متن قدردانی از پرستار: پیام ها و جملات زیبا برای تشکر از پرستاران

تا به حال به فرستادن پیام تشکر و یک متن قدردانی از پرستار برای پرستارانی که می شناسید فکر کرده اید؟ یکی از رایج ترین اشتباهاتی که انجام می دهیم؛ این است که از برخی افراد که لطفی در حق ما می کنند فقط به خاطر این که شاید وظیفه شان باشد، قدردانی نمی کنیم.

پرستاران قشر زحمت کشی هستند که گاهی فراموش می کنیم از آن ها تشکر کنیم. به خصوص در این روزهای کرونایی که شاهد فداکاری و تلاش بی وقفه ان ها هستیم اگر در خانواده یا دوستان خود یک پرستار می شناسید می توانید یک هدیه به مناسبت روز پرستار به آن ها تقدیم کنید و یا یک متن قدردانی از پرستار برای آن ها ارسال کنید تا کمی از زحمات آن ها را جبران کرده باشید. در سایت مینویسم همچنین مطلبی با عنوان عکس نوشته تبریک روز پرستار نیز وجود دارد که می توانید ملاحظه کنید.

متن قدردانی از پرستار

پرستاران نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.همه ما فکر می کنیم کاری که انجام می‌دهند؛شبیه بقیه است. اما چیزی که احتیاج دارند؛داشتن قلبی مهربان است تا بتوانند پرستار خوبی باشند. سری بعد که پرستاری را دیدید؛ فراموش نکنید با مهربانی قدردانی خود را نشان دهید. مراقبت از فردی که ارزشمند و وابسته است؛شاید آسان نباشد اما پرستاران کل جهان چنین هستند و ما نمی‌توانیم کار آن ها را جبران کنیم.

پس باید با فرستادن یک پیام تشکر و متن قدردانی از پرستار از آن ها قدردانی کنیم. اگر نمی‌دانید چه چیزی باید به پرستار خود بگویید؛به پیام‌ های تشکر از پرستار زیر نگاه بیاندازید. احتمالا می توانید متوجه شوید چه چیزی بگویید.

پیام‌های تشکر از پرستاران

عکس نوشته با متن قدردانی از پرستاراگر تجربه بستری شدن در بیمارستان را دارید و یا پرستاری در خانه از شما مراقبت می کند می توانید برای قدردانی از پرستار خود این پیام های تشکر را برایش ارسال کنید:

 1. از شما بسیار سپاس گزارم. می دانم چه حسی دارد تا ابد سپاس گزار فردی باشی که هنگامی که ضعیف و شکننده بودی کنارت ایستاده است.
 2. بابت داشتن شما به عنوان پرستارم؛ از شما سپاس گزارم. هیچ چیز نمی تواند با مراقبتی که از من کردید، هنگامی که بیمار بودم قابل مقایسه باشد. شما یکی از مثال زدنی ترین پرستاران جهان هستید.
 3. تا ابد مدیون شما هستم. به جز خویشاوندان خودم کسی را تا به حال ندیده ام که به عنوان یک غریبه به کمک اطرافیانش در شرایط نیاز؛ متعهد باشد. در جهان من شما را به عنوان بهترین سرپرستار می‌شناسم. ممنونم.
 4. لطفاً تشکر عمیق و خالصانه مرا برای پرستاری کردن از من با وجود آزاری که به خاطر ناتوانی در انجام کارهایم دیدید؛ بپذیرید. قطعاً شما بهترین پرستاری هستید که تا به حال می شناسم.
 5. کمکی که پرستاران می‌کنند؛ سبب شده فرد نیروی تازه‌ای بگیرد و کاملا درمان یابد. شما می دانید چه بگویید؛ چه چیزی بدهید و چه زمانی آن را بدهید (با توجه به شرایط و زمان) واقعا به شما آفرین می گویم و از شما سپاس گزارم.
 6. شما من را تشویق کردید برای زندگیم بجنگم، زمانی که فکر می کردم هیچ امیدی برای بیماریم وجود ندارد ممنونم.
 7. با قدرت خداوند و کلمات امید دهنده شما توانستم با این بیماری که بسیاری از افراد فکر می‌کردند درمان پذیر نیست،بجنگم.بسیار از شما سپاس گزارم.

