دبستان ترجمیک، محصول جدید ترجمیک عرضه شد

دبستان ترجمیک، محصول جدید ترجمیک عرضه شد کمتر کسی از اهالی دانش و پژوهش است که نام موسسه خدمات زبانی ترجمیک به گوشش نخورده باشد. عمده خدمات ترجمیک ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ویرایش نیتیو، ویراستار…

کمتر کسی از اهالی دانش و پژوهش است که نام موسسه خدمات زبانی ترجمیک به گوشش نخورده باشد. عمده خدمات ترجمیک ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ویرایش نیتیو، ویراستاری پایان‌نامه و … است. بر همین اساس ترجمیک نامی آشنا برای مترجمان، پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و سازمان‌های مختلف است. پلتفرم ترجمیک واقع در مرکز رشد دانشگاه شریف است و در حال حاضر با 12.000 مترجم، ویراستار و نویسنده دورکار همکاری دارد.

با توجه به گستره فعالیت ترجمیک و همکاری با افراد دورکار، تقاضای آموزش از سمت همکاران برای این مجموعه وجود داشته و از سوی دیگر جای خالی دوره‌های‌ آنلاین کاربردی در بازار ایران، برای افراد مختلف علی‌الخصوص مترجمان و ویراستان بسیار محسوس بوده است.

دبستان ترجمیک

دبستان ترجمیک، پلتفرم دوره‌های آموزشی

بر همین اساس ترجمیک محصول جدید خود را تحت عنوان «دبستان ترجمیک» عرضه کرد.

دبستان ترجمیک پلتفرم آنلاین دوره‌های آموزشی است که در آن کلاس‌های آموزشی متنوع، با رویکرد کاربردی بودن، ویژه بازار کار برگزار می‌شود. این دوره‌ها به صورت کاملا آنلاین با هدف کسب تخصص در زمینه مورد نظر تشکیل می‌شود. در اینجا نگاهی به مزیت‌های دبستان ترجمیک خواهیم داشت:

برگزاری دوره به صورت آنلاین در هر مکان

شاید تا چند دهه گذشته کمتر به ذهن افراد این فکر راه پیدا می‌کرد که بتوان به صورت غیرحضوری، در منزل، مسافرت یا هر مکانی دیگر در کلاس آموزشی شرکت کنند. این اتفاق به صورت تدریجی به وجود آمد. اما با شیوع ویروس کرونا به‌گونه‌ای با زندگی ما در آمیخت که نادیده گرفتن آن غیرممکن است.

با استفاده از این ظرفیت دبستان ترجمیک دوره‌های خود را به صورت آنلاین در پلتفرم اسکای‌روم برگزار می‌کند. این دوره‌ها به صورت پروژه‌محور توسط استاد تدریس شده و در همین حین مبانی و اصول کار آموزش داده می‌شود.

مدرسان با سابقه و متخصص

یکی از حساسیت‌های دبستان ترجمیک در برگزاری این دوره‌ها، همکاری با مدرسان متخصص و با تجربه است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، هدف دبستان ترجمیک ارائه آموزش‌های کاربردی ویژه کسب تخصص در آن زمینه است. همین مورد موجب آن شده تا فیلتر جذب مدرس در ترجمیک بسیار حساس عمل کند. مدرسان دبستان ترجمیک: «اعضای هیئت علمی، فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دارای سابقه تدریس و سایر افراد که تجربه موثر و برجسته در زمینه آموزش آنلاین و آفلاین دارند» را شامل می‌شوند.

اگر شما فردی دارای یک یا چند از مشخصه‌های بالا هستید، بر روی صفحه جذب مدرس دبستان ترجمیک کلیک کرده و ثبت‌نام خود را در این پلتفرم انجام دهید.

پشتیبانی آنلاین و پرسش و پاسخ مستقیم

امکان تعامل و پرسش از استاد از جمله مواردی است که با توجه به ماهیت آنلاین بودن دبستان ترجمیک، فراهم شده است. یکی دیگر از مواردی که در برگزاری این کلاس‌ها به آن توجه می‌شود، جمعیت کلاس است. تعداد دانشجویان کلاس به شکلی در نظر گرفته می‌شود تا ظرفیت پرسش و تعامل استاد با تمامی دانشجویان فراهم باشد.

نکته دیگر پشتیبانی شبانه‌روزی دبستان ترجمیک است که باعث تمایز این پلتفرم می‌شود. شما هر گونه مشکل یا ابهام خود را می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با پشتیبانی دبستان ترجمیک در میان بگذارید.

امکان دریافت فایل کلاس‌ها پس از جلسه آنلاین

برای هر فردی ممکن است این مساله پیش آید که امکان حضور در کلاس برای او در یک یا چند جلسه فراهم نباشد. دبستان ترجمیک پس از تشکیل هر جلسه فایل‌ ویدئوی کلاس رو به صورت تدوین‌شده با عناوین هر دوره در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این موضوع سبب می‌شود تا دانشجو نگران از دست دادن کلاس خود نباشد.

اعطای گواهی معتبر

پس از برگزاری هر دوره و گذراندن کلاس‌ها، گواهی شرکت در دوره برای دانشجو صادر می‌شود. این گواهی از سمت موسسه ترجمیک صادر می‌شود. با توجه به سابقه  و مخاطبان موسسه ترجمیک، گواهی‌ دوره‌های آموزشی معتبر است.

گواهینامه دبستان ترجمیک

دبستان ترجمیک، مورد اعتماد و اطمینان

ترجمیک موسسه‌ای واقع در مرکز رشد دانشگاه شریف است. از سوی دیگر مخاطبان ترجمیک شامل دانشگاهیان، پژوهشگران و مترجمان هستند. به رغم این اعتماد شکل‌گرفته دبستان ترجمیک به تعهدات خود در دوره‌ها از قبیل: کاربردی بودن، کسب تخصص، پشتیبانی، مدرس متخصص و … عمل می‌کند.

اگر شما نیز به دنبال کسب مهارت‌های جدید و تقویت دانسته‌های گذشته خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم به دبستان ترجمیک سری بزنید تا دوره یا دوره‌های مناسب خود را انتخاب کنید.

شرکت در این دوره‌ها هم به سبب تقویت رزومه و هم برای ارتقای مهارت‌های تخصصی و کسب درآمد بیشتر به شما پیشنهاد می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.