عکس های سام اصغری و همسرش بریتنی به همراه داستان آشنایی

حتما خبر رابطه سام اصغری (سموئیل اصغری) مدل ایرانی با بریتنی اسپیرز(بریتنی جین اسپیرز، Britney Jean Spears) خواننده پرآوازه را شنیده اید. در این پست تعدادی از عکس های جدید سام اصغری و بریتنی را به شما تقدیم می کنیم تا بیشتر از حال و هوای رابطه این دو زوج عاشق باخبر شوید.

سام اصغری که اصلیت ایرانی دارد متولد 12 اسفند سال 1373 در تهران است. پدر سام آمریکایی و مادرش ایرانی است. او مربی بدنسازی و مدلینگ بوده و بیشتر وقت خود را صرف ورزش و بدنسازی می کند. او همچنین بازیگر کلیپ های تبلیغاتی است و قبل از آشنایی با بریتنی هم در کار مدلینگ و تبلیغات فعالیت می کرده است. حضور سام اصغری در یکی از کلیپ های بریتنی اسپیرز منجر با نام  Slumber Party به آشنایی او با خواننده متولد 1360 آمریکایی یعنی بریتنی گردید.

جدیدترین عکس های سام اصغری و بریتنی

سام اصغری در سال 2007 به اتفاق خانواده به آمریکا مهاجرت کرد. آشنایی سام اصغری با بریتنی اسپیرز در نوامبر سال 2016 اتفاق افتاد و رابطه عاشقانه آن ها در سال 2017 منجر به نامزدی رسمی آن ها شد و تاکنون ادامه دارد.

ازدواج بریتنی و سام اصغری هنوز رسمی نشده اما شنیده ها حاکی از این است که این دورابطه بسیار خوبی با هم دارند و بریتنی به نامزد ایرانی خود سام اصغری بسیار افتخار می کند. در ادامه تعدادی از جدیدترین عکس های سام اصغری و بریتنی را به شما تقدیم می کنیم.

عکس های سام اصغری و همسرش بریتنی
عکس جدید سام اصغری و بریتنی

بریتنی خواننده 38 ساله آمریکایی که از همسر سابق خود دارای دو فرزند می باشد در سال اول آشنایی خود با سام اصغری (2017) شب تحویل سال نو میلادی را در کنار هم جشن گرفتند و به یک رستوران ژاپنی رفتند.

عکس های سام اصغری و بریتنی در کنار هم
عکس سام اصغری و بریتنی در حال خندیدن
عکس سام اصغری و بریتنی با اسنپ چت
عکس سام اصغری و بریتنی با اسنپ چت

نحوه آشنایی سام اصغری و بریتنی از زبان بریتنی: بریتنی اسپیرز طی مصاحبه‌ای درباره آشنایی اش با سام اصغری می‌گوید: “قرار بود که ما صحنه مشترکی را در موزیک ویدیوی من داشته باشیم که من بعد از طی مسیری به بالای میزی رسیدم که سام در آنجا نشسته بود. برای اینکه نوبت به تصویربرداری این صحنه برسد بیش از بیست دقیقه معطل شدیم و چون کار دیگری نداشتیم چند دقیقه ای را با هم صحبت کردیم و موضوع صحبت ما غذای مورد علاقه‌ مان بود.

عکس های سام اصغری و نامزدش بریتنی

نامزدی رسمی سام اصغری و بریتنی: به گفته بریتنی بعد از 5 ماه از اولین ملاقاتشان شماره سام را از کیفش درآورده و با او تماس گرفته است. او که دیگر به دنبال رابطه های زودگذر نیست به نظر می رسد که قصد دارد یک رابطه پایدار با سام اصغری داشته باشد. سام اصغری و بریتنی اسپیرز بعد از 5 ماه ارتباط عاشقانه در مارس 2017 باهم بصورت رسمی نامزد کردند.

عکس بریتنی و سام اصغری با لباس مشکی
عکس بریتنی و سام اصغری با لباس مشکی
عکس بریتنی و سام اصغری در کنار هم
عکس بریتنی و سام اصغری در کنار هم که توسط عکاسان به صورت ناگهانی ثبت شده
عکس سلفی بریتنی و سام اصغری
عکس سلفی بریتنی و سام اصغری

عکس جدید بریتنی و سام اصغری

به گفته بریتنی اولین چیزی که توجه او را به سام اصغری جلب کرد جذابیت ظاهری او و نجوه برخورد بسیار خاص او بوده است.

عکس بسیار زیبای سام اصغری و بریتنی
سلفی سام اصغری و بریتنی
عکس سام اصغری و همسرش بریتنی کنار دریا
عکس سام اصغری و همسرش بریتنی کنار دریا

عکس جدید سام اصغری و همسرش بریتنی

 

عکس سام اصغری و همسرش بریتنی در خیابان
عکس سام اصغری و همسرش بریتنی در خیابان با عینک آفتابی

عکس های بریتنی و سام اصغری در کنار هم

جالب است بدانید که سام اصغری نامزد بریتنی 12 سال از او کوچکتر است و دارای 3 خواهر است که از 8 سالگی به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کرده اند. او بعد از چند ماه تحصیل در رشته بورس از ادامه تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا انصراف داد و بعد از تجربه ی بازی فوتبال و کارگری و وارد دنیای مربیگری و پرورش اندام شد و از شرکت های تبلیغاتی سفارش مدلینگ دریافت کرد و به شهرت رسید که همین حضور او در یکی از موزیک ویدیئو های بریتنی منجر به نامزدی این دو شد.

امیدواریم داستان نحوه آشنایی بریتنی و سام اصغری و عکس های زیبایی که از این دو زوج معروف تقدیم شما کردیم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.