پیشنهاد غذا برای تفریح (همراه با دستور پخت) + فلیم

غذا برای تفریح دارای انواع مختلفی می باشد و دارای ویژگی هایی متمایز از غذاهای روزمره است. این غذا ها باید سبک بوده و طرز تهیه راحت و سریعی داشته باشند و در عین حال طعم ان ها دلپذیر باشد تا تفریح را جذاب تر کنند. در این مطلب از مینویسم شما با دستور پخت چند غذا برای تفریح آشنا می شوید

شاید برایتان پیش آمده باشد که هنگام جمع کردن وسایل برای پیک نیک و تفریح به دنبال غذایی متفاوت باشید و دلتان بخواهد غذایی خاص را به همراه باشید. پس مطلبی که در رابطه با غذا برای تفریح در زیر ارائه می شود مطمئنا همان چیزی است که شما به دنبال آن بوده اید. غذا برای تفریح باید دارای ویژگی هایی نظیر سبک بودن، خوشمزه بودن، سرو راحت و غیره باشد. علاوه بر موارد گفته شده باید غذایی انتخاب شود که هم راحت و سریع طبخ شود و هم بتوان به صورت سرد میل کرد. خیلی از افراد غذاهایی مانند ساندویچ را به عنوان غذا برای تفریح انتخاب می کنند. در این پست ما یک لیست غذا برای تفریح همراه با دستور پخت را در اختیار شما قرار می دهیم.

بهترین غذا برای تفریح

غذاهایی که می توان با خود به سفر و تفریح برد شامل انواعی نظیر کوکو اسفناج، دونات سبزیجات، بورک گوشت، سالاد ماکارونی، هات داگ و غیره است. در ادامه طرز تهیه چند مدل غذا برای تفریح را با شما به اشتراک می گذاریم.

1. کوکو اسفناج (غذای ساده برای تفریح)

کوکو اسفناج از کوکوها مقوی و خوشمزه می باشد. این کوکو به دلیل اسفناج موجود در آن برای گوارش مفید بوده و دارای آهن فراوان است. کوکو اسفناج نوعی غذا برای تفریح می شود که علاوه بر اینکه به سرعت آماده می شود، غذایی مقوی نیز می باشد. این کوکو دارای انواعی مانند کوکو اسفناج، کوکو اسفناج با سیب زمینی، کوکو اسفناج با مرغ و غیره می باشد. در ادامه با طرز تهیه کوکو اسفناج آشنا می شوید.

مواد لازم برای تهیه کوکو اسفناج

اسفناج1 کیلو گرم
تخم مرغ6 عدد
پیاز3 عدد متوسط
آرد2 قاشق غذاخوری
پیازچه50 گرم
نمک و فلفل سیاه و زردچوبهبه میزان لازم

زمان لازم برای تهیه کوکو اسفناج به عنوان غذا برای تفریح، 40 دقیقه است.

دستور پخت کوکو اسفناج خوشمزه

 1. آماده کردن اسفناج

  اسفناج ها را پاک کرده و می شوییم. سپس اجازه می دهیم خشک شود. آن را خرد کرده و 1 کیلو از اسفناج خرد شده را برای این کوکو بر می داریم و کنار می گذاریم.

 2. خرد کردن پیاز

  پیاز را پوست کنده و می شوییم. سپس به شکل نگینی خرد می کنیم. در ظرفی ریخته و برای کوکو اسفناج کنار می گذاریم.

 3. آماده کردن پیازچه

  پیازچه را نیز پاک کرده و خرد می کنیم. 50 گرم از آن را برای این کوکو بر می داریم.

 4. آماده کردن مواد کوکو اسفناج

  در تابه ای کمی روغن ریخته و پیاز را می ریزیم. هم می زنیم و اجازه می دهیم سرخ شود. برای کوکو اسفناج خوشمزه بهتر است طلایی و سبک شود.

 5. اضافه کردن اسفناج

  اسفناج های خرد شده را اضافه می کنیم. سپس هم می زنیم. لازم است اسفناج نیز با پیاز تفت بخورد و همچنین آب آن کشیده شود.

 6. اضافه کردن پیازچه

  پیازچه های خرد شده را نیز به مواد کوکو اسفناج ساده، اضافه می کنیم. هم می زنیم تا مواد کوکو به خوبی با هم ترکیب شوند. بعد از 5 دقیقه تفت دادن آن را در ظرفی می ریزیم تا خنک شود.

