زین الدین زیدان مو کاشت، گویا زیدان برای کاشت مو به ترکیه سفر کرده

زین الدین زیدان مو کاشت، گویا زیدان برای کاشت مو به ترکیه سفر کرده بود. اما آیا این خبر صحت دارد؟

زین الدین زیدان بازیکن فوتبال بازنشسته فرانسوی در حال حاضر به مربیگری مشغول و اخیرا سرمربی رئال مادريد، تیم مشهور اسپانیایی، بوده است، او علاوه بر سال های فعالیت اش هم اکنون نیز از جمله شخصیت های ورزشی محبوب در کل دنیا می باشد. زین الدین زیدان که به کچل بودن شهرت دارد، گویا به تازگی قصد داشته مو بکارد و عجیب تر آنکه که برای کاشت مو به ترکیه سفر کرده است. اما واقعیت ماجرا چیست؟

مطالب پیشنهادی: بزودی کاکا و کاسیاس به ایران (کیش) می آیند

زین الدین زیدان برای کاشت مو به ترکیه رفت

هواداران فوتبال ممکن است به زودی زین الدین زیدانی متفاوت از آنچه که قبلاً دیده بودند ببینند، زیرا گزارش شده است که سرمربی سابق رئال مادرید و بزرگ فرانسه برای پیوند مو به استانبول سفر کرده است.

رسانه‌های محلی ترکیه گزارش داده اند که زین الدين زيدان، اسطوره فوتبال فرانسه، برای کاشت مو به ترکیه سفر کرده است و روزنامه حریت ترکیه روز دوشنبه گزارش داد که زیدان 50 ساله ظاهراً یک سفر مخفیانه به ترکیه داشته و در هتلی در استانبول اقامت کرده است و ظاهراً برای تغییر چهره زیر چاقو رفته است.

زیدان که با نام «زیزو» شناخته می‌شود و اغلب به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می‌شود، زمانی که شروع به بازی کرد موهای پرپشتی داشت، اما در نهایت در 20 سالگی شروع به کچل شدن کرد. اما زیدان چرا کشور ترکیه را برای کاشت موی خود انتخاب کرده است؟ گفته می شود ترکیه به دلیل گردشگری سلامت خود در سطح جهانی مشهور شده است که در راس آن صنعت درمان مو است که در دهه گذشته رونق گرفته است و سالانه صدها هزار نفر از سراسر جهان را به خود جذب می کند.

زین الدین زیدان

این راز زین الدین در حال حاضر در حد خبر بوده و هنوز تصاویری از زین الدین زیدان با مو در رسانه ها به طور رسمی که تاییدی بر این خبر باشد، منتشر نشده است اما ما تصاویری آماده کرده اییم که چهره زیدان با مو چگونه خواهد بود! را نشان می دهد.

زین الدین زیدان مو کاشت (2)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.