عکس های نیمار جدید (برای پروفایل، پس زمنیه و نقاشی)

در این مطلب عکس های جدید نیمار برای پروفایل، پس زمنیه (گوشی و کامپیوتر) و نقاشی و عکس های نیمار در بارسلونا را با شما علاقه مندان به اشتراک می گذاریم.

نیمار یکی از جذاب ترین فوتبالیست ها؛ در موگی داس کروز برزیل متولد شد، دوران جوانی خود را در پرتغوزا سانتیستا گذراند و سپس در سال 2003 به تیم جوانان سانتوس رفت. او در سال 2009 وارد تیم اصلی سانتوس شد و متعاقباً در سال 2013 به بارسلونا منتقل شد. در سال 2017، نیمار بارسلونا را ترک کرد تا به باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه بپیوندد. نیمار در سال 2010 اولین بازی ملی خود را برای برزیل انجام داد و بیش از 100 بازی برای کشورش در مسابقات مختلف انجام داد. در این مطلب عکس های جدید نیمار برای پروفایل، پس زمنیه و نقاشی با شما به اشتراک می گذاریم.

مطالب پیشنهادی: گالری عکس های کریم بنزما

عکس های جدید نیمار برای پروفایل

مطالب پیشنهادی: بهترین عکس های روبرت لواندوفسکی

عکس های نیمار برای پس زمنیه گوشی

مطالب پیشنهادی: والپیپر محمد صلاح برای گوشی

عکس های نیمار برای پس زمنیه کامپیوتر

مطالب پیشنهادی: والپیپر مارادونا برای گوشی و کامپیوتر

عکس های نیمار برای نقاشی

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.