 7. اضافه کردن تخم مرغ

  تخم مرغ را به همراه نمک و زردچوبه و فلفل سیاه در ظرفی می ریزیم. تا زملانی که تخم مرغ از حالت لختگی خارج شود، هم می زنیم. سپس به مواد اضافه می کنیم. هم می زنمی تا مواد قبلی به تخم مرغ آغشته شوند.

 8. اضافه کردن آرد

  در این مرحله از طرز تهیه کوکو اسفناج مجلسی، آرد را به مواد قبلی اضافه می کنیم. حسابی هم می زنیم.

 9. سرخ کردن کوکوی اسفناج

  در تابه ای مقدار لازم از روغن می ریزیم. مواد کوکو را به یکباره در تابه می ریزیم. آن را صاف کرده و اجازه می دهیم سرخ شود. سپس بر می گردانیم تا طرف دیگر نیز سرخ شود.

نکات مهم برای تهیه کوکوی اسفناج ساده

 • برای تزیین از گردو و زرشک استفاده کنید.
 • اگر می خواهید رنگ کوکو اسفناج کمی روشن تر شود لازم است اسفناج را کمتر تفت دهید.
 • پیازچه قابل حذف شدن است.
 • اینکه تخم مرغ را جداگانه هم زده و اضافه کردیم باعث پف کردن کوکوی اسفناج ساده می شود.
 • برای اینکه روغن این کوکو کمتر شود، بعد از اینکه دو. طرف ان سرخ شد، آن را درون آبکشی قرار دهید تا روغن ان کشیده شود.
 • در صورتی که کمی فیله مرغ پخته که خرد شده است را در مواد کوکوی اسفناج بریزید، کوکو اسفناج با مرغ را خواهید داشت.

فیلم طرز تهیه کوکو اسفناج

لیستی از بهترین غذا برای ناهار جمعه


2. دونات سبزیجات (غذای مناسب برای تفریح)

دونات سبزیجات از دسته دونات هایی است که به دلیل سبزیجاتی که دارد غذایی سالم و پرطرفدار است. همچنین دارای ظاهری جالب و موردعلاقه ی اکثر افراد به خصوص بچه ها می باشد و به همنی دلیل باعث می شود بچه ها دونات سبزیجات را که بسیار مفید است را میل کنند. دونات سبزیجات به عنوان غذا برای تفریح انتخاب مناسبی است. دونات ها دارای انواع مختلف هستند و همچنین دونات سبزیجات دارای چند نوع مانند دونات مرغ و سبزیجات، دونات گوشت و سبزیجات، دونات سبزیجات ساده و غیره است. در ادامه طرز تهیه دونات سبزیجات را می بینید.

مواد لازم برای تهیه دونات سبزیجات

شیر120 گرم
تخم مرغ2 عدد
شکر6 گرم
خمیر مایه16 گرم
پنیر صبحانه (دلخواه)200 گرم
آرد700 گرم
روغن مایع100 گرم
فلفل دلمه ای (قرمز)1 عدد متوسط
تره و جعفریبه میزان دلخواه
آویشننصف قاشق چایخوری
پاپریکانصف قاشق چایخوری
پودر سیر و پودر پیازاز هر کدام نصف قاشق چایخوری
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

زمان لازم برای تهیه دونات سبزیجات به عنوان غذایی برای تفریح، 40 دقیقه است.

دستور پخت دونات سبزیجات خانگی

 1. خرد کردن فلفل دلمه ای : فلفل دلمه ای را می شوییم و به شکل نگینی خرد می کنیم.
 2. آماده کردن جعفری : جعفری را پاک کرده و می شوییم. به شکل ساطوری و ریز خرد می کنیم. به مقدار دلخواه از آن را برای دونات سبزیجات خوشمزه، کنار می گذاریم.
 3. آماده کردن خمیر مایه : شیر را در ظرفی می ریزیم و خمیر مایه را به آن اضافه می کنیم.
 4. اضافه کردن شکر : شکر را به خمیر مایه اضافه می کنیم. دربی روی ظرف قرار داده و اجازه می دهیم خمیر مایه برای دونات سبزیجات به عمل آید.
 5. آماده کردن تخم مرغ : تخم مرغ را در ظرفی می ریزیم. نمک و فلفل سیاه را به آن اضافه می کنیم.
 6. اضافه کردن آویشن : آویشن را به همراه پودر سیر و پودر پیاز به مواد دونات سبزیجات خانگی اضافه می کنیم. سپس پاپریکا را ریخته و هم می زنیم تا تخم مرغ از لختگی خارج شود.
 7. اضافه کردن پنیر : پنیر صبحانه را به تخم مرغ اضافه می کنیم. هم می زنیم تا به خوبی با هم مخلوط شوند.
 8. اضافه کردن فلفل دلمه ای : فلفل دلمه ای را نیز به مواد اضافه می کنیم. مجددا با یک قاشق هم زده تا با هم مخلوط شوند.
 9. اضافه کردن سبزیجات : سبزیجات شامل تره و جعفری را به مواد اضافه می کنیم. هر سبزی دلخواه دیگری را می توانید به مواد دونات سبزیجات خوشمزه اضافه کنید. روغن را هم می ریزیم و ترکیب می کنیم.
 10. اضافه کردن خمیر مایه : خمیر مایه به عمل آمده را به مخلوط تخم مرغ و سبز یجات اضافه می کنیم. آرد را ریخته و حسابی هم می زنیم تا با هم مخلوط شوند.
 11. ورز دادن خمیر دونات : خمیر دونات سبزیجات را با دست هم می زنیم. آن را روی سطح صافی قرار داده و حسابی ورز می دهیم. 20 دقیقه زمان می دهیم تا استراحت کند.
 12. شکل دادن خمیر : خمیر را روی سطح صافی که به کمی آرد آغشته شده است، قرار می دهیم. کمی ورز داده و سپس با وردنه صاف می کنیم. با قالب دونات یا یک پیاله ماست خوری برش می دهیم. وسط آن را با یک سر بطری خالی کرده و خمیر وسط را برمی داریم تا شبیه به دونات شود. در سینی فر می چینیم و اجازه می دهیم 1 ساعت استراحت کتد.
 13. سرخ کردن دونات سبزیجات خوشمزه: در تابه ای مقدار تقریبا زیاد روغن ریخته و دونات سبزیجات را دانه دانه در آن می اندازیم. بعد از اینکه طلایی شد از روغن خارج می کنیم تا روغن آن کشیده شود.

نکات مهم برای تهیه دونات سبزیجات

 • به جای شیر می توانید از آب ولرم استفاده کنید.
 • در دونات سبزیجات خانگی می توانید از اسفناج نیز استفاده کنید.
 • بهتر است پنیر صبحانه ای که استفاده می کنید، پنیر سفید باشد.
 • این دونات سبزیجات رژیمی بوده و همچنین برای افرادی که رژیم وگان دارند مناسب است.

ساندویچ های خوشمزه برای عصرانه در تولد

فیلم طرز تهیه دونات سبزیجات


3. بورک گوشت (غذای خوشمزه برای تفریح)

بورک گوشت غذای ترکیه ای می باشد. این غذا به دلیل گوشتی که در مواد آن هست دارای پروتئین زیاد بوده و برای افرادی که به دنبال غذاهای دارای پروتئین هستند گزینه عالی ای می باشد. در ادامه با طرز تهیه بورک گوشت و قارچ آشنا می شوید.

همچنین می توانید طرز تهیه بورک اسفناج را در مینویسم دنبال کنید.

مواد لازم برای تهیه بورک گوشت ترکیه ای

گوشت چرخ کرده400 گرم
پیاز2 عدد متوسط
قارچ1.5 پیمانه
سیر5 حبه
پاپریکاکمی کمتر از نصف قاشق چایخوری
آویشنکمی کمتر از نصف قاشق چایخوری
رب گوجه فرنگی1.5 قاشق غذاخوری
پنیر پیتزابه میزان لازم
تخم مرغ2 ععد کوچک
آبلیمونصف قاشق غذاخوری
زعفرانبه میزان دلخواه
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم
روغنبه میزان لازم

زمان لازم برای تهیه بورک گوشت به عنوان غذا برای تفریح، 50 دقیقه است.

