پیام معذرت خواهی از دوست پسر

اگر دنبال پیام معذرت خواهی از مرد ایده آل تان می گردید جای درستی آمده اید! ما اینجا لیستی از بهترین پیام های معذرت خواهی از نامزد یا پسر مورد علاقه تان را جمع آوری کرده ایم. بعد از یک دعوای جانانه و سوء تفاهم های احتمالی، حالا وقت آن رسیده که معذرت خواهی کنید.

با این پیام ها می توانید به او نشان بدهید که چقدر دوستش دارید و حاضرید برایش هر کاری بکنید. می توانید به او اطمینان بدهید که دیگر هیچ وقت او را ناراحت نمی کنید و قلبش را نمی شکنید. عشق و روابط عاشقانه شما از هر چیزی در این دنیا مهم تر است و نباید به این سادگی ها آن را از دست بدهید. از این پیام ها استفاده کنید تا به عشقتان بگویید چقدر متاسف هستید و دلتان می خواهد شما را ببخشد.

همچنین می توانید مطالب متن معذرت خواهی عاشقانه و برای اینکه یک رابطه استوار بماند چه کار باید کرد؟ را نیز مطالعه کنید .

 

متن پیام های معذرت خواهی از پسر مورد علاقه تان

1- عزیز دلم، من واقعا متاسفم که با کلمات بی رحم و تندم تو را آزردم. مرا ببخش. متاسفم.

2- من واقعا احمقم که قلب تو را شکستم و باعث ناراحتی ات شدم. متاسفم عشقم.

3- ناراحت کردن تو کاریست که هیچ وقت دلم نمی خواسته انجام بدهم. مرا ببخش که مرتکب چنین اشتباهی شدم. دوستت دارم عشق من.

4- اگر می توانستم تمام کارهایی که کردم و حرف هایی که زدم را پس بگیرم حتما این کار را می کردم. مرا ببخش عزیزم که بهم ریختم و تو را رنجاندم.

5- حاضرم هر کاری بکنم تا تو با من آشتی کنی. لطفا عذر خواهی مرا قبول کن. خیلی متاسفم عشق من.

6- قول می دهم که دیگر هیچ وقت این اتفاق تکرار نشود و هیچ وقت تو را نرنجانم. لطفا مرا ببخش عزیزم.

7- متاسفم که به حرفهایت گوش نکردم و باعث رنجش و ناراحتی ات شدم. قول می دهم که از این به بعد به تک تک کلمات و حرف های تو توجه کنم عزیزم. لطفا مرا ببخش.

8- این اواخر رابطه بین ما خیلی ناراحت کننده شده و از هم فاصله گرفته ایم. این اتفاق مرا می کشد. لطفا مرا ببخش عزیز دلم.

9- نمی دانم دقیقا چه چیزی در ذهنم می گذشت که به تو دروغ گفتم. لطفا عذرخواهی من را بپذیر و مرا ببخش. خواهش می کنم دوباره با من حرف بزن عزیزم. دیگر هیچ وقت این کار را تکرار نمی کنم.

10- عزیزم تو دلیل خوشبختی و شادی من هستی. من اصلا نمی خواستم به تو آسیبی بزنم. از اعماق قلبم متاسفم. مرا ببخش.

11- احساس می کنم واقعا رفتار بچگانه ای داشتم که تو را رنجاندم. واقعا از اشتباه خودم شرمنده ام. اجازه بده جبران کنم عزیزم. متاسفم مرا ببخش.

12- عزیزم می دانم که چقدر از دست من عصبانی هستی ولی خواهش می کنم مرا نادیده نگیر. دلم برایت تنگ شده عشق من. از اینکه باعث ناراحتی ات شدم متاسفم، لطفا مرا ببخش.

13- پیام من از اعماق قلبم سرچشمه می گیرد و به تو می رسد عزیزم. دلم می خواهد بدانی که چقدر به خاطر اینکه تو را رنجاندم ناراحتم. لطفا مرا ببخش.

14- بعضی اوقات اشتباهاتی مرتکب می شوم که باعث می شوند قلب قشنگ و مهربان تو بشکند. واقعا از رفتار خودم متاسفم. لطفا مرا ببخش عزیزم.

 

متن پیام های احساسی معذرت خواهی از پسر مورد علاقه تان

1- حاضرم هر کاری بکنم تا تو را در کنارم داشته باشم. متاسفم که باعث جدایی مان شدم. تو به آغوش من تعلق داری. دوباره پیش من برگرد عزیزم.

2- در همه روابط فراز و نشیب هایی وجود دارد، این ما هستیم که باید دست همدیگر را محکم نگه داریم تا جدا نشویم. من این کار را نکردم و دست تو را رها کردم. مرا ببخش عشق من. متاسفم.

3- بدون تو من هیچ معنایی ندارم عشقم. دلم برایت تنگ شده. دلم برای تو و برای لحظاتی که با هم بودیم تنگ شده. لطفا مرا ببخش. متاسفم.

