عکس های بچه های شکیرا و پیکه + بیوگرافی

متاسفانه شکیرا و پیکه با اتنشار بیانیه ای بر شایعات مبنی بر جدایی مهر تایید زدند. ما در این مطلب عکس های بچه های شکیرا و پیکه را به همراه خلاصه ای از بیوگرافی و نحوه آشنایی این دو سلبریتی را با شما به اشتراک می گذاریم.

شکیرا خواننده کلمبیایی 44 ساله از جرارد پیکه فوتبالیست مشهور 34 جدا شد! این خبر بعد از حواشی دادگاه امبر هرد و جانی دپ همه را شوکه کرد! شکیرا و جرارد پیکه در بیانیه ای گفتند: “ما متأسفیم که تأیید می کنیم در حال جدایی هستیم.” برای رفاه حال فرزندانمان که بالاترین اولویت ما هستند، از شما می خواهیم که به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید. در این مطلب ما عکس های بچه های شکیرا و پیکه را به همراه خلاصه ای از بیوگرافی ای دو سلبریتی با شما به اشتراک می گذاریم.

مطالب پیشنهادی: ماجرای خیانت پیکه به شکیر

عکس های بچه های شکیرا و پیکه

حاصل 12 سال زندگی شکیرا و پیکه 2 فرزند پسر به نام “میلان” و “ساشا” 10 و 7 ساله می باشد. شکیرا و پیکه اولین پسرشان را در 22 ژانویه 2013 در بارسلونا، اسپانیا به دنیا آورند. که نامش را میلان گذاشتند و در 29 ژانویه 2015 دومین پسرشان به نام ساشا را به دنیا آوردند.

عکس میلان، پسر شکیرا و پیکه
عکس شکیرا با ساشا و میلان
عکس های جدید بچه های شکیرا و پیکه
عکس پیکه با بچه هایش

مطالب پیشنهادی: سلبریتی های خارجی که در 2022 جدا شدند

عکس ساشا پسر کوچک شکیرا و پیکه
عکس شکیرا و پسرش میلان

بیوگرافی شکیرا و پیکه

شکیرا در 2 فوریه 1977 در Barranquilla، کلمبیا به دنیا آمد و اکنون 44 سال دارد. او بهترین ترانه سرا، خواننده و بازیگر محبوب آمریکایی است. او اهل کلمبیا است. شکیرا اولین ضبط خود را در سن 13 سالگی با “Sony Music Colombia” انجام داد.

هنگامی که او تنها چهار سال داشت، اولین کتاب خود را به نام “The Crystal Rose” (“رز بلورین“) نوشت. او عادت داشت پدرش را ببیند که در ماشین تحریر داستان می‌نویسد. وقتی کمی عاقلتر شد، از پدرش به عنوان هدیه کریسمس یک ماشین تحریر خواست. آرزوی او در هفت سالگی برآورده شد و به سرودن شعر ادامه داد. در نهایت این اشعار به ترانه تبدیل شدند.

او اولین آهنگ خود را با عنوان “Tus Gafas Oskuras” (“عینک های تیره تو”) پس از مرگ برادر ناتنی خود در یک تصادف موتور سیکلت در سن هشت سالگی نوشت. هنگامی که او از سن 10 تا 13 سالگی بود، به مراسم های مختلف در Barranquilla دعوت شد. در همان زمان بود که او با مونیکا آریزا تهیه کننده تئاتر محلی آشنا شد.

او در حال حاضر در باهاما زندگی می کند. جالب است که بدانید شکیرا در سال 2000 با آنتونیو د لا روآ، پسر رئیس جمهور آرژانتین، فرناندو د لا روآ، آشنا شد. آنتونیو در سال 2001 از او خواستگاری کرد. این زوج پس از 10 سال رابطه از هم جدا شدند.

در سال 2011 با جرارد پیکه وارد رابطه شد. جرارد پیکه بازیکن فوتبال اسپانیایی است. و او در آن زمان در مرکز بارسلونا و تیم ملی اسپانیا بازی می کرد. او 10 سال از جرارد بزرگتر بود. این زوج اولین بار در سال 2010 ملاقات کردند.

شکیرا و پیکه قبل از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی با هم ملاقات کردند. این بازیکن فوتبال در موزیک ویدیوی شکیرا برای “Waka Waka (این بار برای آفریقا)” که آهنگ رسمی مسابقات در آن سال بود ظاهر شد. آنها در سال 2011 رابطه خود را علنی کردند و اکنون بعد از 11 سال و با داشتن دو فرزند پسر ساشا 7 ساله و میلان 10 ساله، از پایان این رابطه خبر دادند.

جرارد پیکه برنابئو (Gerard Piqué Bernabéu) یک فوتبالیست سرشناس اسپانیایی است که در 2 فوریه 1987 در بارسلونا در خانواده ای کاتولیک به دنیا آمد.

جالب است که بدانید جدایی این زوج زمانی علنی شد که شکیرا به کلاهبرداری مالیاتی متهم شد!

گالری عکس شکیرا و پیکه با بچه هایشان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.