برخی از مدل های مبل چرم امسال به همراه قیمت در اروپا

در این مقاله برخی از مدل های مبل چرم را که برندهای معتبر اروپایی در زمینه مبل سازی فعالیت می نمایند بهمراه قمیت مبل چرم در اروپا را برای شما به نمایش میگذاریم .

5 مدل مبل چرم بهمراه قیمت های آن ها

مدل مبلمان چرم SKU ( قیمت این مبل در فروشگاه های اروپایی $1,119 می باشد که معادل نزدیک به 6 میلیون تومان )

فوق العاده زیبا و کلاسیک با بالشتک های پلاستیکی و سبکی پیچیده و جالب می باشد.
با پالت رنگ روغنی آن را کاملا متفاوت و شیک جلوه می دهد بهتره است بگویم یک سبک روستایی و گرم است، در عین سادگی جزییات زیادی در طراحی این مبلمان به کار رفته است . میتوانید با یک چیدمان خوب و استفاده از یک میز میز قهوه ای سنتی یک جلوه خوب به پذیرایی خانه خود بدهید .
همچنین میتوانید با یک فرش زیبایی دسستبافت با گلهای قهویه ی زیبایی رو به حد بالا برسانید .

 

مبل چرم برنستورمر ( قیمت این مبل 1,169 دلار میباشد که معادل حدودا 6 میلیون می باشد )

اگر نیاز به یک تنوع شگرف در منزل دارید میتوانید از مبل های چرم باربارا استفاده کنید . یک گزینه ایده آل برای دیزاین اتاق نشیمن،  دفتر کار خود، این مبل چرم مطمئنا نقطه کانونی هر فضا است.
شما می توانید آن را با صندلی های مطابق لهستانی برای ایجاد یک مجموعه و استفاده از آن در اتاق نشیمن با شکوه خود جفت و جور کنید. به همین دلیل، این مبل چرمی همچنین می تواند به دلیل طراحی رسمی و عملی آن در موسسات تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

 

مبل چرم اسلی ( قیمت تقریبی این مبل در اروپا $1,179 میباشد که حدودا 6 میلیون تومان میشود )

ترکیبی جذاب از طراحی بدون نقص و نمای سنتی به نظر زیبا می رسد، این مبل زیبا یک به منزل شما را به یک خانه سنتی اروپایی تبدیل میکند. ترکیبی از سنت و زیبایی در یک قاب نقاشی ،با جنس چرمی به رنگ قهوهای مایل به قرمز است. کوسن های صندلی های چرمی دارای فوم با چگالی بالا با پشتیبانی از کنتراست میباشند ، با داشتن جزئیات عالی، طراحی و دوخت حرفه ای و پایه های چوبی آن به رنگ اسپرسو قدیم میباشد.

 

مبل چرم گپسوم ( قیمت تقریبی این مبل در اروپا $1,139 میباشد که حدودا 6 میلیون تومان میشود )

این مبل از چرم اصل بوده رنگ آن قهوه ای روشن میباشد که همین باعث روشن جلوه دادن پذیرایی منزل می شود . دارای کوسن هایی نرم و متفاوت که میتوانید این مدل را با هر فرشی ست کنید .

 

مبل چرم كارتاژ ( قیمت تقریبی این مبل در اروپا $1,399 میباشد که حدودا 7.2 میلیون تومان میشود )

با این مدل مبل چرم میتوانید یک جلوه متفاوت به سبک آمریکایی به منزل خود دهید تولید شده از چرم مرغوب و برنگی سفید و متفاوت با محصولات بالا می باشد بسیار راحت و دارای طراحی سنتی و زیبا میباشد .

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.