مدل کوتاهی مو برای موهای پرپشت و وز دخترانه جدید و زیبا

مدل موی کوتاه برای موهای پرپشت و وز

اگر موهای وز و پر پشت دارید و قصد کوتاهی موهای خود را دارید بهتر است پیش از آن سبک خود را پیدا کنید. چرا که موی کوتاه موجب می شود تا ویژگی های چهره شما بیشتر مورد توجه قرار گیرد. در این مطلب لیستی از انواع مدل موی کوتاه برای موهای پرپشت و وز را در اختیارتان قرار داده ایم.

داشتن موهای مرتب و شانه کرده و ظاهری آراسته انسان را زیباتر جلوه میدهد و باعث پیامد های مثبت بسیاری برای شخص در اجتماع می باشد، چرا که زیبایی ظاهر برای فرد احترام به ارمغان می آورد. یکی از انواع مو، موهای پر پشت وز است که شاید کمی دارنده آن را نسبت به جنس موهای دیگر که به راحتی حالت میگیرند و مرتب می مانند، برای انتخاب مدل کوتاهی محدود کند. حالت دادن و مرتب نگه داشتن جنس موی وز کمی سخت است. اما سوالی که مطرح است این که آیا مدل موی کوتاه با موهای وز و موج دار سازگاری دارد؟ اگر شما دارای مدل موی پر پشت وز می باشید و قصد کوتاه کردن موهایتان را دارید با ما همراه باشید.

 مدل کوتاهی مو دخترانه برای موهای پرپشت و وز

اگر موهایتان بلند است و خسته شده اید، بهتر است تغییری در موهایتان ایجاد کنید و آنها را کوتاه کنید در عین حال اگر جنس موهایتان وز است و موهای پر پشتی دارید بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که مرتب کردنشان آسان و سریع باشد. در ادامه مدل کوتاهی مو برا موهای پشت و وز را آورده ایم.

  • مدل موی پیکسی با لایه های بلند

مدل موی کوتاه دخترانه برای موهای پرپشت

همچنین ببینید: مدل مو دخترانه جدید

در این مدل مو هر چقدر لایه ها کم پشت تر و بلندتر باشند پف کمتری دارد. موهای پشت گوش با آندرکات تضادی به وجود می آورد که مو را زیباتر می کند. برای رنگ مو با این مدل فرقی نمی کند که رنگ طبیعی یا بلوند انتخاب کنید اما برای زیباتر شدن رنگ بلوند پلاتینه را انتخاب کنید. مزیت این مدل مو این است که مو ها خالی نمی ماند و زیبا به نظر می رسد. این مدل مو افتادگی مو را طبیعی جلوه می دهد بدن اینکه بهم ریخته به نظر برسد.

  • مدل موی پیکسی کوتاه

موهای وز و پرپشت بسیار هماهنگ با مدل موی پیکسی کوتاه هستند و حالت دادن راحت تر می شود. بگذارید موج موهایتان در یک جهت و روی پیشانی تان قرار بگیرد. در این مدل مو بهتر است موهایتان خرد کنید تا ظاهری شیک داشته باشید.

  • مدل موی باب لیر برای موی پرپشت

یکی دیگر از انواع مدل مویی که برای موهای پرپشت و وز مناسب می باشد مدل باب لیر است که بسیار هماهنگ با این سبک مو است و از حجم مو کم می کند. این مدل مو لایه لایه است وبا ظرافت لایه ها را به نمایش می گذارد. مدل موی باب لیر انواع مختلفی مثل کلاسیک، مدرن، پیچیده و ساده دارد که به همین دلیل هرگز از مد نمی افتد.

  • مدل موی مانکیو باب برای موهای پرپشت و وز

این مدل به آن صورت است که پشت موهایتان کوتاه است و جلوی مو بلندتر  می باشد. به همین دلیل برای موهایی که بخاطر رنگ مو آسیب دیده اند بسیار مناسب است.

همچنین بخوانید: ماسک برای موهای وزوزی
  • مدل موی پسرانه با چتری بلند باری موهای وز

موی وز و پرپشت با این چتری بلند  زیبا می شود. مو ها را به سمت کنار بگذارید بماند یا سنجاق بزنید. می توانید گردنبند یا گوشواره خود را نیز به نمایش بگذارید.

  • مدل موی بلانت باب برای موهای پرپشت

اگر پرپشتی موهای خود را دوست دارید، این مدل مو برای شما مناسب است به دلیل اینکه هیچ حجمی از آن با تراشیدن و خرد شدن کم نمی شود. اندازه مو را تا بالای شانه نگه دارید و این سبک را با فرق از بغل امتحان کنید تا ظاهری بی نظیر و شیک داشته باشید.

عکس مدل کوتاهی مو برای موهای پرپشت و وز

اشتباهات رایج در مراقبت از موهای پرپشت و وز

  • بیشتر افرادی که موهای وز دارند برای صاف کردن موهای خود از صاف کننده های شیمیایی استفاده می کنند در صورتیکه این مواد به بافت مو آسیب می رسانند.
  • توجه داشته باشید که کوتاهی مو نیاز به مراقبت بیشتر نسبت به موی بلند دارد و از اشتباهاتی که افراد دارای موی وز انجام می دهند کوتاه کردن مکرر آن است. اگر میخواهید موهایتان را کوتاه کنید مدل هایی را انتخاب کنید که جلوی موها بلندتر از پشت مو هستند.
  • از دیگر اشتباهات رایج دیگر استفاده از شامپو ها و نرم کننده های نامناسب استفاده می کنند. بهتر است از محصولات ملایم مو استفاده کنید.

چگونه موهای وز و پرپشت کوتاه را حالت دهیم

هنگامی که موهای شما به درستی مراقبت می شود، حالت دادن به آن بسیار آسان تر می شود. برای موهای مجعد و وز از شامپو، ماسک و نرم کننده استفاده کنید. این محصولات موهای شما را تغذیه و مرطوب می کند، به رفع موخوره کمک می کند و موهای شما را منعطف تر می کند. مدل مو برای موهای پرپشت و وز معمولاً دوام زیادی دارد. تنها چیزی که می تواند کارتان را مختل کند رطوبت کم مو است که اگر بعد از شستشو از سرم مخصوص موهای وز و مجعد استفاده کنید بهتر می شود.

درباه بوتاکس مو بیشتر بدانید

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.