دستور پخت بورک گوشت با خمیر یوفکا

 1. خرد کردن پیاز : پیاز را پوست کنده و به اندازه ی نگینی خرد می کنیم.
 2. خرد کردن سیر : سیر را نیز پوست کنده و با رنده ی سایز ریز رنده می کنیم. سیر طعم بورک گوشت را بی نظیر می کند.
 3. خرد کردن قارچ : قارچ ها را نیز شسته و به اندازه ی دلخواه خرد می کنیم.
 4. دم کردن زعفران : زعفران را می سابیم و در ظرفی می ریزیم. سپس تکه ای یخ در آن می اندازیم تا دم کشیده و حسابی رنگ پس بدهد. زعفران برای رومال این بورک گوشت خانگی استفاده می شود.
 5. آماده کردن مواد میانی : در تابه ای مقدار لازم روغن ریخته و روی حرارت ملایم قرار می دهیم. سپس پیاز را می ریزیم و کمی تفت می دهیم تا طلایی شود.
 6. اضافه کردن رب : سیر را ریخته و هم می زنیم سپس رب گوجه فرنگی را اضافه می کنیم. هم می زنیم تا مواد این بورک گوشت ترکیه ای به خوبی با هم مخلوط شوند.
 7. اضافه کردن گوشت : گوشت چرخ کرده را به مواد میانی اضافه کرده و هم می زنیم. لازم است این مواد کمی با هم تفت بخورند تا رنگ گوشت کمی تیره تر شود.
 8. اضافه کردن ادویه : ادویه شامل نمک و فلفل سیاه و پاپریکا را می ریزیم. آویشن اضافه کرده و مواد بورک گوشت خوشمزه را با هم ترکیب می کنیم.
 9. تفت دادن قارچ : در تابه ای کمی روغن ریخته و قارچ ها را می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم. آبلیمو را اضافه می کنیم تا رنگ قارچ تیره نشود. کمی که تفت دادیم در مواد میانی می ریزیم و 2 دقیقه با هم هم زده و روی حرارت بماند. سپس شعله خاموش می کنیم.
 10. آماده کردن مواد رومال : در ظرفی تخم مرغ را ریخته و زعفران دم کشیده را به همراه نمک و فلفل سیاه اضافه می کنیم. هم می زنیم تا از لختگی خارج شود. این موادت برای رومال این بورک گوشت و قارچ می باشد.
 11. آماده کردن بورک گوشت : خمیر یوفکا را روی سطح صافی قرار داده و کمی با اسپری به آن آب می پاشیم تا نرم شود. مقدار لازم از مواد میانی را درون خمیر قرار می دهیم.
 12. اضافه کردن پنیر پیتزا : به مقدار دلخواه از پنیر پیتزا را روی مواد میانی قرار داده و سپس به شکلی که در ویدیو می بینید (یعنی رول کردن) آن را می پیچیم. با فرچه ای به هر کدام رومال می زنیم.
 13. پختن بورک گوشت خوشمزه : بورک ها را در سینی فر که سطح آن با کاغذ روغنی پوشانده شده است، می چینیم. آن را درون فر با دمای 180 درجه قرار داده و اجازه می دهیم سطح آن طلایی شده و بپزد.

نکات مهم برای تهیه بورک گوشت و قارچ

 • در تهیه بورک گوشت و قارچ به عنوان غذای خوشمزه برای تفریح، حامی توانید کمی پول بیبر به مواد میانی اضافه کنید تا طعم آن بهتر شود.
 • برای اینکه بورک گوشت ترکیه ای دارای ظاهر زیبا تری شود، سیاهدانه و کنجد روی مواد رومال ریخته و سپس داخل فر قرار دهید.
 • می توانید به جای اینکه در فر قرار دهید، در روغن فراوان سرخ کنید تا بورک گوشت در ماهیتابه یا همان بورک گوشت بدون فر را داشته باشید.
 • بورک گوشت را با سس دلخواه سرو کنید.

غذا برای سفر

فیلم طرز تهیه بورک گوشت


4. سالاد ماکارونی (غذای ساده برای تفریح)

سالاد ماکارونی سالادی سیر کننده و خوشمزه می باشد. این سالاد به این دلیل به عنوان غذا برای تفریح کاربرد دارد که به صورت سرد قابل سرو است. لازم است بدانید هرکسی می تواند طرز تهیه متفاوت و خاص خودش را داشته باشد که البته در ادامه با طرز تهیه سالاد ماکارونی با روش عمومی آن آشنا می شوید. این سالاد ماکارونی با کالباس تهیه می شود.

