آموزش رژ لب زدن به صورت حرفه ای به صورت مرحله به مرحله

در این مطلب قصد داریم آموزش کامل رژ لب زدن حرفه ای و ماهرانه را بصورت مرحله به مرحله آموزش دهیم در این مطلب کوتاه روش هایی گفته شده است که شما با مطالعه آن ها می توانید به بهترین شکل ممکن لب های خود را آرایش کنید. آرایش کردن درست و حرفه ای لب ها می تواند تاثیر فوق العاده ای در آرایش کلی صورت شما داشته باشد. پس بنابراین اگر بتوانید لب های خود را حرفه ای رژ بکشید ظاهر شما جذاب و زیبا خواهد شد.

در ادامه به صورت کامل با رژ زدن حرفه ای آشنا خواهید شد.

طریقه رژ لب زدن حرفه ایروش های صحیح رژ لب زدن حرفه ای

رژ لب زدن حرفه ای ترفند هایی دارد که شما باید آن ها رعایت کنید تا بتوانید موفق به زدن رژ لب حرفه ای شوید،یک نکته و آن اینکه همیشه یادتان باشد از برندهای معروف رژلب استفاده کنید تا هم زیباتر باشید و هم سالم تر.

در ادامه به طور کامل روش های رژ لب زدن حرفه ای را به شما عزیزان آموزش می دهیم با ما همراه باشید تا رژ لب زدن حرفه ای را که بخش مهم آرایش صورت است را آموزش ببینید.

لوازم مورد نیاز برای رژ لب زدن حرفه ای

  • بالم لب یا نرم کننده لب
  • خط لب
  •  کانسیلر
  •  پنکیک
  • رژ لب دلخواه

مرحله اول برای رژ لب زدن به صورت حرفه ای

اول از همه برای رژ لب زدن حرفه ای باید آماده سازی لب صورت بگیرد این مرحله یکی از مهم ترین مراحل است زیرا این مرحله نقش بسیار مهمی در حرفه ای شدن رژ لب دارد. برای انجام این مرحله بهتر است از یک مسواک کمک بگیرید به این صورت که مقداری بالم لب روی مسواک بریزید و آرام روی لب هایتان بکشید تا لایه برداری شود زیرا اگر لب های خشک و ترک خورده داشته باشید نمی توانید به صورت حرفه ای لب هایتان را آرایش کنید. در ادامه از پرایمر لب کمک بگیرید تا رنگ رژ برای مدت زمان طولانی روی لب های شما بماند و طوری از پرایمر استفاده کنید که به اطراف لب مالیده نشود.

مرحله دوم برای رژ لب زدن به صورت حرفه ای

در مرحله بعدی شما باید حتما زیرسازی لب ها را انجام دهید زیرا این کار از چند رنگ شدن لب جلوگیری می کند و کاملا یکدست و صاف می شود برای این کار شما باید از کانسیلری کمک بگیرید که هم رنگ لب هایتان باشد به صورت که با فرچه مخصوص لب مقداری از آن را روی لب های خود بزنید این کار علاوه بر اینکه رژ لب شما را یک دست در میاورد بلکه رژ شما ماندگاری زیادی را روی لب های شما دارد.

مرحله سوم برای رژ لب زدن به صورت حرفه ای

برای انجام این مرحله شما باید از خط لب کمک بگیرید زیرا اگر شما نامنظم از رژ لب استفاده کنید ظاهر آرایش شما به هم می ریزد و شما با استفاده از خط لب می توانید مرتب و منظم رژ لب خود را بکشید برای انجام این کار شما باید ابتدا یک خط لب هم رنگ یا متناسب با رنگ رژ تان انتخاب کنید و سپس از سمت خط طبیعی لب هایتان خطی بکشید و اگر خط داخلی لب شما صاف و دقیق نیس نگران نباشید زیرا رژ لب سطح داخلی را پوشش خواهد داد و باید خط بیرونی لب شما صاف و دقیق باشد. سعی کنید از خط لبی که نرم هستند استفاده کنید تا به مشکل بر نخورید.

مرحله چهارم برای رژ لب زدن به حرفه ای

برای رژلب زدن حرفه ای شما باید مراحل بالا را به طور کامل انجام داده باشید. برای تکمیل کردن کار شما باید در آخر به طور کاملا مساوی تمام سطح لب خود را رژ بزنید بهتر است رژ لب را به صورت لایه لایه بزنید تا به رنگی که می خواهید برسید. بهتر است از رژ لب های مرطوب کننده استفاده کنید تا دچار خشکی لب نشوید.

آموزش حجم دادن به لب ها

برای اینکه بتوانید به لب های خود حجم دهید پیشنهاد می کنم از روشی که گفته شده است کمک بگیرید به این صورت که از یک براش کانسیلر کوچک مقداری کانسیلر را به اطراف لب های خود بزنید و سپس این نواحی را تمیز کنید با این روش شما می توانید لب های خود را خوش فرم و حجیم تر نشان دهید و می توانید مقداری برق لب روی رژ تان بزنید. برای افرادی که لب باریکی دارند بهتر است از این روش استفاده کنید.

نکات مهم و کاربردی برای رژ لب زدن حرفه ای

  • بهتر است همیشه آب زیادی بنوشید تا لب های شما ترک نخورد زیرا با لب های ترک خورده نمی توانید رژ لب حرفه ای بزنید. برای درمان لب های ترک خورده می توانید از وازلین نیز استفاده کنید.
  • یکی از نکات مهم و کاربردی برای رژ لب زدن حرفه ای این است که قبل از رژ زدن باید حتما لب های خود را به روشی که در بالا گفته شد لایه برداری کنید تا پوست مرده روی لبتان از بین برود.
  • بهتر است از رژ لب های مرطوب کننده لب استفاده کنید تا لب های شما دچار مشکل نشود.
  • افرادی که لب های باریکی دارند بهتر است از رژ لب های رنگ تیره استفاده نکنند زیرا باعث می شود لب هایتان باریک تر نشان داده شود.
  • بهتر است از رژ لبی با رنگ مناسب پوست خودتان انتخاب کنید فرم لبتان زیبا دیده شود.

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.