4- می دانم که قلبت را شکسته ام؛ اما به خاطر رابطه عمیقی که داشتیم مرا ببخش. متاسفم که ناراحتت کردم.

5- مطمئنم دخترهای زیادی هستند که تو را دوست دارند اما هیچ کس در هیچ جای دنیا به اندازه من تو را دوست ندارد. می دانم که تو را ناراحت کردم. لطفا مرا ببخش.

6- عزیزم، دیدن ناراحتی تو مرا هم ناراحت می کند. متاسفم. من خیلی تو را دوست دارم.

7- عذرخواهی صادقانه مرا بپذیر عشق من. تو میدانی که بدون تو نمی توانم زندگی کنم. لطفا مرا تنها نگذار.

8- بعضی اوقات با هم دعوا می کنیم اما این چیزی از عشق بی حد و حصرمان کم نمی کند. حاضرم هر کاری که ناراحتی را از قلب مهربانت پاک کند انجام بدهم. خیلی متاسفم عشق من.

9- من از رفتار خودم واقعا شرمنده ام عزیزم. امیدوارم بتوانی مرا ببخشی. تو تمام دنیای منی و همه آرزوهای خوب دنیا را برای تو دارم. مرا ببخش. دوستت دارم.

10- متاسفم که وقتی عصبانی بودم حرف های بی فکری زدم. تو ارزشمندترین دارایی و گنج من هستی عزیزم. به هیچ وجه دلم نمی خواهد تو را از دست بدهم عزیزم.

11- متاسفم که تو را با رفتارم آزرده خاطر کردم. لطفا بیا صحبت کنیم تا دوباره همه چیز درست شود. صمیمانه به خاطر رفتارم معذرت می خواهم. دلم می خواهد همه چیز را جبران کنم. متاسفم.

12- هیچ وقت تا به حال به این اندازه غمگین نبوده ام. واقعا متاسفم که تو را رنجاندم. من خیلی تو را دوست دارم. لطفا مرا ببخش عزیزم.

13- خیلی ناراحت و متاسفم که بهترین و دوست داشتنی ترین پسر دنیا را از خودم رنجاندم. اجازه بده تا همه چیز را جبران کنم عزیز دلم. مرا ببخش.

14- از کاری که کردم واقعا متاسفم و حاضرم هر کاری برای جبران بکنم. تو عشق ابدی من هستی. مرا ببخش.

 

متن پیام های عاشقانه معذرت خواهی از پسری که دوستش دارید

1- بدون تو هیچ وقت نمی توانم زندگی شادی داشته باشم. از وقتی بینمان فاصله افتاده، غم و اندوه تمام قلبم را فرا گرفته و هر دقیقه به اندازه یک ساعت می گذرد. لطفا پیش من برگرد. خیلی متاسفم عشق من.

2- من از درون شکسته شدم. هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم که باعث ناراحتی تو بشوم. خواهش می کنم مرا ببخش. متاسفم.

3- عشق من، تازه فهمیده ام که چقدر وجود تو برای من حیاتی و مهم است. به هیچ وجه دلم نمی خواهد تو را از دست بدهم. لطفا مرا ببخش و عذرخواهی مرا بپذیر.

4- نمی دانم چه اتفاقی در ذهنم رخ داد که چنین رفتاری داشتم. باید با تو با خونسردی حرف میزدم عزیز دلم. لطفا مرا به خاطر کارهایم ببخش. خیلی دوستت دارم.

5- پادشاه من، هیچ کس نمی تواند جای تو را در قلب من بگیرد. هر لحظه دلم برایت تنگ می شود و هر قدم که بدون تو برمیدارم بیهوده و بی ثمر است. لطفا مرا ببخش.

6- دوری از تو مرا می کشد. بدون تو همه دنیای من خالیست. تو تنها مردی هستی که قدرت جادویی خوشبخت کردن مرا داری. خواهش می کنم فرصت دوباره ای برای جبران به من بده عشق من. دوستت دارم.

7- تک تک لحظه هایی که بدون تو می گذرد مرا غمگین و غمگین تر می کند. هر لحظه بیشتر از قبل به تو فکر می کنم و نفس هایم با دلشکستگی آمیخته شده است. به خاطر همه ناراحتی هایی که باعثشان بودم معذرت می خواهم. لطفا مرا ببخش عزیزم.

8- قلب من فقط برای تو می تپد. بدون تو، بدون آغوش گرم تو، زندگی فقط تکرار لحظه های بیهوده و بی ثمر است. باور کن تو را دوست دارم. لطفا مرا ببخش و این فاصله ها را از میان بردار.

9- عشق عزیز من، حقیقتا تو همه چیز من هستی. بدون تو این دنیا هیچ چیز خوشحال کننده ای ندارد. لطفا مرا ببخش و از من ناراحت نباش.