مواد لازم برای تهیه سالاد ماکارونی با کالباس

ماکارونی شکل دار600 گرم
کالباس600 گرم
هویج3 عدد متوسط
ذرت (پخته یا کنسروی)1.5 پیمانه
فلفل دلمه ای2 عدد کوچک
خیار شور700 گرم
ماست200 گرم
سس مایونز200 گرم
لیمو جهرمی1 عدد متوسط
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

زمان لازم برای تهیه سالاد ماکارونی به عنوان غذای مناسب برای تفریح، 30 دقیقه است.

دستور پخت سالاد ماکارونی

 1. آماده کردن کالباس : کالباس را به شکل نگینی خرد می کنیم. در ظرفی می ریزیم.
 2. خرد کردن خیار شور : خیار شور را نیز به شکل نگینی خرد می کنیم. خیار شور سالاد ماکارونی با کالباس را خوشمزه تر می کند.
 3. آماده کردن هویج : هویج ها را پوست می کنیم. در قابلمه ای مقداری آب ریخته و هویج را در آن می اندازیم به محض اینکه کمی نرم شد خارج کرده و در آبکش قرار می دهیم تا خنک شود. بعد از خنک شدن به اندازه نگینی خرد می کنیم.
 4. خرد کردن فلفل دلمه ای : برای سالاد ماکارونی با کالباس ساده، فلفل دلمه ای از وسط نصف کرده و دانه های آن را خارج می کنیم. سپس به شکل نگینی خرد می کنیم.
 5. آماده کردن سس : در ظرفی سس مایونز را ریخته و ماست را به همرا آب لیمو جهرمی به آن اضافه می کنیم. سپس نمک و فلفل سیاه می زنیم. هم می زنیم تا با هم مخلوط شوند.
 6. آماده کردن ماکارونی : در قابلمه ای مقداری آب ریخته و کمی نمک می زنیم. یک قاشق روغن هم اضافه می کنیم. روی حرارت زیاد قرار می دهیم تا بجوشد. سپس بعد از اینکه جوشید ماکارونی را در آب جوش می ریزیم. حرارت را ملایم کرده و کمی که نرم شد، آبکش می کنیم. بهتر است برای سالاد ماکارونی، کمی نرم تر از ماکارونی آبکش کنید.
 7. تهیه سالاد ماکارونی : ظرفی مناسب و گود انتخاب کرده و ماکارونی را در آن می ریزیم.
 8. اضافه کردن خیار شور : سپس خیار شور را اضافه می کنیم. این مواد سالاد ماکارونی مجلسی را با یکدیگر، هم می زنیم.
 9. اضافه کردن کالباس : کالباس را به همراه ذرت می ریزیم. مجددا مواد را هم می زنیم تا با هم ترکیب شوند.
 10. اضافه کردن هویج : هویج های خرد شده را به مواد دیگر سالاد ماکارونی اضافه می کنیم.
 11. اضافه کردن فلفل دلمه ای : فلفل دلمه ای را نیز اضافه می کنیم. همه ی مواد را به خوبی مخلوط می کنیم.
 12. اضافه کردن سس : سس را به همراه نمک و فلفل سیاه می ریزیم. هم می زنیم تا همه مواد سالاد ماکارونی با کالباس به این سس آغشته شوند. نوش جان

نکات کلیدی برای تهیه سالاد ماکارونی با کالباس

 • می توانید به جای کالباس از مرغ پخته شده ریش ریش استفاده کنید تا سالاد ماکارونی با مرغ داشته باشید.
 • می توانید این سالاد را در قالبی دلخواه که کف آن با نایلون پوشیده است قرار داده و فشرده کنید تا سالاد ماکارونی قالبی را داشته باشید.
 • برای خوشمزه تر شدن این سالاد کمی فلفل قرمز هم بریزید.
 • در صورتی که کمی قارچ خرد شده در آن بریزید، سالاد ماکارونی و قارچ خواهید داشت.
 • از هر شکل ماکارونی که دلخواه خودتان است استفاده کنید.
 • در صورتی که به دنبال طرز تهیه سالاد ماکارونی با کالباس و پنیر پیتزا هستید، به همین روش بالا پیش رفته و کمی پنیر پیتزا بریزید سپس این مواد را در قابلمه ای ریخته و روی حرارت ملایم آنقدر هم بزنید تا پنیر ذوب شده و مواد سالاد به آن آغشته شود.

