نحوه جستجوی تصاویر در Google با اندازه مشخص و دلخواه

یکی از عمده کاربرد های گوگل دانلود فیلم و عکس است اما از آنجایی که این موارد در گوگل، در حجم و اندازه های متفاوتی وجود دارد شما می توانید با یک روش آسان عکس و یا تصاویر در google را با اندازه مشخص دانلود نمایید با ما همراه باشید تا در ادامه این روش جستجو تصاویر را بطور خلاصه و مفید بیان می کنیم.

در پایان این مقاله شما خواهید توانست تصاویر دخلواه خود را با اندازه های دلخواه به وسیله موتور جستجوی گوگل از اینترنت پیدا کنید و استفاده کنید.فقط توجه فرمایید که تنضیمات شما باید معقولانه و منطقی باشد تا به نتیجه بهتری برسید.

مراحل جستجوی تصاویر در Google با اندازه مشخص

 

گزینه images در مرورگر گوگل را انتخاب کنید

1) مرورگر گوگل را باز کنید.

  • www.google.com را در مرورگر خود باز کنید و روی لینک تصاویر در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک نمایید. شما همچنین می توانید جستجوی تصویر Google را با کلیک بر روی تصاویر از نتایج جستجوی Google مشاهده کنید.
  • شما عزیزان با کلیک بر روی دکمه images” در صفحه جستجوی تصویر Google به طور مستقیم به images.google.com یا www.google.com/imghp در مرورگر خود دسترسی پیدا خواهید کرد.

تایپ موضوع مورد نظر در نوار ابزار گوگل

نکته: در سمت راست کادر جستجو یک آیکن دوربین می بینید که امکان جستجو از طریق عکس در گوگل را به شما می هد.

2) مرحله جستجو و یا سرچ یک موضوع و کلمه کلیدی

  • در این مرحله از جستجوی تصاویر در Google با اندازه مشخص، موضوع را در نوار جستجو گوگل تایپ نمایید و با کلیک بر روی نماد جستجو (ذره بین) یا دکمه Enter آن را تایید نمایید.

گزینه "size" برای انخاب تصویر با اندازه مشخص در گوگل

3) انتخاب tools و size

  • در  این مرحله روی دکمه tools در بالای نوار ابزار مرورگر گوگل کلیک کنید پس از انتخاب این گزینه دکمه “size” و یا  “اندازه” برای شما نمایان می شود. مطابق شکل رویsizeکلیک کنید.

انتخاب گزینه "exactly" برای دانلود تصاویر با اندازه مشخص در گوگل

4) انتخاب گزینه “exactly”

  • جهت دانلود تصاویر در Google با اندازه مشخص، پس از انتخاب گزینه “اندازه” یک منوی کشویی برای شما باز می گردد. در این قسمت گزینهexactly به معنای “دقیق” را انتخاب کنید.

انتخاب اندازه تصاویر برای دانلود از گوگل

5) انتخاب سایز و یا اندازه تصاویر 

  • در این مرحله باید اندازه طول و عرض عکس مورد نظر خود را در واحد پیکسل در این قسمت تایپ نمایید (به عنوان مثال: 1980 * 1080) و در آخر دکمه Go را فشار دهید.

 

دانلود عکس با سایز دلخواه از گوگل

6) در آخر عکس هایی با سایز دلخواه شما برایتان نمایان می شود و شما می توانید با  کلیک بر روی هر تصویر از نتایج جستجو آن را دانلود کنید و را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.