دعا برای برد تیم محبوب فوتبال | دعای پیروزی در مسابقات

حتما هنگام تماشای مسابقات فوتبال یا دیگر مسابقات ورزشی متوسل به ذکر و دعا شده اید تا تیم مورد علاقه شما برنده شود. در این مقاله چند دعا برای برد تیم محبوب آورده شده است.

به طور مشخص آیه، ذکر یا حدیثی در مورد پیروزی تیم مورد علاقه وجود ندارد اما می توانید از دعاهایی که برای پیروزی بر حریف، استجابت دعا و شکست طرف مقابل وجود دارد استفاده کنید و برای برد تیم محبوبتان دعا کنید.

دعای پیروزی تیم

حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَهِ

خدا مرا بس است، بر خدا توکل کردم، خدایا خیر همه کارهایم را از تو می خواهم، و از خاری دنیا و عذاب آخرت به تو پناه می آورم.

ذکر پیروزی در مسابقات از امام صادق

لااِلهَ اِلَّااللّهُ وَحدَهُ لاشَریکَ لَه،لَهُ المُلکُ وَلَهُ الحَمدُ یُحیی وَیُمیتُ وَیُحیی وَهُوَ حَیُّ لایَموتُ بِیَدِهِ الخَیروَهُوَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیر

هيچ معبودي جز الله نيست که تنها و بي‌شريک است، پادشاهي و حمد و ستايش سزاوار او و از آن اوست و او بر هر چيزي و هر کاري تواناست

خواندن سوره مرسلات برای پیروزی

یکی از خواص خواندن سوره مرسلات پیروزی بر دشمن است که می توان آن را با نیت پیروزی بر تیم حریف خواند.

برای خواندن متن سوره مرسلات کلیک کنید.

آیه 51 سوره توبه را بخوانید

قُل لَنْ یُصیبَنا اِلاّ ما کَتَبَ اللهُ لَنا هُوَ مَوْلنا وَ عَلَی اللهِ فَلْیَتَوَّکَّلِ الْمُؤمِنُون

بگو هرگز چیزی برای ما اتفاق نمی افتد مگر آن چه را خدا مقدر کرده باشد. اوست صاحب اختیار ما و مومنان فقط و فقط بر خدا توکل می کنند.

آیه 51 سوره توبه

سوره نصر را 21 بار بخوانید

معنی سوره نصر بسیار زیباست و در آن به یاری خدا و پیروزی اشاره شده است. می توانید هنگام تماشای فوتبال برای برد تیم مورد علاقه تان این سوره را بخوانید.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾ چون يارى خدا و پيروزى فرا رسد (۱) وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿۲﴾ و ببينى كه مردم دسته‏ دسته در دين خدا درآيند (۲) فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا ﴿۳﴾ پس به ستايش پروردگارت نيايشگر باش و از او آمرزش خواه كه وى همواره توبه‏ پذير است (۳)

همچنین بخوانید: دعا برای خوش شانسی

آیه اجابت دعا در قرآن

هنگام تماشای مسابقه مورد نظر آیه زیر را بخوانید در این آیه آمده است “دعوت دعاکنندگان را اجابت می‌کنم” پس دعا کنید که تیم شما برنده شود.

وَ إِذا سَأَلَکَ عِبادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذا دَعان

و چون بندگان من از تو سراغ مرا می‌گیرند بدانند که من نزدیکم و دعوت دعاکنندگان را اجابت می‌کنم 

آیه 186 سوره بقره

ذکر صلوات

صلوات یکی از بهترین دعاها برای درخواست از خداوند می باشد این درخواست می تواند حتی برنده شدن تیم محبوب شما باشد. به هر تعداد که می توانید صلوات بفرستید همچنین می توانید نذر صلوات کنید و در صورتی که تیم شما در مسابقه پیروز شد به آن تعداد صلوات بفرستید. در روایات آمده دعا بین دو صلوات از دعاهای مستجاب شده است.

آیه 80 سوره اسرا را بخوانید

رَبِّ أَدْخِلْني‏ مُدْخَلَ صِدْقٍ وَ أَخْرِجْني‏ مُخْرَجَ صِدْقٍ وَ اجْعَلْ لي‏ مِنْ لَدُنْکَ سُلْطاناً نَصيراً

پروردگارا! مرا (در هر کار) با صداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوی خود، حجتی یاری کننده برایم قرار ده

آیه 80 سوره اسرا

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.