دستور تهیه ساندویچ رپ

فیلم طرز تهیه سالاد ماکارونی


5. هات داگ (غذای حاضری برای تفریح)

هات داگ ساندویچی خوشمزه است که معمولا همه افراد به آن علاقه مند هستند. این ساندویچ اولین بار در آلمان طبخ شده است. ساندویچ هات داگ با نان باگت یا معمولی قابل سرو است. این ساندویچ نوعی غذا برای تفریح می باشد. ساندویچ هات داگ دارای انواع گوناگونی است که در ادامه با طرز تهیه ساندویچ هات داگ پنیری آشنا می شوید.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ هات داگ

هات داگ3 عدد
پیاز3 عدد متوسط
پنیر ورقه ای6 عدد
سس خردل5قاشق غذاخوری
نان باگت3 عدد
پاپریکاکمی کمتر از 1 قاشق چایخوری
روغنبه میزان لازم
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

زمان لازم برای تهیه هات داگ به عنوان غذایی برای تفریح، 40 دقیقه است.

دستور تهیه ساندویچ هات داگ خانگی

 1. خرد کردن پیاز : پیاز را بعد از پوست کندن و شستن، به شکل نگینی خرد می کنیم.
 2. تفت دادن پیاز : در این مرحله از طرز تهیه ساندویچ هات داگ پنیری، تابه ای را روی حرارت ملایم قرار داده و کمی روغن در آن می ریزیم. سپس پیاز را ریخته و هم می زنیم.
 3. اضافه کردن ادویه : ادویه شامل نمک و فلفل سیاه را ریخته و پاپریکا را اضافه می کنیم. هم می زنیم تا تفت خورده و طلایی شود.
 4. سرخ کردن هات داگ : در تابه یا دیگر مقدار لازم روغن ریخته و هات داگ ها را در آن می اندازیم و روی آن ها با چاقو برش هایی از طول می اندازیم طوری که هات داگ خرد نشود.(طبق ویدیو). در ساندویچ هات داگ رستورانی، سوسیس هات داگ به شکل کامل قرار می گیرد و نباید آنرا برش زد.
 5. آماده کردن پنیر ورقه ای : بعد از اینکه هات داگ ها طلایی شدند. آن ها از روغن خارج کرده و حرارت را خاموش می کنیم. در همان حالت که تابه خاموش ولی روغن داغ است، پنیر ورقه ای را در ان روغن انداخته تا کمی ذوب شود.
 6. آماده کردن نان : نان ها را از وسط برش داده و کمی سس خردل به درون هر نان می زنیم. سس خردل طعم ساندویچ هات داگ را بینظیر می کند.
 7. تهیه ساندویچ هات داگ : هات داگ را درون نان ها قرار می دهیم.
 8. اضافه کردن پیاز : در ساندویچ هات داگ پنیری، پیاز سرخ شده را روی هات داگ ها می ریزیم.
 9. اضافه کردن پنیر : پنیری را که تقریبا ذوب شده است اضافه می کنیم. ساندویچ ما آماده است.

نکات طلایی برای تهیه ساندویچ هات داگ خوشمزه

 • در صورتی که کمی قارچ خرد شده را تفت داده و درون ساندویچ اضافه کنید، ساندویچ هات داگ با قارچ و پنیر یا همان ساندویچ هات داگ قارچ و پنیر را خواهید داشت.
 • این ساندویچ را با سس فرانسوی میل کنید.
 • اگر سوسیس ها را روی آتش کبابی کرده و در ساندویچ قرار دهید ساندویچ هات داگ تنوری دارید و همچنین اگر این هات داگ ها را با استفاده از فر سرخ کنید، ساندویچ هات داگ داخل فر را خواهید داشت.
 • برای خوش طعم تر شدن این ساندویچ به عنوان غذای مناسب برای تفریح، از گوجه و خیارشور استفاده کنید.

آموزش تصویری طرز تهیه هات داگ با فیلم

همچنین بخوانید:

غذا با ساندویچ ساز

ساندویچ گوشت با سس قارچ

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.