کفش پوما با الهام از رنگ های رژ لب M.A.C

کفس کتانی و رژ لب

جهت خط تولید جدید کفش های کتانی پوما، شرکت پوما نه با الهام از خواننده مورد علاقه شما، کارداشیان جنرز، و یا شخصیت های کارتونی، بلکه با الهام از یکی از مارک های مشهور لوازم آرایشی در چند دهه ی گذشته، کفش های خود را تولید نموده است. شرکت لباس های ورزشی روز سه شنبه اعلام کرد که به افتخار سالگرد پنجاه سالگی کفش های کلاسیک جیر خود، آنها با شرکت لوازم آرایشی M.A.C جهت تولید سه رنگ جدید کفش همکاری می کنند، که هر یک الهام گرفته از سه رنگ رژ شاداب است.

بر اساس یک نشریه مطبوعاتی، کفش کتانی Crème d’Nude یک “رنگ سرخ مایل به قرمز” دارد و با بند کفشی به رنگ سرخ مایل به زرد است. آرم کفش کتانی #PUMAxMAC  با رنگ سرخ مایل به زرد کفی کفش مطابقت دارد، مدل زنانه این کفش به رنگ روشن، با پارچه جیر قرمز مایل به نارنجی که با بند کفش هماهنگی داشته و به ویژه مطابق با کفی کفش است. جهت بازگویی ویژگی های کفش، مانند نام برند لوازم آرایشی آن، از رنگ “شاداب بورگاندی[1]” که در تضاد با “مدل ساتن ” بوده که کفی کفش را براق و درخشان نشان می دهند. کفش های مدل جدید، که با “جعبه کفش های مرغوب” هماهنگی داشته و در تاریخ 17 ماه می عرضه می شوند، تنها در فروشگاه های ایالات متحده آمریکا، از طریق وبسایت پوما و فروشگاه های عمده کفش فروشی قابل دسترس هستند.

کفش کتانی و رژ لب
کفش کتانی و رژ لب

پارچه های جیر جدید را در ادامه ببینید (و هماهنگی آنها را با رژ لب ها در نظر بگیرید)، و شروع به ایجاد فضای اضافی در کمد خود برای این محصول جدید با شکل مهمش کنید: پاهای خود را با صورت خود هم رنگ کنید.

کفش کتانی و رژلب
کفش کتانی و رژلب

پوما تنها شرکتی است که با M.A.C همکاری نموده است، چه کسی می تواند مجموعه ی محصولات Taraji P. Henson’s Viva Glam را با آرم تجاری فراموش نماید؟ اولین تولید این محصول یک نتیجه ی قطعی موفقیت آمیز بود تا هانسون کار خود را چند ماه بعد دوباره از سر بگیرد. این غول صنعت لوازم آرایش اخیرا با YouTuber Patrick Starrr و Padma Lakshmi و Jade Jagger همکاری نموده است. در واقع، مجموعه لوازم آرایشی M.A.C متعلق به همه است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.