نحوه حذف لینک از فوتر یا زیر سایت در قالب وردپرس

0
319
یک پشتیبان بگیرید
یک پشتیبان بگیرید

مراحل نحوه حذف لینک از فوتر یا زیر سایت در قالب وردپرس

یک پشتیبان بگیرید
یک پشتیبان بگیرید

۱) یک پشتیبان بگیرید .شما می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید با استفاده از یک افزونه مانند BackWPUp یا در پنل مدیریت وب میزبان خود یا از طریق FTP این کار را انجام دهید. پشتیبان خوبی است و قادر به ویرایش فایل های تم بدون نگرانی است. اگر حتی یک خط کد را از بین ببرید، باید این فایل را از پشتیبان خود بازگردانید.

ویرایشگر خود را انتخاب کنید
ویرایشگر خود را انتخاب کنید

۲) ویرایشگر خود را انتخاب کنید

  • سعی کنید ویرایشگر تم وردپرس را انتخاب نکنید. به طور کلی ایده خوبی نیست، چون تمام تغییرات در وب سایت شما انجام می شود و گزینه ای برای لغو وجود ندارد. بنابراین، اگر شما چیزی اشتباه انجام دهید، نمیتوانید آن را حل کنید، و شما در دنیای مشکل هستید.
    • بهتر است فایل را به کامپیوتر خود بفرستید و از یک ویرایشگر کد بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید.پس از انجام این کار، فایل را از طریق FTP آپلود کنید.
فایل را پیدا کنید
فایل را پیدا کنید

۳) فایل را پیدا کنید . با توجه به فراوانی تم های وردپرس که خارج از آن وجود دارد، نمیتوان دقیقا مشخص کرد کجا لینک لینوکس قرار دارد. این در مکان های مختلف برای هر تم است.

فایل های تم خود را بررسی کنید
فایل های تم خود را بررسی کنید

۴) فایل های تم خود را بررسی کنید. آیا فایل با نام credit.php وجود دارد؟ یا class-credits.php؟ به دنبال این نکات باشید همچنین نگاه کنید به فایل footer.php یا در class-main-footer.php. شما همچنین می توانید موضوع خود را برای اعتبار کلمات کلیدی جستجو کنید. هنگامی که فایل را پیدا کرده اید، می توانید به مرحله بعدی بروید.

فایل های تم خود را بررسی کنید
فایل را ویرایش کنید

۵) فایل را ویرایش کنید . هنگامی که این پیوندهای پائین را پیدا کرده اید، اگر آن را تغییر دهید یا حذف کنید، آن را نمیبینید . در فایل، متن پیوند را بچرخانید. این در بسیاری از کد های php پیچیده است، بنابراین مراقب باشید که هیچ یک از کد را ویرایش نکنید.

  • تنها متغیر متن را ویرایش کنید یا آن را کاملا حذف کنید. به عنوان مثال، اگر کد به نظر می رسد مانند آنچه در تصویر نشان داده شده است، تغییر یا حذف کنید
فایل های تم خود را بررسی کنید
تغییرات خود را تأیید کنید

۶) تغییرات خود را تأیید کنید و بفهمید که همه چیز خوب شده است.

  • به وب سایت خود بروید آیا به درستی نمایش داده می شود؟ آیا نمایش داده می شود؟ پیوند پایینی رفته است؟ اگر بله، تبریک میگم شما با موفقیت پیوند پاورقی مزاحم را حذف کرده اید.
    • با این حال، اگر موفق نشدید، پشتیبان خود را بازیابی کنید و دوباره امتحان کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید