۱۵ عکس از زیباترین خانه های درختی جهان (خانه درختی های واقعی)

عکس خانه های درختی زیبا و واقعی در جهان

تا کنون خانه درختی های بسیار خاص و دیدنی در جهان ساخته شده است. در این مقاله 15 عکس از زیباترین خانه های درختی جهان گرد آوری شده است.

خانه درختی که در بالای درختان آویزان شده و در شاخه های برگ دار پوشانده شده است، بسیار رویایی تر از یک خانه معمولی قدیمی است. اکنون، رویای دوران کودکی شما برای ماندن در یک خانه درختی می تواند محقق شود. در این پست 15 عکس از زیباترین خانه های درختی جهان به شما ارائه می شود. این خانه های درختی دنج و بلند که در طبیعت احاطه شده اند، برای داشتن یک خلوت زیبا و بکر ساخته شده اند. با مینویسم همراه باشید.

زیباترین و خاص ترین خانه درختی های جهان

در ادامه زیباترین عکس های خانه درختی را همراه با داستان ساخت آن ها خواهید دید. اگر شما صاحب یکی از زیباترین خانه های درختی دنیا بودید چه حسی داشتید؟

1. خانه درختی جنگلی Enchanted

این خانه درختی در سه طبقه ساخته شده و بدون شک بلندترین خانه درختی موجود در بریتیش کلمبیا کانادا می باشد.

خانه درختی زیبا

2. خانه درختی HemLoft

جوئل الن توسعه دهنده ی نرم افزار پس از بازنشستگی در سن 26 سالگی، نجاری را دنبال کرده و رویای ساختن چیزی باحال را محقق کرد. او هیچ گاه فکر نمی کرد که این پروژه ی شخصی وارد مجله های بین المللی طراحی شود. لازم به ذکر است که این خانه درختی در ویستلر کانادا قرار گرفته است.

خانه درختی خاص در جهان

3. خانه درختی در اندونزی

زیباترین خانه درختی جهان

4. خانه درختی هواپیمایی کاستاریکا

خانه درختی جذاب جهان

5. خانه درختی وودزمَن

این مکان 200 هزار دلاری (760 میلیون تومانی) در منطقه دورست انگلستان قرار گرفته است. شما می توانید با استفاده از پل چوبی در نظر گرفته شده به ورودی و توسط راه پله مارپیچی به پشت بام (11 متر ارتفاع از سطح زمین) بروید. سونا، جکوزی و فر مخصوص پیتزا در بام به چشم می خورد.

خانه درختی در جهان

6.خانه درخت آینه در سوئد

خانه درختی لاکچری

7.  خانه درختی در آمبرلی، انگلستان

خانه درختی خاص جهانی

8. خانه درختی چایخانه تتسو در شهر هوکوتو، ژاپن

خانه درختی شیک در جهان

9. خانه درختی در محدوده کوه Kootenay بریتیش کلمبیا

خانه درختی زببای جهان

10. خانه درختی جزایر، هاورا، آنگه، سوئد

خانه درختی لاکچری در جهان

11. خانه درختی در مسکوکا (انتاریو، کانادا)

در اطراف چهار درخت بر فراز دریاچه موسکوکا در انتاریو کانادا ساخته شده است و مانند یک فانوس بزرگ ژاپنی روی پایه ها در هوا شناور است.

خاص ترین خانه درختی

12.  رستوران خانه درختی زرد

این رستوران در اوکلند نیوزلند یک تجربه شگفت انگیز از غذا خوردن را به شما ارائه می دهد. به نظر می رسد این رستوران به صورت ارگانیک دور درخت پیچیده شده است و می تواند همزمان از 18 مهمان پذیرایی کند.

خانه درختی خاص جهانی

13. خانه درختی (ژاپن)

خانه درختی خفن جهانی

14. خانه درختی برای پرندگان و مردم (مرکز آندو موموفوکو، ژاپن)

یک خانه درختی مدرن توسط Nendo این امکان را به شما می دهد که به زندگی خصوصی پرندگان نگاه کنید. به وسیله دیوار با دو سوراخ کوچک، به دو قسمت تقسیم می شود و به مردم اجازه می دهد ببینند پرندگان در آن سوی دیوار خود چه می کنند.

یک خانه درختی زیبا در جهان

15. خانه درختی دو طبقه، خانه درختی مونتانا

با اقامت در این خانه درختی خیره کننده و دو طبقه در دروازه پارک ملی یخچال طبیعی در مونتانا، خیال خود را برای زندگی در یک کابین در جنگل به ارتفاعات جدید برسانید. استراحت زمستانی برای ماجراجویان فضای باز ایده آل است.

خانه درختی لوکس جهان

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.