بیوگرافی پردیس احمدیه و همسرش به همراه عکس اینستاگرامش

+* بیوگرافی پردیس احمدیه و همسرش به همراه عکس اینستاگرامش *+

نام : پردیس
نام خانوادگی : احمدیه
تاریخ تولد : 8 تیر 1371
پیشه : بازیگری
تاریخ ورود به عرصه بازیگری : 1386
اولین فیلم سینمایی : مقلد شیطان
اولین سریال تلوزیونی : یادآوری

شاید در اولین روزهای حضور پردییس احمدیه در سینما هیچکس فکرش را نمی کرد آن دختر ساکت و بی حاشیه بتواند با این سرعت رشد کند و استعدادهای خود را شکوفا کند. دختر جوانی که حال از کارگردانان مطرح کشور پیشنهاد همکاری میگیرد و به دنبال فتح قله های مرتفع در ارسه بازیگری و هنر می باشد.با ما با بیوگرافی کامل پردیس احمدیه همراه باشید.

زندگی نامه پردیس احمدیه بازیگر سریال یادآوری

پردیس احمدیه بازیگر جوان سینما و تلوزیون ایران در تاریخ 8 تیر ماه سال 1371 در تهران متولد شد . وی با بازی در فیلم مقلد شیطان (توقیف شد) در سال 1385 به کارگردانی افشین صادقی پا به عرصه هنر بازیگری گذاشت. اما اکثر مردم او را با بازی در فیلم لاک قرمز که بازیگر نقش اول بود میشناسند. پردیس احمدیه بخاطر بازی در فیلم لاک قرمز در سال 1396 در ششمین جشنواره فیلم شهرموفق به دریافت بهترین بازیگر زن شد.

نحوه ورود پردیس احمدیه به عرصه بازیگری

پردیس احمدیه در مصاحبه ای درباره نحوه ورودش به هنر بازیگری گفته او در هیچ دوره بازیگری را نگذرانده بوده که در سال ۸۶ حمید نعمت الله او را برای ایفای نقش در فیلم «مقلد شیطان» به افشین صادقی معرفی کرد همانطور که می دانید این فیلم توقیف شد و هیچ گاه بر روی پرده سینما نرفت.

پردیس احمدیه پس از بازی در فیلم سینمای مقلد شیطان مدت ها بازیگری را کنار گذاشت و به ادامه تحصیل پرداخت تا اینکه در سال ۹۰ برای نقش نیکی برای فیلم کلاس هنرپیشگی انتخاب شدم‌. او در مصاحبه ای گفت که نقش نیکی و این فیلم را خیلی دوست دارم. پس از بازی در این فیلم به بعد بود که به بازیگری علاقمند شد و در دنیای سینما شناخته شد.

پردیس احمدیه در باره سبک بازیگری خود می گوید هیچ وقت سعی نکرده سبک بازیگری خاصی را تقلید کنم و همیشه خواستم خودم باشم و سبک خودم را داشته باشم.

عکس سیاه سفید از پردیش احمدیه

پردیس احمدیه و همسرش

پردیس احمدیه بازیگر 27ساله سینما و تلوزیون درباره شایعاتی که برخی از صفحات مجازی درباره ازدواج او منتشر نمودند به سراحت گفت که مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده.

پردیس احمدیه در فیلم سینمایی لاک قرمز

پردیس احمدیه در سال 1394 در فیلم سینمایی لاک قرمز ساخته سید جمال حاتمی در نقش دختری که تازه لاک می زند روزگار صورتش را نقاشی می کند ایفای نقش نمود. به گفته پردیس احمدیه، درست است که با فیلم کلاس هنر پیشگی و خانه دختر شناحته شده است اما فیلم سینمایی لاک قرمز نقطه عطفی و سکوی پرشی در زندگی هنری او بوده.

پردیس احمدیه با بازی در فیلم لاک قرمز پذیرفت که استعداد خودش را محک بزند. سید جمال حاتمی از اون انتظار داشت تا شخصیتی کاملا باور پذیر را خلق نماید از این رو برای اینکه بتواند نقش یک دختر 16 ساله را به بهترین شکل ممکن ایفا نماید بسیار تلش نمود و فیلم و عکس زیادی را برای آشنایی با لحن صحبت کردن و راه رفتن و رفتار دختران آن سن و سال را مشاهده نمود.

پردیس احمدیه در فیلم سینمایی لاک قرمزوی حتی برای تحقیقات بیشتر یک هفته در یک کلاس درس در مدرسه ای حضور پیدا کرد. او در مدرسه طرز حرف زدن و حتی خنده ها و قهقهه های دختران ۱۶ ساله را زیر نظر گرفتم تا بتوانم به بهترین شکل ممکن آن نقش را ایفا کنم.

پردیس احمدیه درباره این تجربه شیرین گفت : زمانیکه برای تحقیق بر سر کلاس درس دختران 16 ساله رفتم نه همکلاسی ها ، نه معلم و هیچ کس دیگر متوجه اختلاف سنی من با بچه های دیگر نشد‌.

پردیس احمدیه در فیلم سینمایی خانه دختر

از آنجایی که پردیس احمدیه دیده خوبی به فیلم سینمایی خانه دختر داشت امیدوار بود که در جشنواره فیلم فجر سال 93 اتفاقی خوبی رخ دهد اما این فیلم از بخش داوری کنار گذاشته شد و فرصت اکران عمومی پیدا نکرد این اتفاق به شدت برایم ناراحت کننده بود.

عکس پردیس احمدیه در فیلم سینمایی خانه دختر

پردیس احمدیه در فیلم سینمایی سرکوب

پردیس احمدیه در فیلم سینمایی سرکوب ، در سال 1397 به کارگردانی و نویسندگی رضا گوران و تهیه‌ کنندگی حبیب اسماعیلی در کنار بازیگران محبوب همچون سارا بهرامی ، باران کوثری و الهام کردا ایفای نقش نمود.

عکس پردیس احمدیه در فیلم سینمایی سرکوبپردیس احمدیه در تئاتر

پردیس احمدیه قبل از ایفای نقش در تئاتر «کشتن کفتر چاهی» فقط یکبار تجربه بازیگری در تئاتر داشت که ان هم بازی در نمایش «ناتمام» به کارگردانی سیما تیرانداز بود. او برای بازی در تئاتر«کشتن کفتر چاهی» حدود 8 ماه تمرین داشت.

پردیس احمدیه درباره تئاتر می گوید که اتفاقی که در تئاتر می افتد به هیچ وجه در سینما نمی افتد . در تئاتر انگار راحت تر و رهاتر هستی و همچنین بازی در تئاتر به فیزیک بازیگر کمک می کند . پردیس احمدیه معتقد است که نمایش «ناتمام» سیما تیرانداز و فیلم «کلاس هنرپیشگی» داود نژاد یک ورک شاپ خوب برای او بوده.

نظر پردیس احمدیه درباره هنر بازیگری

پردیس احمدیه نظر خود را در مورد هنر بازیگری این چنین بیان می نماید که : هنر بازیگری جدا از مهارت و استعداد نیاز به انتخاب نقش هایی مطابق با سلایق روز مردم دارد. هم سعی می کنم نقش هایی را انتخاب کنم که مماس با مسائل روز جامعه باشد.

عکس پردیس احمدیه بازیگر سریال یادآوری

گالری عکس های اینستاگرام پردیس احمدیه

عکس پردیس احمدیه و الناز شاکردوست

حتما بخوانید : بیوگرافی کامل الناز شاکردوست

عکس پردیس احمدیه و امیر جدیدی

+* عکس پردیس احمدیه و امیر جدیدی *+

عکس پردیس احمدیه با حامد بهداد

+* عکس پردیس احمدیه با حامد بهداد *+

عکس های جدید اینستاگرامی پردیس احمدیه

آدرس اینستاگرام پردیس احمدیه

+* گالری عکس های جدید پردیس احمدیه *+

سریال های تلویزیونی پردیس احمدیه

 • سریال یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده – ۱۳۹۲
 • سریال گذر از رنج ها به کارگردانی فریدون حسن پور – ۱۳۹۲
 • سریال تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی – ۱۳۹۴
 • سریال مولانا – نقش کیمیا خاتون

فیلم های سینمایی پردیس احمدیه

 • فیلم لاک قرمز در سال 1394 به کارگردانی سید جمال سید حاتمی
 • فیلم خانه دختر درسال 1393 به کارگردانی شهرام شاه حسینی
 • فیلم تگرگ و آفتاب در سال 1393 به کارگردانی رضا کریمی
 • فیلم ما همه گناهکاریم در سال 1392 به کارگردانی حامد امرایی
 • فیلم شکسته در سال 1390 به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل
 • فیلم کلاس هنرپیشگی در سال 1390 به کارگردانی علیرضا داوودنژاد
 • تله فیلم پروانه ها در سال 1389 به کارگردانی ناصر رفائی
 • فیلم مقلد شیطان در سال 1386 به کارگردانی افشین صادقی

برای این بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.