چگونه سرعت وردپرس را به صورت رایگان افزایش دهیم

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که 18.9 درصد از کل وب را در اختیار دارد. این یکی از محبوب ترین پلت فرم وبلاگ نویسی است. بسیار مهم است که وب سایت وردپرس خود را سریعتر بارگذاری کنید تا بیشترین مزایای ترافیک ورودی را بدست آورید.

مراحل

شرکت میزبان معتبر را انتخاب کنید
شرکت میزبان معتبر را انتخاب کنید

1) شرکت میزبان معتبر را انتخاب کنید. فضای سرور و پهنای باند یکی از مهمترین عوامل پاسخگو برای سرعت بارگذاری سرور است. قبل از تصمیم گیری نهایی را با دقت مقایسه کنید. شرکت های میزبانی وب ارزان و قابل اعتماد مانند Bluehost، Hostgator، Dreamhost، ارائه دهندگان خدمات میزبانی معتبر هستند.

وردپرس را به روز نگه دارید
وردپرس را به روز نگه دارید

2) وردپرس را به روز نگه دارید. به روز رسانی وردپرس حفره امنیتی و نشت حافظه را رفع می کند، که در غیر این صورت سرعت وب سایت شما را کاهش می دهد. # استفاده از ذخیره سازی Cache یک روش ترجیحی برای کاهش پهنای باند و بارهای سرور است. W3 Total Cache یکی از بهترین افزونه های وردپرس رایگان برای هدف ذخیره سازی است.

 شمارش پلاگین خود را زیر ده نگه دارید
شمارش پلاگین خود را زیر ده نگه دارید

3) شمارش پلاگین خود را زیر ده نگه دارید. با پلاگین های بیشتری که نصب کرده اید، سرعت سایت شما کاهش می یابد.

 از یک تم خوب استفاده کنید
از یک تم خوب استفاده کنید

4) از یک تم خوب استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که تم مورد استفاده شما تصدیق W3C را تایید می کند.از بهینه سازی فایل های CSS و جاوا اسکریپت خود اطمینان حاصل کنید . شما همچنین می توانید در وب سایت خود از CSS3 و HTML5 استفاده کنید چون تکنولوژی بسیار زیادی دارند و وب سایت شما سریعتر می شود.

ز یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید
ز یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید

5) از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید. هدف اصلی CDN طراحی شده است تا قابلیت دسترسی بالا و عملکرد بالا را به کاربران نهایی ارائه دهد. خدمات CDN رایگان و CloudFlare یکی از بهترین ها در این زمینه است

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.