خواندن ذهن دیگران با ۱۰ سوال (شگفت انگیز)

خواندن ذهن دیگران بسیار جذاب است و همه می خواهند بدانند در سر دیگران چه می گذرد. در این نوشته 10 سوال برای خواندن ذهن دیگران و آشنایی با نوع تفکر و شخصیت آن ها آورده شده است و پاسخ های احتمالی مورد بررسی قرار گرفته است.

آدم ها معمولا در مورد خودشان خیلی توضیح نمی دهند و دوست دارند اخلاقیات و روحیات خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهند بنابراین اگر مستقیما از آن ها بپرسید که مثلا شما چه جور آدمی هستید یا نظر شما درباره کارهای خیرخواهانه چیست قطعا جواب های کلیشه ای دریافت می کنید که کمی به شناخت او نمی کنند. در این مقاله منظور از خواندن ذهن دیگران شناخت دیگران است. 10 سوال شگفت انگیز که به شما کمک می کند فکر و ذهن دیگران را بخوانید و آن ها را بهتر بشناسید.

در حالی که تله پاتی مانند یک ابرقدرت به نظر می رسد، خواندن ذهن یک فرد در واقع مهارتی است که می توان آموخت. از پیش بینی نیازهای مشتری گرفته تا دانستن نحوه برخورد با رئیس خود، ایجاد یک شهود درونی در مورد آنچه که دیگران برای آنها ارزش قائل هستند می تواند به شما کمک کند تا پیشرفت کنید. مردم همیشه سیگنال‌ هایی درباره افکار خود ارسال می‌ کنند، اما تنظیم کردن آن می‌ تواند به تمرین نیاز داشته باشد.

10 سوال برای خواندن ذهن دیگران

راه دیگر برای خواندن ذهن دیگران این است که به دنبال نقاط درد او بگردید، که شامل پرسیدن سؤالات درست است. یک متخصص ذهن خوانی می‌ گوید ایجاد یک پیوند شخصی برای دانستن آنچه که آنها مهم می‌ دانند مهم است. سوالات ذهن خوانی می توانند انتخاب خوبی برای سوالات اولین قرار عاشقانه باشند.

1. اگر قرار باشد در بین اطرافیان خود یک نفر را برای شام خوردن انتخاب کنید او چه کسی است؟

پاسخی که به این سوال داده می شود می تواند نوع تفکر او درباره اطرافیانش را آشکار کند. ممکن است بگوید هیچ کس که در این صورت نشان می دهد او تنهایی را ترجیح می دهد. ممکن است خیلی فکر کند تا از بین افراد زیادی که دوستشان دارد یکی را انتخاب کند که این نشان می دهد دایره اجتماعی گسترده ای از دوستان و آشنایان دارد.


2. آیا دوست دارید مشهور شوید؟ اگر بله برای چه چیزی؟

پاسخ به این سوال 2 قسمتی به شما کمک می کند روحیات طرف مقابل خود را بشناسید که آیا از شهرت استقبال می کند یا نه. می توانید بفهمید آیا دوست دارد شخص شناخته شده و معروفی باشد یا نه. و پس از شنیدن پاسخ قسمت دوم سوال می توانید علایق او را نیز بفهمید.


3. آیا قبل از اینکه با کسی تماس بگیرید، زمانی را برای فکر کردن در مورد آنچه که قرار است به او بگویید اختصاص می دهید؟

پاسخ شخص به این سوال به شما کمک می کند تا بفهمید او عادت به برنامه ریزی برای انجام کارهایش دارد یا نه.


4. چه وجه اشتراکی با خانواده خود دارید؟

این یک سوال سرگرم کننده است زیرا به شما امکان می دهد تا به زندگی این شخص نگاه کنید و ببینید چه احساسی نسبت به کسانی که با آن ها زندگی می کند دارند: اگر آنها چیزهای خوبی بگویند که همه آنها مشترک هستند، احتمالاً رابطه خوبی با هم دارند. اگر تمرکز روی همه چیزهای بدی باشد که در آنها مشترک است، ممکن است رابطه نزدیکی با اطرافیان خود نداشته باشد.


5. در زندگی تان برای چه چیزی بیشتر سپاسگزار هستید؟

برخی از مردم نمی دانند چگونه به این سوال پاسخ دهند زیرا انتخاب تنها یک مورد دشوار است. برخی از مردم ممکن است بگویند که فقط برای خود زندگی سپاسگزار هستند، اما اگر صادقانه به این سوال پاسخ بدهند می توانید اولویت های آن ها را تشخیص دهید.


6. آیا دوستانتان شبیه شما هستند؟

پاسخ به این سوال نشان می دهد آن ها چقدر اعتماد به نفس دارند. اگر بگویند با افرادی شبیه به خود در ارتباط هستند این نشان می دهد که اعتماد به نفس خوبی دارند اما اگر بگویند که هیچ شباهتی به دوستان خود ندارند ممکن است از خودشان راضی نباشند.


7. آیا حاضری برای سیر کردن شکم خود مرتکب جرم شوی؟

پاسخ به این سوال میزان پایبندی او به اخلاقیات را نمایان می کند و نشان می دهد تا چه حد به زندگی درست اهمیت می دهد. آیا هدف وسیله را توجیه می کند؟ هیچ پاسخ عینی درست یا غلطی وجود ندارد، فقط دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. پرسیدن این سوال موضع اخلاقی فرد را برای شما آشکار می کند. یک مطالعه نشان داد که نحوه نگرش افراد به موضوعات اخلاق، عدالت و انصاف بر روانشناسی آنها تأثیر دارد. سپس به شما اطلاعات بیشتری در مورد اینکه این شخص کیست، به عنوان مثال، سختگیر یا آرام است، به شما می گوید. همچنین ممکن است به شما نشان دهد که آنها برای دیگران چه ارزشی قائل هستند.


8. الگوی شما در زندگی کیست؟

الگوها افرادی هستند که ما آرزوی آنها را داریم. آنها ویژگی هایی دارند که ما می خواهیم خودمان داشته باشیم.به همین دلیل است که اگر بفهمید کسی که او را تحسین می‌ کند چه شخصی است، می توانید بفهمید که یک نفر می‌ خواهد چه کسی شود. افراد معمولا در اولین ملاقات افراد بسیار مهربانی به نظر می رسند. اما اگر از آنها بپرسید که چه کسی را تحسین می‌ کنند آنها ممکن است از دیکتاتورهای معروف یا قاتلان محکوم بدنام نام ببرند.


9. دیگران شما را چگونه توصیف می کنند؟

پرسیدن این سوال آزمونی برای سنجش میزان خود آگاهی آنها و نحوه تعامل آنها با دیگران است. اگر می گویند دیگران به آنها می گویند دوست خوبی هستند، اما خودشان چنین احساسی ندارند، می تواند به معنای فروتنی باشد. اگر دیگران آن‌ ها را صریح توصیف کنند، اما فقط فکر می‌ کنند که حقیقت را می‌ گویند و کار درست را انجام می‌ دهند، ممکن است مشکلاتی در مورد نحوه تعامل آن ها با دیگران وجود داشته باشد.


10. آیا دوست دارید بدانید چه زمانی قرار است بمیرید؟

مردم اغلب نمی خواهند در مورد مردن صحبت کنند. نحوه واکنش آنها به این سوال قبلاً به شما در مورد شخصیت آنها می گوید. اگر آنها شوکه شده باشند، ممکن است به این معنی باشد که برای آن آماده نیستند و هنوز در حال کشف چیزهای جدید هستند. اگر اینطور نباشند، ممکن است به این معنی باشد که آنها به طور فعال زندگی خود را برنامه ریزی کرده اند و انگیزه دارند که به حرکت رو به جلو ادامه دهند.

برای خواندن ذهن دیگران باید گوش های بزرگ و دهان کوچک داشته باشید

10 سوال برای خواندن ذهن دیگران در این نوشته ارائه شد. برای خواندن ذهن دیگران باید به حرف های آن ها خوب گوش بدهید و کمتر حرف بزنید.

برای اینکه ذهن دیگران را بخوانید از مکالمات از پیش آماده شده صرف نظر کنید و به عنوان یک بحث وارد رابطه شوید. ماینر متخصص ذهن خوانی می گوید: «سوالات باز بپرسید که به فرد امکان می دهد نقاط قوت و چالش های خود را به اشتراک بگذارد. «یا داستان هایی در مورد کارهایی که برای دیگران انجام داده اید به اشتراک بگذارید. 9 بار از هر 10 بار، مردم موافقت خواهند کرد که مشکل مشابهی دارند، که به شما کمک می کند بهتر بفهمید چه چیزی نیاز دارند.”

مطالب مرتبط:

خواندن ذهن دیگران از راه دور

عکس های تست شخصیت شناسی

روانشناسی عکس پروفایل

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.