دیدن استاتوس واتس اپ بدون فهمیدن در آیفون و اندروید

مشاهده مخفیانه استاتوس واتساپ

اگر نمی توانید از دیدن استاتوس واتس اپ برخی از مخاطبین خود صرف نظر کنید و از طرفی نمی خواهید طرف مقابل بفهمد که شما استاتوس واتساپ یا همان استوری واتس اپ او را مشاهده کرده اید این پست را بخوانید. با آموزش دیدن مخفیانه استاتوس whatsapp با شما هستیم.

استاتوس واتساپ کاربردهای فراوانی دارد. افراد بسیاری برای اطلاع رسانی، گفتن صبح بخیر، یا به اشتراک گذاشتن لحظه های زیبا و دیگر موارد مورد علاقه خود از این ابزار استفاده می کنند. بعد از اینکه شما استاتوس واتس اپ شخصی را مشاهده می کنید آن شخص متوجه خواهد شد. حتی اگر شما جزو مخاطبان او نباشید باز هم اسامی کسانی که استاتوس واتس اپ را مشاهده کرده اند برای شخص به نمایش در می آید. اما یک ترفند برای دیدن استاتوس واتس اپ بدون فهمیدن طرف مقابل وجود دارد که بسیار ساده است.

دیدن استاتوس واتس اپ بدون فهمیدن در آیفون

مشاهده مخفیانه استاتوس واتساپ در آیفون بسیار ساده است. کافی است انگشت خود را بر روی استاتوس نگهدارید و پس از مشاهده آن را به سمت پایین بکشید.

به صورت دقیق تر در ادامه توضیح می دهیم.

1. به بخش استاتوس ها بروید.

دیدن استاتوس بدون فهمیدن

2. انگشت خود را روی استاتوس شخص مورد نظر نگهدارید.

 

دیدن استاتوس بدون فهمیدن در آیفون

3. پس از مشاهده استاتوس انگشت خود را روی آن گذاشته و آن را به سمت پایین بکشید.

  • اگر پس از مشاهده استاتوس روی آن ضربه بزنید استاتوس باز شده و طرف مقابل متوجه می شود که شما استوری واتس اپ او را مشاهده کرده اید.

مشاهده مخفیانه استاتوس واتساپ

  • اگر درست عمل کرده باشید پس از دیدن استاتوس نوار دور آن همچنان به رنگ آبی است یعنی در حالتی که شما آن را ندیده اید.

دیدن استاتوس واتساپ بدون فهمیدن در اندروید

  • به قسمت ستینگ گوشی بروید.
  • گزینه privacy را انتخاب کنید.
  • گزینه read receipts را برای مدت 24 ساعت خاموش کنید تا مدت استاتوس تمام شود.

در مقاله نحوه حذف تیک دوم خاکستری واتس اپ گفتیم که خاموش کردن گزینه read receipts باعث می شود که که پیام هایی که می خوانید تیک آبی نخورند و همین طور شما متوجه نمی شوید که پیام شما خوانده شده یا نه.

نکته: گزینه read receipts را تا قبل از تمام شدن استاتوس روشن نکنید در غیر این صورت اسم شما وارد لیست کسانی می شود که استاتوس را دیده اند.
امیدواریم این پست برای شما مفید بوده باشد. دقت کنید که این روش تنها برای مشاهده یک استاتوس کاربرد دارد و اگر شخصی چند استاتوس پشت هم بارگذاری کرده باشد شما تنها می توانید یکی از آن ها را مشاهده کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.