10- روزهایی که با تو گذراندم بهترین روزهای زندگی من هستند. نمی توانم زندگی بدون تو را تصور کنم. لطفا برگرد. مرا ببخش.

11- عزیز دلم، لطفا مرا ببخش. عشق دوای هر دردیست. مرا ببخش و دوباره در آغوش بگیر. بیا هر خاطره بدی که داریم را فراموش کنیم عشق من.

12- من تمام تلاشم را می کنم که نیمه خوبی برای تو باشم. لطفا مرا ببخش که با رفتارم ناراحتت کردم. همیشه دوستت دارم.

13- هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم که تو عزیزترینم را آزار بدهم. لطفا مرا ببخش. عشق من به تو انتها ندارد عزیزم. خیلی دوستت دارم.

 

متن پیام های خودمانی عذرخواهی از پسر مورد علاقه تان

1- ببخشید که مثل احمق ها رفتار کردم و تو رو رنجوندم. منو ببخش عزیز دلم.

2- عزیزم، منو ببخش و با بخشیدنت بهم ثابت کن که قدرت عشق ما از دلخوری های بینمون بیشتره. خیلی متاسفم عزیز دل دوست داشتنی من.

3- ببخشید که با عصبانی شدنم باعث رنجش و ناراحتیت شدم عزیزم. باید جلوی خشمم رو می گرفتم. فکر کنم خودت باید بهت یاد بدی چطوری اینکارو کنم.

4- معذرت می خوام که انقدر بد و مسخره حرف زدم و ناراحتت کردم زندگی من.

5- بیا دیگه! می دونم که مثل احمقا رفتار کردم و واقعا به خاطرش متاسفم. اگه منو ببخشی بهت قول میدم چیزی که دوست داری رو برات بخرم!

6- ببخشید که با کارام باعث گریه کردنت شدم. واقعا مثل پیاز عمل می کنم!

7- خوش تیپ دوست داشتنی من! منم مثل همه آدما اشتباه می کنم. تو هم شبیه همه فرشته ها منو ببخش.

 

متن پیام های ادبی برای معذرت خواهی از پسر مورد علاقه تان

1- از دست دادن تو بزرگترین مجازات ممکن برای من است. به خاطر رفتار بدی که داشتم معذرت می خواهم. لطفا برگرد. تا زمانی که مرا ببخشی منتظرت می مانم. متاسفم.

2- من خودخواه بودم و احساسات تو را نادیده گرفتم. به خاطر این کارم پشیمانم. لطفا مرا ببخش که باعث ناراحتی ات شدم.

3- ببخشید که واکنش خوبی به حرف هایت نشان ندادم و باعث دلخوری ات شدم. تنها چیزی که می خواهم این است که دوباره برگردی، مرا بغل بگیری و بگویی: همه چیز درست می شود.

4- از وقتی تو وارد زندگی من شدی من آدم بهتری شدم. لطفا نگذار که دوباره به همان کسی که بودم برگردم. مرا ببخش عزیزم.

5- لطفا به من فرصتی بده تا ثابت کنم که می توانم انسان بهتری باشم. دلم برایت تنگ شده. به خاطر کارهایم مرا ببخش عزیز دلم.

6- عشق و علاقه بین ما برای من خیلی با ارزش است. دلم نمی خواهد تو را از دست بدهم. متاسفم عزیزم. لطفا مرا ببخش.

7- عزیز دلم، می دانم که باید تو را درک می کردم و چنین رفتار نسنجیده ای از خودم بروز نمی دادم؛ اما واقعا متاسفم. امیدوارم بتوانی مرا ببخشی.

 

گاهی اوقات سوء تفاهم ها یا دلخوری هایی که پیش می آیند باعث کدر شدن رابطه ها می شوند. ولی جای نگرانی نیست! یک عذرخواهی صادقانه می تواند روزهای ناراحت کننده و غمگین را کنار بزند و دوباره شادی را به رابطه تان برگرداند.  

بحث و دعوا نمک هر رابطه ای است و برای همه پیش می آید؛ اما این بحث ها نباید باعث دلخوری های طولانی مدت یا شکستن دل دو طرف بشوند. به سادگی و با یک معذرت خواهی رمانتیک و احساسی می توانید دوباره دل پسر مورد علاقه تان را به دست بیاورید. فقط کافیست از اعماق قلبتان و با همه احساستان به او بگویید که چقدر متاسف هستید و دوستش دارید.

با استفاده از پیام هایی که ما در این مطلب با شما به اشتراک گذاشتیم می توانید احساسات واقعی قلبتان را به پسر مورد علاقه تان نشان بدهید و به او بگویید که قصد ناراحت کردنش را نداشتید. فقط کافیست پیام مورد نظرتان را انتخاب و برایش ارسال کنید. این پیام های احساسی، دنیایی از شیرینی و شادی را به رابطه تان برمیگردانند. این کار عاشقانه ترین راه برای معذرت خواهی از نیمه گمشده تان است.

 

 

 

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید