متن پیام عذرخواهی عاشقانه

نگران این هستید که چطور دلخوری بین خودتان و عشقتان را برطرف کنید؟ دنبال پیام های عاشقانه ای هستید که با آنها بتوانید اشتباهی که در حق نامزد یا کسی که دوستش دارید را جبران کنید؟ خب، جای درستی آمده اید! ما اینجا لیستی از بهترین پیام های عذرخواهی از نامزد یا عشقتان را تهیه کرده ایم که مطمئنا به شما کمک می کنند روابط بینتان را بهتر کنید.

برای اینکه بتوانید دلخوری و رنجش بین خودتان و عشقتان را از بین ببرید می توانید برایش فیلم و کلیپ های خنده دار بفرستید. شاید وقتی خندید همه چیز از یادش برود و بیشتر از این عصبانی نباشد! علاوه بر این می توانید از پیام هایی که در این مطلب در اختیارتان می گذاریم هم استفاده کنید تا به او نشان بدهید چقدر از کارتان پشیمان هستید و احساس تاسف می کنید. این پیام های عذرخواهی عاشقانه به روشن شدن همه سوء تفاهم ها کمک می کند و باعث خوشحالی عشقتان می شوند.

تیم تولید محتوای سایت مینویسم (minevisam.com) این متن های زیبا را برای شما جمع آوری کرده است تا بتوانید دل عشق خود را دوباره بدست آورید شما نیز میتوانید از مطالب متن عاشقانه انگلیسی و  متن عاشقانه کوتاه برای همسر و معذرت خواهی عاشقانه از همسر نیز دیدن کنید و برای عشق خود ارسال نمایید .

 

بهترین پیام های عذرخواهی از عشقتان

1- به تو قول می دهم که از این به بعد روزهای روشن، شاد و زیبایی در کنار هم داشته باشیم. دیگر هرگز تو را نمی رنجانم. متاسفم.

2- مرا ببخش که با تو بدرفتاری کردم. خودت میدانی چقدر دوستت دارم. لطفا دوباره با من آشتی کن.

3- خودم می دانم که گاهی اوقات چقدر بی منطق می شوم و این مساله چقدر تو را آزار می دهد. قول می دهم دیگر باعث ناراحتی ات نشوم. متاسفم.

4- قول می دهم تلاش بیشتری برای پایداری رابطه مان کنم. متاسفم به خاطر رفتار بدم. دوستت دارم. لطفا مرا ببخش.

5- همه روزهای قشنگی که به خاطر رفتار بدم خراب کردم را جبران می کنم و دوباره از نو می سازم. عزیز دلم، لطفا مرا ببخش.

6- حرف های تند و ناراحت کننده ای که زدم، حرف های دلم نبودند. خودت می دانی چقدر برای من عزیزی. لطفا مرا ببخش. متاسفم.

7- از صمیم قلب به خاطر ناراحتی و رنجشی که برایت به وجود آوردم معذرت خواهی می کنم. لطفا مرا ببخش. دوستت دارم.

8- هر کاری که بخواهی انجام می دهم تا مرا ببخشی. تو عزیزترین دارایی من هستی و برایت هر کاری حاضرم بکنم. لطفا مرا ببخش. متاسفم.

بهترین پیام های عذرخواهی از عشقتان

متن پیام های عاشقانه و رمانتیک برای عذرخواهی دوست دخترتان 

1- دعواهای گاه به گاه ما برای این است که عشق بینمان را قوی تر از قبل کنیم. لطفا مرا به خاطر اذیت و آزارهایم ببخش. دوستت دارم.

2- خودت می دانی که من نمی توانم هیچ کجای دنیای کسی را پیدا کنم که چشمانی زیباتر و قلبی مهربان تر از تو داشته باشد عزیز دلم. لطفا با من بمان. متاسفم زیبای مهربان.

3- باور کن وقتی صورت قشنگت از عصبانیت سرخ می شود جذاب تر از همیشه به نظر می رسی. مرا ببخش عصبانی عزیز من.

4- تو برای همه به اندازه همه دنیا ارزش داری. لطفا یکبار دیگر به من فرصت بده تا عشقم را به تو ثابت کنم. مرا ببخش. دوستت دارم.

5- به خاطر عشق تو حاضرم با همه دنیا بجنگم. خواهش می کنم این سوء تفاهم ها را جدی نگیر و دوباره با من آشتی کن. لطفا مرا ببخش.

6- لبخند تو تمام قلب مرا پر از شادی و شعف می کند. اجازه بده من دوباره دلیل خنده هایت باشم. متاسفم. هیچ وقت دیگر این کار را تکرار نمی کنم. دوستت دارم.

7- من هیچ وقت نمی توانم عمدا به تو آسیبی بزنم یا ناراحتت کنم. به خاطر همه کارهای اشتباهی که کردم از تو معذرت خواهی می کنم. لطفا مرا ببخش عزیزترینم.

8- اگر سال های سال هم بگذرد، هیچ وقت و هیچ کجا کسی که مثل تو باشد را پیدا نخواهم کرد. خواهش می کنم این فاصله را بردار و دوباره به سمت من بیا. دوستت دارم.

متن پیام های احساسی برای عذرخواهی نامزد یا دوست دختر

متن پیام های احساسی برای عذرخواهی نامزد یا دوست دختر 

1- قول میدهم از این به بعد جلوی هر چیزی که باعث گریه کردن تو می شود بایستم. به خاطر اشتباهاتم مرا ببخش عزیزم. دوستت دارم.

2- بدون تو من در این دنیای بی رحم اشتیاقی به زنده بودن ندارم. لطفا مرا ترک نکن. به خاطر همه چیز متاسفم.

3- اعتراف می کنم که بیشتر از هر چیزی روی تو احساس مالکیت دارم و دلیل آن هم این است که دلم نمی خواهد تو را از دست بدهم. لطفا احساس ناامنی مرا درک کن. متاسفم عزیزم.

4- از این به بعد باید خیلی مراقب حرف هایم باشم. دلم نمی خواست باعث ناراحتی و گریه کردنت بشوم عزیز دلم. لطفا مرا ببخش. خیلی دوستت دارم.

5- من واقعا خوش شانس بودم که با تو آشنا شدم. لطفا این شانس را از من نگیر و دوباره به من برگرد. متاسفم به خاطر اشتباهاتم. مرا ببخش.

6- احساس ترس از دست دادن تو باعث می شود گاهی اوقات اشتباهات بدی مرتکب شوم. متاسفم که به خاطر احساس مالکیتم باعث رنجش تو شدم. لطفا مرا ببخش.

متن پیام های احساسی برای عذرخواهی دوست دختر

متن پیام های خودمانی بر عذرخواهی عشقتان 

1- میدونم که نمی تونی برای مدت زیادی از من عصبانی باشی. منو ببخش انگری برد عزیزم!

2- عصبانیت ها و رنجش هات رو در آغوش من رها کن. مثل همیشه بازم یه دسته گل جدید به آب دادم و تو رو رنجوندم. معذرت می خوام عشق ابدی من.

3- لطفا وقتی ازت عذرخواهی می کنم قبول کن وگرنه انقدر قلقلکت میدم که از شدت خنده اشک از چشمات سرازیر بشه!

4- با اینکه متقاعد کردن تو کار خیلی سختیه ولی من تسلیم نمیشم! انقدر می گم ببخشید تا بالاخره منو ببخشی عزیزم!

5- نمی تونم دوری خودت و غذاهای خوشمزه ای که برام درست می کردی رو تحمل کنم. لطفا منو ببخش. دوستت دارم.

6- خودت خوب می دونی چقدر به تو وابسته ام. اگر با من قهر کنی به هم می ریزم. لطفا منو ببخش عزیز دل مهربونم.

متن پیام های عذرخواهی ادبی از دوست دختر

متن پیام های عذرخواهی ادبی از کسی که دوستش دارید 

1- از اینکه باعث اشک ریختن تو شدم هزاران بار معذرت می خواهم. هرگز نمی خواستم حتی ذره ای ناراحتی به قلب مهربانت راه پیدا کند. متاسفم.

2- درک می کنم چقدر این سوء تفاهم ها باعث ناراحتی و آزار تو شده. به خاطر همه آنها معذرت می خواهم. لطفا مرا ببخش. دوستت دارم.

3- به تو قول می دهم از این به بعد تمام تلاشم را بکنم که قلب مهربان و زیبایت شاد و در آرامش باشد. به خاطر همه کارهای اشتباهم از تو معذرت خواهی می کنم. دوستت دارم.

4- به خاطر عصبانیت بی موردم از تو معذرت می خواهم عزیز دوست داشتنی من. قول می دهم از این به بعد خشم و عصبانیتم رو کنترل کنم. هیچ وقت دیگر باعث ناراحتی ات نمی شوم. متاسفم.

5- از اینکه نتوانستم تو را خوب درک کنم متاسفم. لطفا مرا ببخش. دوستت دارم.

6- به خاطر تمام ساعت هایی که نتوانستی بخوابی و گریه کردی معذرت می خواهم. به خاطر همه آن شب بیداری ها و ناراحتی ها متاسفم. لطفا مرا ببخش عزیزم. دوستت دارم.

 

بحث و دعوا در همه رابطه ها اتفاق می افتد؛ اما ما باید انقدر شهامت و صداقت داشته باشیم که عذرخواهی کنیم و به خاطر دلخوری و رنجشی که باعثش بودیم متاسف شویم و سعی کنیم سوء تفاهم ها را از بین ببریم. مطلب امروز ما دقیقا به همین خاطر نوشته شده بود. با این پیام های عذرخواهی ساده اما موثر می توانید دوباره روابط عاشقانه و زیبایتان را با کسی که دوستش دارید از سر بگیرید.

منبع سایت مینویسم

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید