با شامپو تریاک و خواص و عوارض استفاده از آن آشنا شوید

شاید شنیدن اسم شامپوی تریاک برایتان عجیب باشد اما این محصول وجود دارد و به فروش می رود و مشتریان مخصوص به خود را دارد. اما این شامپو به صورت قانونی به فروش می رسد؟ و آیا آن گونه که تبلیغ می شود دارای خواص برای تقویت مو هست؟ در ادامه این مطلب می توانید با شامپو تریاک و خواص و عوارض استفاده از آن آشنا شوید.

ده نکته برای رشد مجدد موهایتان که معجزه می کند

شامپو تریاک چیست؟

بطور خلاصه می توان گفت از ترکیبات و مواد موجود در گیاه دارویی جیسنسینگ به همراه وادرفارین و اسانس تریاک، شامپوی تریاک تهیه می شود.

خواص و فواید شامپو تریاک چیست؟

آن گونه که در تبلیغات شامپو تریاک میبینید تعدادی خواص برای آن ها برشمرده اند اما در واقع این خواص بصورت علمی  ثبت نشده است شامپو تریاک از جدیدترین شامپوهایی است که از کشور ایتالیا وارد ایران می شود و از جمله خواص آن تقویت ریشه و ساقه مو و نیز خوشرنگ کردن و خوش حالت کردن موها می باشد.

شامپو تریاک می توان به ضد ریزش، شاداب کننده مو، از بین برنده موخوره، پرورش مو، احیای مو، شفاف کننده مو، پر پشت کننده موها اشاره نمود.

از دیگر فواید شامپو تریاک که در تبلیغات آن مشاهده خواهید کرد ترمیم فولیکول های مو، بازسازی عملکرد مو، سیاه کردن تدریجی موهای سفید، ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده می باشد.

خواص و فواید شامپو تریاک چیست؟

آیا فروش شامپو تریاک قانونی می باشد؟

شامپوهای تریاک به صورت قاچاق و از جنوب ایران وارد می شوند و ورود آن ها به صورت غیر قانونی است زیرا سلامت و بهداشتی بودن شامپو تریاک مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست. شامپو تریاک امکان دارد باعث اعتیاد مصرف کننده شود. این شامپو باعث می شود بوی تریاک در حمام پخش شود و از جمله معایب آن است که در تبلیغات ذکر می شود.

عوارض مصرف شامپو تریاک

از عوارض استفاده از شامپو تریاک می توان به اعتیاد آور بودن آن اشاره نمود. در صورت استفاده از این شامپو امکان وابستگی وجود دارد و احتمال دارد ترفندی باشد برای قاچاقچیان مواد مخدر برای گسترش اعتیاد و افزایش آن در جامعه باشد.

شامپو تریاك در برخی مغازه ها در دو نوع دوقلو و تك قلو به فروش می روند و اغلب جزو پرفروش ترین شامپو های یک فروشگاه است و مشتریانی که از آن استفاده نمودند مجدد برای خرید آن به فروشگاه مراجعه نمودند.

گفته می شود محلول‌هایی همچون شامپو تریاک که دارای اسانس ماده مخدر تریاک مانند خود ماده تریاک هستند، تاثیری همچون استعمال خود ماده مخدر را ندارند، ولی باید در استفاده از محصولات حاوی مواد مخدر که به صورت غیر قانونی وارد می شوند پرهیز کرد. چرا که سلامت و استاندارد بودن آنها تایید نشده و قابل اطمینان نیست.

چگونه شامپو تریاک اصل را از نوع تقلبی تشخیص دهیم؟

اگر به هر دلیل به دنبال خرید شامپو تریاک هستید بهتر است بتوانید اصل شامپو تریاک را از تقلبی آن تشخیص دهید. شامپو تریاک اصل محصولی از کشور ایتالیاست. این شامپو در کارخانه ایتالیایی و در شرکت معتبر Skin Doctor تولید می شود.شامپو تریاک اصل و تقلبی ظاهر یکسانی دارد و این موضوع باعث می شود که تشخیص آن ها سخت باشد.

شامپو تریاک اصل دارای علامت R. team خیلی کوچکی دارد که در هنگام خرید باید حتما آن را چک کنید. اما محصول تقلبی شامپو تریاک چنین برچسبی وجود ندارد و دیده نمی شود.علامت اسکین داکتر یکی از مهمترین علامتی است که برای تشخیص شامپ تریاک اصل لازم دارید.

هنگامی که شامپوی تریاک اصل را باز کنید و داخل آن را ببینید این شامپو کاملا سیاه رنگ است و بوی تریاک را از آن استشمام خواهید کرد. روی شامپو تریاک اصل یک هولوگرام اورجینال نازک نقره ای رنگ وجود دارد که دور آن دایره ای مشکی رنگ وجود دارد.

در این مطلب با شامپو تریاک و خواص و عوارض استفاده از آن آشنا شدید و حال زمان نتیجه گیری است. از آنجایی که این محصول از ماده مخدر ساخته شده و با توجه به اعتیاد آور بودن این ماده و هم چنین غیر استاندارد بودن این محصول از جانب کشور و ورود قاچاقی این محصول بهتر است برای خرید و استفاده از آن تمام جوانب را در نظر بگیرید و بهترین انتخاب را برای سلامت موهایتان در نظر بگیرید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید