عکس های شخصیت شناسی جالب (تست شخصیت شناسی با عکس و تفسیر)

عکس های تست شخصیت شناسی جالب

افراد زیادی هستند که عاشق تست های روانشناسی و شخصیت شناسی هستند. یکی از انواع این تست ها، آزمون های شخصیت شناسی تصویری است. با این روش بر اساس آنچه که ابتدا می بینید، شخصیت شما آشکار می شود.

چقدر خودتان را می شناسید؟ اگر به آزمون های شخصیت شناسی تصویری علاقه مند می باشید مطالب این پست را دنبال نمایید. تست های شخصیت شناسی با عکس ارائه شده که بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. اگر به اینگونه تست های خودشناسی علاقه دارید از مجموعه نمونه سوالات تست هوش با جواب نیز دیدن کنید.

تست های شخصیت شناسی تصویری

آزمون های شخصیت شناسی یکی از سرگرمی های جالبی است که برای همه جالب است. اکثر افراد به دنبال کشف ویژگی های فردی خود هستند که شاید خود آن را ندانند. آزمون های شخصیت شناسی تصویری با فریب بصری به دلیل چیدمان پیچیده تصاویر یا رنگ ها بر ادراک شخص تاثیر می گذارند که ویژگی های شخصیتی فرد، نحوه عملکرد تمرکز و ذهن  خصویات رفتاری او را نشان می دهند. در این پست چند مدل تست شخصیت شناسی تصویری برایتان آورده ایم تا با انجام آن علاوه بر سرگرمی بیشتر با جنبه های وجود خود بیشتر آشنا شوید.

همچنین ببینید: روانشناسی عکس پروفایل

تصویر شخصیت شناسی اول

تصاویر شخصیت شناسی

به تصیر نگاه کنید و درختی که را ه در نگاه اول برایتان جذاب تر است انتخاب کنید و ببینید انتخاب شما در مورد شخصیت شما چه می گوید.

 • 1 (one) شما فردی سخاوتمند و با اخلاق و جاه طلب هستید. ممکن است مردم فکر کنند که برقراری ارتباط با شما دشوار است، اما برای شما آسان نیست که آن چیزی که هستید باشید. خیلی سخت کار می کنید ولی خودخواه نیستید. توانایی زیادی برای دوست داشتن مردم دارید، اما تعداد بسیار کمی از مردم قدر کاری را که برایشان انجام می دهید را میدانند.
 • 2 (two) شما فردی سرگرم کننده و صادق و مسئولیت پذیر هستید و دوست دارید از دیگران مراقبت کنید. شخصیت بسیار خوبی دارید و مردم به راحتی به شما اعتماد می کنند. فردی باهوش، شوخ و سریع فکر هستید که همیشه یک داستان جالب برای گفتن دارید.
 • 3 (three) شما فردی باهوش و متفکر هستید. افکار و ایده های شما از همه مهمتر هستند. دوست دارید به تنهایی به نظریه ها و دیدگاه های خود فکر کنید زیرا شخصیت درونگرا دارید. با کسانی که دوست دارند فکر کنند و یاد بگیرند کنار می آیید شخصی هستید که زمان زیادی را صرف فکر کردن به اخلاق می کنید. سعی می کنید آنچه را که درست است انجام دهید، حتی اگر اکثریت جامعه با شما موافق نباشند.
 • 4 (four) شما فردی فهیم و فیلسوف هستید و یک روح منحصر به فرد از نوع خود می باشید. اما کمی دمدمی مزاج هستید.معملا افراد شما را اشتباه درک می کنند و این به شما صدمه می زند. خلاقیت شما باید توسعه یابدکه این نیاز به احترام دیگران دارد. فردی هستید که جنبه های روشن و تاریک زندگی را به وضوح می بینید. و بسیار احساساتی می باشید.
 • 5. (five) شخصی با اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر و خیلی مستقل هستید. اصل مهم شما در زندگی این است که “من آن را به روش خودم انجام خواهم داد.” شما بسیار متکی به خود هستید و می دانید چگونه برای خود و افرادی که دوستشان دارید قوی بمانید. شما دقیقا می دانید چه می خواهید و از دنبال کردن رویاهای خود نمی ترسید. تنها چیزی که از مردم می خواهید صداقت است. شما آنقدر قوی هستید که حقیقت را بپذیرید.
 • 6.(six) مهربان و حساس هستید. مردم با شما ارتباط بسیار خوبی دارند. شما دوستان زیادی دارید و دوست دارید به آنها کمک کنید. شما این هاله گرم و روشن را دارید که باعث می شود افراد در اطراف شما احساس خوبی داشته باشند. هر روز به این فکر می کنید که برای پیشرفت خود چه کاری می توانید انجام دهید. شما می خواهید جالب، روشنگر و منحصر به فرد باشید. شما بیش از هر کس دیگری در دنیا به عشق ورزیدن نیاز دارید. شما حتی حاضرید کسانی که شما را دوست ندارند دوست داشته باشید.
 • 7.(seven) شما خوشحال و غیر قابل تكلم هستید. شما فردی بسیار حساس و فهمیده هستید. شما شنونده خوبی هستید که می دانید چگونه قضاوت نکنید. شما معتقدید که هر کس سفر خود را در زندگی دارد. شما برای افراد و رویدادهای جدید باز هستید. شما در برابر استرس بسیار مقاوم هستید و به ندرت نگران هستید. به طور معمول، شما بسیار آرام هستید. شما همیشه موفق می شوید اوقات خوبی داشته باشید و هرگز راه خود را گم نکنید.
 • 8. (eight) شما جذاب و پرانرژی هستید. شما فردی سرگرم کننده هستید که می دانید چگونه مردم را بخندانید. شما در یک حالت هماهنگ با کیهان زندگی می کنید. شما خودجوش و مشتاق هستید. شما هرگز به یک ماجراجویی نه نمی گویید. اغلب، در نهایت افراد را غافلگیر و حتی شوکه می کنید. اما تو اینطوری هستی . . شما همیشه به خودتان وفادار می مانید. شما علایق زیادی دارید و اگر چیزی برایتان جالب باشد، تا زمانی که دانش عمیقی در این زمینه کسب نکنید آرام نخواهید ماند.
 • 9. (nine) خوش بین و خوش شانس هستید. شما معتقدید که زندگی یک موهبت است و سعی می کنید تا جایی که ممکن است به دست آورید و از این موهبت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. شما به دستاوردهای خود بسیار افتخار می کنید. شما آماده اید که از طریق ضخیم و نازک به افرادی که به آنها اهمیت می دهید بچسبید. شما رویکرد بسیار سالمی به زندگی دارید. لیوان برای شما (حداقل) نیمه پر است. شما از هر فرصتی برای بخشش، یادگیری و رشد استفاده می کنید، زیرا معتقدید که زندگی برای انجام این کار کوتاه تر از آن است.

تست تصویری شخصیت شناسی دوم

تصویری را انتخاب کنید.

عکس های شخصیت شناسی

 

