عکس های سفر خانواده سلطنتی (شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون) به پاکستان

عکس های سفر شاهزاده ویلیام (ویلیام آرتور فیلیپ لوئی) نوه ملکه انگلیس و همسرش کیت میدلتون (کاترین الیزابت میدلتون) در اولین سفرشان به اسلام آباد پاکستان را در این پست تقدیمتان خواهیم کرد. سفر این زوج سلطنتی به پاکستان 5 روز طول کشید (14 تا 18 اکتبر 2019). لباس های کیت میدلتون در این سفر ساده و متناسب با فرهنگ کشور پاکستان انتخاب شده بودند. آن ها در این مسافرت از یک مدرسه دولتی دیدن کردند و یک وعده ناهار با نخست وزیر پاکستان خوردند.

عکس های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در پاکستان

کیت میدلتون در اولین روز سفر خود به پاکستان و هنگام عزیمت از هواپیما با پوشیدن لباس طراح مورد علاقه انگلیسی خود، یک لباس متناسب با فرهنگ پاکستانی به تن دارد که شامل یک شلوار و یک پیراهن است. پوشیدن این لباس توسط کیت میدلتون این پیام را به همراه دارد که : “من از انگلیس به عنوان میهمان به خانه شما آمده ام و از نزدیک شدن به شما افتخار می کنم.”

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در سفر پاکستانشاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در پاکستان

این لباس توسط یکی از طراحان مورد علاقه مادر ویلیام (پرنسس دیانا) برای کیت میدلتون طراحی شده است.

عکس های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در پسفر به پاکستان

 

این سفر به دعوت رسمی وزارت خارجه پاکستان و مرکز «آقا خان» انجام شده است. خانواده سلطنتی در سفر خود به پاکستان به دیدار کودکان یک مدرسه دولتی رفتند و با عمران خان، نخست وزیر پاکستان دیدار کردند.

شماری از مقامات حکومتی، جامعه تجاری، اهل هنر موسیقی و دست‌اندرکاران صنعت فیلم پاکستان هم در مراسم پذیرایی از زوج سلطنتی بریتانیا حضور داشتند.

عکس های دیدار خانواده سلطنتی با نخست وزیر پاکستان

عکس های کیت میدلتون در سفر به پاکستان

کیت میدلتون در سفر به پاکستان لباسی به رنگ پرچم پاکستان به تن دارد.

دیدار کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام با نخست وزیر پاکستان

دوک و دوشس کمبریج شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون روز سه‌شنبه در اسلام آباد پاکستان با نخست وزیر عمران خان دیدار کردند.

عمران خان، نخست وزیر پاکستان و بازیکن سابق کریکت از دوستان قدیمی پرنسس دایانا بود. او با شاهزاده ویلیام در مورد دیدار با مادر او در لندن صحبت کرد. شاهزاده ویلیام گفت در زمان کودکی‌اش، روزی آقای خان در یک مهمانی در منطقه ریچموند لندن به والدین او گفته بود که آروز دارد نخست‌وزیر پاکستان شود و همه به او خندیده بودند.

کیت میدلتون در سفر به پاکستان عکس

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در سفر به پاکستان از پارک ملی تپه‌های مارگله هم دیدار کردند.

عکس های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در سفر به پاکستان

هدف از سفر شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به پاکستان استحکام روابط خانواده سلطنتی با پاکستان و تاکید بر منافع مشترک دو کشور اعلام شده است.

عکس زوج سلطنتی در سفر به پاکستان

 

عکس های پرنس ویلیام و کیت میدلتون، در سفر یک روزه خود به لاهور پاکستان در روز پنجشنبه، از مسجد پادشاهی بازدید کردند که عکس های آن را در ادامه می بینید.

عکس های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در مسجد
عکس های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در مسجد

عکس شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در مسجد لاهور پاکستان

تعدادی از عکس های سفر پنج روزه خانواده سلطنتی انگلستان (نوه بزرگ ملکه انگلیس و همسرش) به پاکستان را در این نوشته ملاحظه نمودید. شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون در سفر خود به پاکستان با استقبال نخست وزیر این کشور مواجه شدند و از مراکز مهم پاکستان دیدن نمودند. لباس های کیت میدلتون در سفر به پاکستان متناسب با فرهنگ و سلیقه مردم پاکستان طراحی شده بود.

مگ تک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.