زندگی ارزشمند است ; ۴ اصلی که قدرت ارزشمند ساختن زندگی را دارد.

مسئله ای که همه ما با آن روبه رو هستیم،این است که چگونه میتوانیم به هر چه میخواهیم دست پیدا کنیم.

به همین دلیل بود که “جیم ران” همیشه میگفت: “زمانی که شدیدا خواستار چیزی هستید ، حتما راهی برای دستیابی به آن پیدا خواهید کرد و تا زمانی که شرایط را تغییر نداده اید ،آن را از دست نخواهید داد.

شما بر این که استفاده حداکثری از توانایی خود چه احساسی در شما به وجود می آورد،آگاه هستید.

این مطلب گزیده ای از سخنرانی جیم ران ،یک سخنران انگیزشی آمریکایی، در سال 2001 است که در آن به 4 اصل برای ارزشمند شدن زندگی اشاره شده است .

 

1_اگر به آموختن توجه کنید زندگی ارزشمندی خواهید داشت .

آنچه از آن اطلاع کافی ندارید، به شما آسیب میرساند . شما باید از تجربیات مثبت و منفی خود درس بگیرید. همچنین باید تجربیات مثبت و منفی دیگران را هم سر لوحه کار خود قرار دهید. من همیشه میگویم که شرکت نکردن در سمینارها شکست بدی را برای شما به ارمغان خواهد داشت. با توجه به اطلاعاتی که در سمینار های این چنینی به دست می آوریم میتوانیم دریابیم که انسان های موفق چگونه به این جایگاه رسیده اند. شنیدن اشتباهات و سرگذشت آنها بسیار ارزشمند و مثمرثمر خواهد بود زیرا بدون آن که شکست را تجربه کنیم ،میتوانیم دریابیم که از انجام چه کارهایی باید حذر کنیم.

ما با دیدن می آموزیم،پس خوب به اطراف توجه کنید. با شنیدن می آموزیم ، پس شنونده خوبی باشید. با خواندن می آموزیم، پس به مطالعه کتاب بپردازید. از سخنرانی ها،موسیقی ها ،خطابه و مکالمه با افراد دانا میتوانید اطلاعات خوبی کسب کنید. هیچگاه آموختن را فراموش نکنید. یادگیری، سرآغازی برای ثروت،سلامتی و معنویات است و همچنین سرآغازی برای شروع تمام معجزه هاست.

 

2_اگر تلاش کنید،زندگی ارزشمند خواهد شد.

تنها آموختن کافی نیست. باید از آموخته های خود تا جایی که امکان دارد استفاده کنید. تلاش کنید تا تفاوتی ایجاد کنید. تلاش کنید تا موفقیتی کسب کنید. در جهت یادگیری یک مهارت جدید یا یک ورزش تلاش کنید. این به این معنی نیست که شما میتوانید همه کار انجام دهید اما موارد زیادی وجود دارد که تنها با تلاش کردن، میتوانید آنها را به سرانجام برسانید.تمام توانایی خود را به کار بگیرید.

تا چه زمان باید به تلاش خود ادامه دهید؟ تا زمانی که به آنچه میخواهید دست یابید.

 

3_اگر پشتکار داشته باشید زندگی ارزشمند خواهد شد.

باید از کاشت تا برداشت به کار خود ادامه دهید. این به این معنی است که اگر پروژه ای را آغاز میکنید باید به سرانجام رسیدن آن را مشاهده کنید.ممکن است سختی های زیادی بر سر راه شما قرار گیرد ،اما کار خود را رها نکنید و آن را به اتمام برسانید و همیشه به یاد داشته باشید پروژه ای که آغاز کرده اید باید به سرانجام خوبی برسد. برخی افراد فقط یک پروژه را آغاز میکنند و سپس آن را رها میکنند. شما مجبور نیستید تا همیشه مشغول به آن باشید اما حداقل به سرانجام رسیدن آن را مشاهده کنید.

 

4_اگر همه جوانب را در نظر بگیرید زندگی ارزشمند خواهدشد.

اگر همه جوانب را در نظر بگیرید به نتایج باورنکردنی ای دست خواهید یافت.با این کار میتوانید تفاوت ایجاد کنید،دیگران را متقاعد کنید،اقدامات مهمی انجام دهید،تغییرات بزرگی ایجاد کنید و برخی رکوردهای خوبی از خود به جای بگذارید. تمام جوانب را در نظر بگیرید تا پیروز شوید. هرچه توجه شما بیشتر باشد،قدرت بیشتری خواهید داشت.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.