آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه زبان سفیر

یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی و پرکاربردترین زبان زنده‌ی دنیا، به یک اصل در دنیای امروز بدل شده است.آموزش زبان انگلیسی آنلاین، پیمودن این مسیر را آسان‌تر کرده است.

یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی و پرکاربردترین زبان زنده‌ی دنیا، به یک اصل در دنیای امروز بدل شده است. در سال‌های اخیر محبوبیت آموزش زبان انگلیسی آنلاین به عنوان جایگزینی برای کلاس‌های زبان انگلیسی حضوری، روندی افزایشی داشته است. از سال‌ها قبل، مطالعات گسترده‌ای بر روی اثربخشی و کارایی آموزش زبان انگلیسی آنلاین صورت گرفته بود اما در نتیجۀ پاندمی بیماری کووید 19 دیگر استفاده از آموزش زبان انگلیسی آنلاین نه یک راه ممکن بلکه تنها راه ممکن برای آموزش زبان انگلیسی بود. از دیگر امکانات موجود در این زمینه امکان برگزاری آزمون‌های مختلف نظیر آزمون تعیین سطح آنلاین است که در سهولت تحصیل زبان برای متقاضیان بسیار موثر است.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین و کلاس آنلاین زبان فرانسه در موسسه سفیر

موسسه سفیر همگام با پیشرفت تکنولوژی و محبوبیت آموزش آنلاین زبان‌های خارجی تلاش کرده است امکان آموزش آنلاین زبان‌های خارجه را در قالب آموزش زبان انگلیسی آنلاین، کلاس آنلاین زبان فرانسه و دیگر دوره‌های آموزش آنلاین برای متقاضیان یادگیری زبان فراهم آورد. متقاضیان با شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین می‌توانند بر اساس سطح زبانی خود اقدام به شروع یادگیری نمایند.

کلاس آنلاین زبان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد یادگیری زبان در موسسه سفیر را دارید اما امکان حضور در کلاس‌های حضوری این موسسه را ندارید، اگر دانشجو و یا شاغل هستید و زمان‌بندی کلاس‌های حضوری جوابگوی شرایط تحصیلی و کاری شما نیست و از این بابت امکان شرکت در کلاس‌ها را ندارید، اگر مسافت یا زمان مانعی برای حضور شما در کلاس‌های حضوری است، بهترین گزینه انتخاب کلاس‌های آنلاین موسسه سفیر است. این کلاس‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های آموزشی، آموزش زبان انگلیسی آنلاین را برای شما فراهم می‌آورد. همچنین آزمون‌های موسسه نیز نظیر آزمون تعیین سطح آنلاین و آزمون‌های پایان ترم با کمک همین تکنولوژی‌های آموزشی برگزار می‌شوند تا متقاضی از هر نظر از امکانات آموزش آنلاین بهره ببرد.

فرایند تعیین سطح آنلاین در موسسه سفیر

آزمون آنلاین تعیین سطح

برای شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین در ابتدا می‌توانید زمان آزمون تعیین سطح خود را رزرو کنید. پس از شرکت در آزمون با توجه به سطح شما در آن زبان،دوره‌ای برای شما در نظر گرفته می‌شود و می‌توانید دوره را آغاز کنید.

کلاس زبان انگلیسی آنلاین و کلاس آنلاین زبان فرانسه موسسه سفیر در چه محیطی برگزار می‌شود؟

آموزش زبان انگلیسی آنلاین و کلاس آنلاین زبان فرانسه در موسسه سفیر در محیط Adobe Connect برگزار می‌شوند. کلاس آنلاین در این محیط در هر جلسه ضبط شده و در انتهای کلاس، فایل آن در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد. برای حضور در کلاس نیازمند اینترنت و یک وسیله هوشمند نظیر تلفن همراه، تبلت یا لپ‌تاپ هستید. 

مقایسه کلاس آنلاین و حضوری زبان در موسسۀ سفیر

موسسه سفیر امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین زبان را برای متقاضیان یادگیری زبان  فراهم کرده است تا متقاضیان بسته به شرایط و امکانات خود در هر یک از این دو نوع بستر آموزشی شرکت کنند. کلاس‌های آنلاین در مقایسه با کلاس‌های حضوری هزینه پایین‌تری دارند و با حضور در این کلاس‌ها، در زمان نیز صرفه جویی می‌شود. همچنین آزمون تعیین سطح آنلاین و آزمون پایان ترم آنلاین نیز نیاز به حضور در آزمون‌ها را از میان برده و باعث سهولت هر چه بیشتر آزمون در محیطی بدون استرس می‌شود.

کلا‌س‌های آنلاین زبان فرانسه

زبان فرانسه با داشتن 136 ملیون سخنور زبان اول و 190 ملیون سخنور زبان دوم، یکی از مهم‌ترین زبان‌های زنده جهان است که بعد از زبان انگلیسی دومین زبان پرطرفدار محسوب می‌شود. بسیاری برای تحصیل، سفر و فعالیت‌های کاری و تجاری به آموختن زبان فرانسه نیازمندند. در دنیای امروز با توجه به زمان اندک و سرعت بالای پیشرفت در حوزه‌های مختلف، یادگیری زبان فرانسه به صورت آنلاین برای بسیاری انتخابی مطلوب و منطقی است. 

روش تدریس در کلاس زبان فرانسه موسسه سفیر

برای تدریس زبان فرانسه در کلاس‌ زبان فرانسه موسسه سفیر از روش آموزشی Tendances استفاده می‌شود. دوره آموزشی فوق یک دوره مکالمه محور بر پایه روش آموزش زبان خارجه با رویکرد ارتباطی است که در آن تلاش می‌شود زبان‌آموز زبان فرانسه را به عنوان زبان خارجه به شکلی گفتگو محور فراگرفته و در فضایی تعاملی، آموخته‌های خود را به کار ببندد تا از این طریق این آموخته‌ها در ذهنش تثبیت شوند. دوره Tendances مجموعه‌ای از پنج کتاب آموزشی است که در سطوح A1 تا C1 طراحی شده است. هر کتاب مجموعه 9 درسی است که با تمرکز بر یک موضوع مشخص گرامر، لغات و مکالمات مرتبط با آن موضوع را ارائه داده و زبان‌آموز را در هر چهار مهارت اصلی زبانی تقویت می‌کند. در انتهای هر درس نیز تمریناتی وجود دارد که به مرور مطالب آموزشی در هر درس می‌پردازد.

متقاضی کلاس زبان فرانسه چه کسانی هستند؟

متقاضی کلاس زبان فرانسه معمولا دانشجویانی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشورهای فرانسه زبان نظیر فرانسه و ایالت‌های فرانسوی زبان کشورهایی نظیر کانادا و سوئیس در مقاطع مختلف تحصیلی هستند. همچنین کسانی که قصد فعالیت در کشورهایی از این دست را دارند، نیاز به حضور در کلاس زبان فرانسه و آشنایی با این زبان دارند. همچنین دانشجویان متقاضی شرکت در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری زبان فرانسه نیز ممکن است نیازمند و یا علاقمند به حضور در کلاس زبان فرانسه باشند. 

دوره‌های آموزشی زبان فرانسه

علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه می‌توانند در دوره‌های آنلاین زبان فرانسه 16 جلسه شرکت کنند. هر کلاس 90 دقیقه می‌باشد. در پایان هر ترم بعد از اتمام 16 جلسه، آزمون پایان ترم به صورت کتبی و آنلاین برگزار می‌شود. در صورت قبولی در آزمون پایان ترم زبان‌آموز می‌تواند به ترم بعد وارد شده و دوره آموزشی را ادامه دهد.

کلاس آنلاین زبان فرانسه برای چه مقاطع سنی برگزار می‌شوند؟

کلاس زبان فرانسه

کلاس‌های آنلاین زبان فرانسه موسسه سفیر برای مقاطع سنی بزرگسالان و نوجوانان برگزار می‌شود. چرا که عموما متقاضی کلاس زبان فرانسه، از این دو رده سنی هستند. خصوصا بزرگسالان که به قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری به کشورهای مورد نظرشان در این دوره‌ها شرکت می‌کنند.

تماس با موسسه سفیر

موسسه سفیر مفتخر به آموزش زبان انگلیسی آنلاین و برگزاری کلاس‌های آنلاین زبان فرانسه برای علاقمندان است تا از این طریق امکان یادگیری زبان انگلیسی و فرانسه برای متقاضیانی که شرایط حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند، فراهم شود. موسسه سفیر برای علاقمندان آزمون تعیین سطح آنلاین نیز برگزار می‌کند که منجر به انتخاب دوره متناسب با مهارت‌های زبانی زبان‌آموز می‌شود. برای شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین و شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی و زبان فرانسه در موسسه سفیر و کسب اطلاعات بیشتر، به آدرس زیر مراجعه فرمائید:  https://gosafir.com/fa/

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.