دعا سریع الاجابه برای بیقراری معشوق

اگر برای بیقراری معشوق به دنبال یک دعا سریع الاجابه و قوی می باشید دعاهایی را که در ادامه نوشته شده است را می توایند بخوانید.

دعا خواندن و ارتباط برقرار کردن با خداوند سبب آرامش جسم و روح انسان می شود. خداوند بسیار مهربان است و هرجور که از او درخواست کنیم حاجت دل ما را می دهد. برای بیقراری معشوق چند دعا سریع الاجابه در ادامه نوشته شده است که می توانید آنها را بخوانید.

دعا سریع الاجابه برای بیقراری معشوق

دلتنگی و بیقراری یکی از بدترین حس های دنیاست که تمام وجود انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. در برخی از شرایط این بیقراری با هیچ چیزی تسکین پیدا نمی کند. برای بیقراری معشوق این دعا سریع الاجابه را 70 مرتبه بخوانید.

وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَ
لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ
العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة.

دعا فوری برای بیقراری شدید معشوق

یکی از دعاهای فوری و سریع الاجابه ای که در روایات برای بیقراری معشوق نقل شده است دعای زیر است. این دعا را 7 مرتبه با خلوص نیت بخوانید سپس بعد از دو رکعت نماز حاجت خوانده و با صدای بلند خواسته خود را برای خداوند بیان کنید.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِّنَ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا
یَهْدِی إِلَى الرُّشْدِ فَآمَنَّا بِهِ وَلَن نُّشْرِکَ بِرَبِّنَا أَحَدًا
وَأَنَّهُ تَعَالَى جَدُّ رَبِّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلَا وَلَدًا
وَأَنَّهُ کَانَ یَقُولُ سَفِیهُنَا عَلَى اللَّهِ شَطَطًا
وَأَنَّا ظَنَنَّا أَن لَّن تَقُولَ الْإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَى اللَّهِ کَذِبًا
وَأَنَّهُ کَانَ رِجَالٌ مِّنَ الْإِنسِ یَعُوذُونَ بِرِجَالٍ مِّنَ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا

دعا قوی برای بیقراری معشوق از راه دور

اگر می خواهید مرد یا زنی را دلتنگ خود کنید این دعا را هر یک شب جمعه 41 مرتبه بر روی 41 عدد دانه گندم بخوانید و آنها را برای پرندگان بریزید تا بخورند.

اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً.

دعا بیقراری و دلتنگی معشوق

برای بیقراری و دلتنگی معشوق این دعا را بر روی 40 عدد دانه فلفل سیاه بخوانید و آنها را همراه با اسپند دود کنید تا دود آن در فضا پخش شود سپس خاکستر آن را با آب بشویید تا از بین برود.

أَعُوذُ بِعِزَّةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِقُدْرَةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِرَحْمَةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِجَلَالِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِعَظَمَةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِجَمْعِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِرَسُولِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِأَسْمَاءِ اللَّهِ مِنْ شَرِّ مَا أَحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ مَا أَخَافُ عَلَی نَفْسِی

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.