 • 1 شما فردی هستید که عاشق کاوش کردن، یادگیری چیزهای جدید و ماجراجویی هستید. شما در حاشیه زندگی می کنید و تصمیمات خود به خودی می گیرید. همچنین، شما یک دوست عالی هستید و همیشه در کنار عزیزانتان در هر زمانی که به آن نیاز داشته باشند، خواهید بود.
 • 2 شما فردی حساس و با قلب بزرگ هستید. شما همیشه به نیازهای دیگران قبل از نیازهای خود توجه دارید. با این حال، شما مراقب باشید زیرا مردم می توانند از آن سوء استفاده کنند.
 • 3 شما فردی آرام و جمع و جور هستید، حتی در پر استرس ترین شرایط. شما به جزئیات توجه می کنید، بسیار منظم هستید. مردم لذت بردن از انرژی مثبت شما را آرامش بخش می دانند. اما یادتان باشد یک لحظه بایستید و به خودتان فکر کنید.
 • 4 شما فردی بسیار شاد و سرشار از شوخ طبعی هستید. شما معمولا در لحظه زندگی می کنید و مردم آن را در مورد شما دوست دارند. اما به یاد داشته باشید که خوب است هر از چند گاهی جنبه حساس خود را به عزیزانتان نشان دهید.
 • 5 شما فردی ریسک پذیر، فردی بسیار خلاق هستید و همیشه به دنبال پاسخی برای مشکلات هستید. به علاوه، اعتماد ایجاد می کنید و مردم برای توصیه های شما ارزش قائل هستند و همه شما را به عنوان یک الگو می بینند. شما با سر خود تصمیم می گیرید و قبل از اقدام به عواقب آن فکر می کنید.
 • 6 شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق کاوش کردن، یادگیری چیزهای جدید و ماجراجویی هستید. شما همدلی و قدردانی زیادی از دوستان خود نشان می دهید. چیز هیجان انگیزی در راه است و این الگو نشان می دهد که باید تغییری را که در راه است بپذیرید.
 • 7 شما فردی آرام و جمع و جور هستید، حتی در پر استرس ترین شرایط. وقتی چیزی را در ذهن خود قرار می دهید، هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند شما را وادار کند متفاوت فکر کنید.
 • 8 شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق کاوش کردن، یادگیری چیزهای جدید و ماجراجویی هستید. نگرش خوش بینانه شما مسری است و برای دیگران سخت است که وقتی در اطراف شما هستند، خودشان نباشند.

نظر شما در مورد آزمون چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خوب، اگر توانستید بیشتر در مورد خودتان و نحوه وجود یا تفکرتان بدانید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگر فرو نرفت، نگران نباشید. درست مانند این تست، انواع دیگری از ویروس ها بین چالش ها و چالش ها وجود دارد که مورد پسند شما خواهد بود. ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ها ادامه دهید. برای انجام این کار، فقط باید لینک زیر را دنبال کنید: چالش های ویروسی بیشتر در دپور، و آماده. منتظر چی هستی؟

همچنین ببینید: معمای تصویری با جواب

تست تصویری شخصیت شناسی سوم

شخصیت شناسی با تصویر

شیر یا پرنده عجیب و غریب

 • اگر شیر میبینید:

شما عاشق غواصی عمیق در چیزها هستید و تا زمانی که به ریشه آنها نرسیدید نمی توانید بخوابید.
شما به اندازه کافی شجاع و قوی هستید که با ترس های خود روبرو شوید.
می تواند ریسک کند و عاشق ماجراجویی باشد.
شما یک رهبر طبیعی هستید.

 • اگر پرنده عجیب و غریب میبینید:

شما فردی تخیلی، شهودی و درستکار هستید.
همچنین، سبکسر و در مواقعی نیز غیرمسئولانه.
اما میل به این دارید که دنیا را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنید.
شما شخصیتی خلاق هستید و از پیروی از الگوهای از پیش تعیین شده متنفر هستید.

تست شخصیت شناسی تصویری چهارم

شخصیت شناسی تصویری جالب

خرگوش یا اردک

 • اگر خرگوش می بینید:

شما تنها پس از سنجیدن دقیق مزایا و معایب تصمیم می گیرید. اگرچه شما منطقی هستید، اما سرد و حساس نیستید.

 • اگر اردک میبینید:

انگیزه های عاطفی شما را هدایت می کند، بنابراین بدون فکر کردن، تصمیم می گیرید. شما مستعد نوسانات خلقی در سطح بعدی هستید!

تست شخصیت شناسی پنجم

شخصیت شناسی تصویری

پوزه سگ یا پای سگ

 • افرادی که تصویر را از چپ به راست تجزیه و تحلیل می کنند، احتمالاً پوزه سگ را می بینند.

این نشان دهنده مهارت های تفکر منطقی شما و توانایی تجزیه و تحلیل مداوم واقعیت است.

 • افرادی که تصویر را از راست به چپ تجزیه و تحلیل می کنند، احتمالاً پای سگ را می بینند.

این بدان معناست که شما در هنگام کار بر روی چیزی یا تصمیم گیری برای بیش از یک تفسیر باز هستید. بنابراین، وقتی نوبت به حل مسئله می رسد، می توانید ایده های خلاقانه ای داشته باشید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.