شروع چت با یک دختر و اولین پیام متنی به او چگونه باید باشد؟

چگونه با یک دختر چت کنیم که عاشقمان شود؟ چگونه با یک دختر چت کنیم؟ دختری را به تازگی ملاقات کرده اید و شماره او را نیز گرفته اید اما نمی دانید چگونه اولین پیام متنی خود را برای دختر مورد علاقه تان ارسال کنید و مدام با خودتان کلنجار می روید که از چه جملات و عباراتی استفاده کنید تا تأثیر بیشتری روی او بگذارید.

اگر می خواهید که بدانید به چه صورت می توانید یک پیام متنی را با یک دختر شروع کنید بهترین روش این است که از موضوعات مورد علاقه او استفاده کنید. می توانید به صورت مستقیم شروع کنید و به او بگویید که داشتید به صحبت هایی که حضوری رد و بدل شده فکر می کردید و دوست داشتید که با او چت کنید. یا، فریب بزنید و بپرسید که پیتزایی که خوردید چه چاشنی نداشت.

بر اساس صحبت قبلی که داشته اید بهترین گزینه را انتخاب کنید و متن پیامتان را بر اساس آن آماده و ارسال کنید. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که شروع چت با یک دختر و اولین پیام متنی به او چگونه باید باشد؟ با ما همراه باشید تا بدانید برای اینکه با دختری دوست شوید چگونه برای اولین بار به او پیام بدهید.

شروع پیام متنی به یک دختر چگونه باشد؟

اولین قرار ملاقاتتان را پشت سر گذاشته اید و حالا می خواهید چت کردن را شروع کنید. نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند چت با یک دختر را به خوبی آغاز کنید و در اولین پیام متنی که به او می فرستید موفق عمل نمایید و بتوانید توجه او را به خود جلب کنید.

نکته 1. طوری متن بفرستید که برای خودتان می فرستند.

چگونه سر صحبت را در چت باز کنیم؟ بهترین و زیباترین متنی که می توانید در اولین پیام متنی برای دختر مورد علاقه تان ارسال کنید الزاما متنی نیست که روی آن بیش از حد فکر کنید می توانید از پیام های دیگران ایده بگیرید و یا می توانید از یک ایموجی استفاده کنید یا یک گیف جالب برایش بفرستید تا بتوانید او را با خود همراه کنید و او را وادار به نشان دادن عکس العمل نمایید. می توانید کلیپ های یوتیوب را با او به اشتراک بگذارید و شوی مورد علاقه خود را به او نشان دهید.

چگونه با دخترها چت کنیماجازه بدهید که ابزارهای متنی، کمی از سختی کار شما را کم کنند.

نکته 2. در شروع چت با یک دختر سوال بپرسید

می توانید سوالات مختلفی درباره موضوعات گوناگون از او بپرسید و نظرش را درباره آن ها جویا شوید. درباه رروز و ماه تولدش با او صحبت کنید یا در مورد اعتقاداتش راجع به سیاست، مدرسه، کار، تلویزیون و موسیقی بپرسید. از او بخواهید تا در مورد مسائل شخصی اش که تا به حال برای کسی نگفته با شما صحبت کند.

پرسیدن سوالاتی با پاسخ باز می تواند موضوع خوبی برای شروع پیام دادن به یک دختر باشد زیرا او را وادار می کند که بیشتر توضیح بدهد و مکالمه تان زود به اتمام نرسد.

نکته 3. بدانید که چه پیامی بفرستید.

پیام متنی خود را با ارسال یک گیف و یا پرسیدن یک سوال شروع کرده اید اما برای ادامه ی چت کردن با او به مشکل خورده اید و نمی دانید که گفتگو را چگونه ادامه دهید. وقتی نمی دانید و سردرگم هستید که برای دختر مورد نظر چه پیامی بفرستید، در اینجا چند گزینه وجود دارد:

برای او پیامی که نشان دهنده ی تعریف از اوست بفرستید بعد از آن یک چیز شیرین بگویید و نشان دهید که از اینکه به او پیام می دهید خوشحال هستید. درنهایت، زمانی که صحبتتان تمام شد به او بگویید که دوست دارید به زودی به او پیام دهید. 

حرف زدن با دختر در چت برای اولین بار ممکن است سخت به نظر برسد این که با چه جملاتی شروع کنید و بحث را چگونه ادامه دهید اما اگر کمی هوشمندانه عمل کنید به خوبی از عهده این کار بر می آیید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.