

شب گذشته ابراهیم رئیسی در برنامه ای زنده در خصوص مسائه روز کشور صحبت کرد و بعد از محسن رضایی وعده واریز یارانه جدید 3000 و 400 هزار تومانی خبر داد و گفت بزودی یارانه جدید واریز می شود. حال آنکه بعد از اتمام سخنرانی رئیسی، یارانه جدید به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. به طوری که افراد دهک اول تا سوم هر کدام 400 هزار تومان و افراد جزء دهک چهارم و پنجم نیز 300 هزار تومان دریافت کردند. اما نکته جالب توجه این یارانه آن است که یارانه جدید قابل برداشت نیست و برای مردم سوال است که چرا یارانه قابل برداشت نیست؟

بیشتر بخوانید: ماجرای سهمیه بندی نان به نقل از خبرگزاری های ایران

چرا یارانه جدید قابل برداشت نیست؟

روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در پاسخ به این سوال اعلام کرده است که مردم صبور باشند چرا که دولت طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری درخصوص یارانه جدید ارائه می دهد و زمان استفاده و برداشت یارانه جدید به زودی اعلام خواهد شد.

چرا یارانه جدید قابل برداشت نیست؟
چرا یارانه جدید قابل برداشت نیست؟

براساس این گزارش، شب گذشته (دوشنبه 19 اردیبهشت 1401) یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی واریز بعد از آن پیامک واریز یارانه ارسال شد که بعد از آن پیامک دومی ارسال شد که یارانه جدید تا زمان اعلام بانک مرکزی قابل برداشت نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.