قیمت تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲

اگر قصد مسافرت به قطر با تور برای جام جهانی 2022 قطر را دارید خواندن این نوشته به شما پیشنهاد می شود. اطلاعات کامل درباره قیمت تور جام جهانی قطر 2022 و اینکه چه هزینه هایی را شامل می شود آورده شده است.

تماشای مسابقات جام جهانی و رقابت 32 تیم شرکت کننده در بزرگترین رویداد فوتبالی جهان بسیار هیجان انگیز و البته پرهزینه است. با توجه به برگزاری جام جهانی 2022 در کشور قطر که فاصله کمی تا ایران دارد (دو ساعت هوایی از تهران و 4 ساعت دریایی از بندر دیر) افراد زیادی دوست دارند از این فرصت استفاده کرده و مسابقات جام جهانی را از نزدیک ببینند. هدف از نگارش این مقاله آشنایی شما با قیمت تور جام جهانی قطر 2022 و هزینه های سفر انفرادی به قطر است تا بتوانید هزینه سفر به قطر با تور را ارزیابی کنید و ببینید که شامل چه هزینه ها و چه امکاناتی می باشد تا بتوانید ارزانترین تور جام جهانی قطر که در عین حال امکانات مناسبی نیز ارائه می دهد را انتخاب کنید.

هزینه سفر به قطر برای جام جهانی با تور

چند نمونه از قیمت تور های جام جهانی قطر 2022 آورده شده:

هزینه تور جام جهانی قطرمدت زمان اقامتتاریخ رفت
26 میلیون تومان8 روز (2 بازی آخر ایران)2 آذر 1401
32 میلیون تومان10 روز (3 بازی ایران)29 آبان 1401
32 میلیون تومان 7 روز (2 بازی اول ایران)29 آبان 1401
32 میلیون تومان 4 روز (بازی دوم ایران)2 آذر 1401
34 میلیون تومان 4 روز (بازی ایران انگلیس)29 آبان 1401
37 میلیون تومان 5 روز (بازی ایران آمریکا)5 آذر 1401
حدود 90 میلیون تومان12 روز (3 بازی ایران)

با جستجویی که در بین سایت های ارائه دهنده تور جام جهانی برای قطر حدود قیمتی 20 میلیون تا 500 میلیون تومان متغیر است. این تفاوت در قیمت ها به دلیل تعداد روز اقامت، تعداد بازی ها، چند ستاره بودن هتل، خدمات هتل و امکانات تورهاست. قبل از خرید تورهای جام جهانی قطر نگاهی به مطالب این نوشته بیاندازید تا قیمت ها دستتان بیاید.

هزینه تور جام جهانی قطر شامل چه مواردی است؟

قیمت بلیط هواپیما ایران قطر

هر چه به زمان برگزاری جام جهانی نزدیکتر شویم قیمت ها نیز با افزایش تقاضا افزایش پیدا می کنند. در حال حاضر قیمت بلیط هواپیما از تهران تا دوحه قطر 21 تا 23 میلیون تومان می باشد. پرواز از تهران تا قطر با هواپیما حدود 2 ساعت طول میکشد.

برای مسافرت به قطر با هواپیما می توانید از فرودگاههای امام خمینی تهران، فرودگاه شهید دستغیب شیراز، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه شهید هاشمی‌ نژاد مشهد استفاده کنید. البته ممکن است در زمان شروع مسابقات ایرلاین های دیگری نیز اضافه شوند.

زمانبندی بازی های ایران در جام جهانی قطر

دوشنبه 30 آبان 1401ایران – انگلیسساعت 16:30 (به وقت ایران) ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
جمعه 4 آذر 1401ایران – برنده پلی آف اسکاتلند/ولز/اوکراین ساعت 13:30 (به وقت ایران) استادیوم احمد بن علی، الریان
سه شنبه 8 آذر 1401ایران – آمریکاساعت 22:30 (به وقت ایران) ورزشگاه الثومه الخور

همچنین ببینید: زمانبندی بازی‌ های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

قیمت هتل های قطر برای جام جهانی

نام هتلهزینه اقامت برای یک شب یک نفر عکس هتل
Ezdan – هتل ازدان دوحه – 4 ستاره حدود 2 میلیون و دویست هزار تومان – هزینه با صبحانه 2 میلیون و پانصد هزار تومانهتل ازدان دوحه
Al Najada – هتل ال ناجادا دوحه – 5 ستارهحدود 4 میلیون با صبحانههتل ال ناجادا دوحه
هتل چیرمن دوحه – 3 ستارهحدود 1 میلیون و پانصد هزار تومانهتل چیرمن دوحه

به طور تقریبی در مورد قیمت اقامت در هتل های قطر می توان این طور گفت که قیمت اقامت برای یک نفر یک شب در هتل های 3 و 4 ستاره قطر از حدود 1 میلیون و پانصد هزار تومان تا 3 میلیون تومان و برای هتل های 5 ستاره از حدود 4 میلیون به بالا می باشد.

قیمت بلیط جام جهانی قطر

قیمت بلیط مسابقات جام جهانی قطر از 2 میلیون تومان تا حدود 45 میلیون تومان (برای بازی فینال) بسته به جایگاه ومرحله بازی انتخابی شما دارد. برای خرید بلیط مسابقات جام جهانی 2022 قطر می توانید به سایت خرید بلیط فیفا به آدرس www.fifa.com/tickets مراجعه نمایید. در صورت بیشتر بودن تقاضا برای خرید بلیط بازی های جام جهانی ممکن است قرعه کشی انجام شود. برای تماشای بازی های ایران در جام جهانی تنها 300 بلیط در نظر گرفته شده است.

قیمت بلیط مسابقات جام جهانی قطر طبق اعلام سایت فیفا به شرح زیر است:

  • قیمت بلیط بازی های افتتاحیه جام جهانی: ۱۱۰۰ تا ۲۲۵۰ ریال قطر
  • قیمت بلیط مسابقه بازی‌ های گروهی جام جهانی: ۲۵۰ تا ۸۰۰ ریال قطر
  • قیمت بلیط بازی های یک شانزدهم نهایی جام جهانی: ۳۵۰ تا ۱۰۰۰ ریال قطر
  • قیمت بلیط بازی های یک چهارم نهایی جام جهانی: ۷۵۰ تا ۱۵۵۰ ریال قطر
  • قیمت بلیط بازی های نیمه نهایی جام جهانی: ۱۳۰۰ تا ۳۴۸۰ ریال قطر
  • قیمت بلیط بازی های رده بندی جام جهانی: ۷۵۰ تا ۱۵۵۰ ریال قطر
  • قیمت بلیط بازی های فینال جام جهانی: ۲۲۰۰ تا ۵۸۵۰ ریال قطر

قیمت ویزای قطر برای جام جهانی

با داشتن ویزای توریستی قطر می توانید به مدت یک ماه در این کشور حضور داشته باشید برای گرفتن ویزای قطر برای جام جهانی می توانید به یکی از روش های زیر عمل کنید:

  • گرفتن ویزای قطر از آژانس هواپیمایی: شما نیاز به پاسپورت، چک ضمانت و پرداخت هزینه ویزا دارید.
  • گرفتن ویزای قطر از فرودگاه: شما می توانید در فرودگاه نیز ویزای توریستی برای قطر بگیرید. شما به بلیط رفت و برگشت هواپیما، رسید رزرو هتل و همراه داشتن حداقل 1500 دلار پول نیاز دارید.
  • گرفتن ویزای قطر از طریق شرکت های خصوصی: این شرکت ها واسطه مسافران و سفارت خانه هستند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکس بلیط، رسید رزرو هتل در قطر و پرینت حساب بانکی تان را به این شرکت تحویل دهید تا ویزای قطر بگیرید.

هزینه صدور ویزای قطر در حال حاضر معادل 200 ریال قطر است. در حال حاضر یک ریال قطر معادل تقریبا 8550 تومان می باشد.

اقامت در کیش و قشم یا قطر

با توجه به نزدیکی قشم و کیش به کشور قطر برای کاهش هزینه های حضور در مسابقات جام جهانی می توانید در هتل های کیش و قشم اقامت کنید و تنها برای دیدن بازی های مورد علاقه و یا بازی های ایران به قطر سفر کنید. هزینه اقامت در کیش یا قشم به مراتب کمتر از هزینه اقامت در قطر است.

سوالات مرتبط

سهمیه هر قاره برای جام جهانی قطر

سهمیه هر قاره در جام جهانی قطر ۳۲ تیم است

فاصله ایران تا قطر چند کیلومتر است

 فاصله دریایی ایران تا قطر حدود 162 کیلومتر است. فاصله بندر دیر (استان بوشهر) تا قطر حدودا 4 ساعت طول می کشد.
فاصله هوایی ایران تا قطر حدود 1154 کیلومتر است که حدود 2 ساعت طول می کشد.
فاصله ایران قطر

زمان برگزاری مسابقات جام جهانی قطر 2022

30 آبان الی 27 اذر 1401

آب و هوای قطر چگونه است؟

گرم و خشک

همچنین ببینید: عکس استادیوم های قطر در جام جهانی 2022

سفر به قطر با تور ارزان تر است یا به صورت انفرادی

تورهای مسافرتی می توانند بلیط های چارتری تهیه کنند و به همین دلیل ممکن است هزینه های تمام شده برای آن ها کمتر باشد. البته در این میان شرکت های مسافربری بسیاری نیز دوست دارند از این رویداد نهایت استفاده را برده و قیمت های گزافی ارائه می دهند. با مطالعه این مطلب می توانید متوجه شوید هزینه ای که برای قیمت تور جام جهانی قطر 2022 می پردازید شامل چه مواردی است. ممکن است به دلیل ازدحام برای خرید بلیط بازی ها موفق به خرید بلیط بازی های ایران نشوید در این صورت تورهای مسافرتی گزینه های مطمئن تری هستند که مطمئن باشید می توانید بازی ها را ببینید.

در پایان این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه سریعتر برای رزرو تور سفر به قطر برای جام جهانی اقدام کنید قیمت ها پایینتر بوده و تعداد انتخاب های شما بیشتر است. با نزدیک شدن به روزهای نزدیک به برگزاری جام جهانی قیمت تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ نیز بالاتر می‌ رود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.