 یادداشت‌های قدردانی از پرستار

از جملات زیر می توانید برای تشکر از پرستارانی که می شناسید استفاده کنید:

 1. دستان شما اشک های بسیار زیادی را پاک کرده است. کار شما به افراد بی شماری در طول درمان شان کمک کرده است. کلمات شما بسیاری را تشویق کرده که با بیماری بجنگند و درمان شوند.قلب شما بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار داده.ممنونم.
 2. کار خوب شما روی زمین و بهشت ثبت می‌شود. کلمات مشوق آمیز شما در قلب من حک می‌شود. شما یک پرستار بهشتی هستید.بسیار سپاس گزارم.
 3. روز و شب؛ بهار، تابستان؛ پاییز و زمستان، در همه فصل ها هر کاری انجام می دهید تا مطمئن شوید بیماران به شرایط مساعدی دست پیدا کردند. در حالی که دیگران شاید فراموش کنند از شما تشکر کنند.اما من این یادداشت را برای شما می فرستم تا فقط بگویم چقدر قدردان شما هستم.
 4. بسیار سپاس گزارم.نمی‌دانم چطور تشکر کنم. اما شما هر طور شده از بیماران مراقبت می کنید بدون این که حتی آرامش خود را از دست بدهید. امیدوارم خداوند توانایی انجام کار خوب را به شما بدهد.
 5. مردم شاید کلماتی که به آن ها گفته می‌شود را فراموش کنند و توصیه هایی که به آن ها می‌شود را نادیده بگیرند.اما عمیقاً و از صمیم قلب هیچ کس فراموش نمی‌کند که هنگام نیاز چه کمکی به آن ها کردید.بابت مراقبت هایی که از من کردید، از شما سپاس گزارم.
 6. تو نمی گذاری شمع ها بسوزند؛وقتی چراغ ها خاموش هستند. تو نور خودت را روشن می‌کنی و به بقیه هدیه می دهی.هیچ چیزی با کار ارزشمندی که می کنی قابل مقایسه نیست.ممنونم.
 7. تو در همه رنگ ها عشق را به من نشان دادی. تو به همه افراد اهمیت می دهی و به قوم یا مذهب شان هم توجه نمی‌کنی. دستان تو هیچ محدودیتی برای انجام دادن کار برای دیگران ندارد. امیدوارم بهترین چیزها برایت اتفاق بیفتد.بسیار از شما ممنونم.

جملات زیبا برای تشکر و قدردانی از پرستار

متن قدردانی از پرستار

 1. ای پرستار بابت مهارت ها؛ شایستگی و اشتیاقت که قابل مقایسه با هیچ چیزی نیست، از شما ممنونم. من و خانواده‌ام قدردان کار ارزشمند شما هستیم.
 2. بسیار از شما ممنونم. هیچ کلمه ای نمی‌تواند کاری که انجام می دهی را توصیف کند. هیچ وقت تاثیر مثبتی که روی بیماران می گذارید،را نادیده نگیرید.
 3. هیچ حافظه خوبی از بیماری به وجود نمی‌آید. اما وقتی پرستار خوبی داشته باشی؛ هرگز فراموش نمی کنی چقدر مراقبت بوده است. بابت این که انقدر پرستار خوبی هستی؛ از شما ممنونم.
 4. بدون پرستاران اتاق عمل ناقص است و اتاق ریکاوری غیرقابل تحمل خواهد بود.حتی شکل بیمارستان هم شبیه به یک مرده می شود.از همه پرستاران ممنونم.

متن کوتاه قدردانی از پرستار

 1. امیدوارم خداوند کارهای خوبی را که انجام می‌دهید؛جبران کند.امیدوارم کمبود هیچ چیزی در جهان را پیدا نکنید.
 2. مراقبت شما برای دیگران بسیار قابل اعتماد و کامل خواهد بود.ممنونم.
 3. حس بسیار خوبی است در این جهان که کمتر کسی اهمیت می‌دهد، پرستار مهربانی وجود داشته باشد که به بقیه مردم اهمیت دهد و مراقب آن ها باشد.
 4. جهان به پرستاران بیشتری مثل شما احتیاج دارد. با وجود شما جهان جای بهتری می‌شود و بسیاری از مردم سلامت خود را به دست می‌آورند.
 5. لباس آبی یا سفید پرستار؛او را به پرستار خوبی تبدیل نمی‌کند. بلکه قلب گرم و مهربانش که برای غریبه ها و افراد مریض می تپد؛ ارزش دارد. امیدوارم همه پرستاران سلامت باشند.
 6. هیچ کس نمی تواند روی زندگی شما حساب کند. هم چنین هیچ فردی نمی‌تواند متوجه شود برای انجام کارهایتان در طول زندگی چقدر سختی کشیده اید، فقط خدا می داند و می تواند برای شما جبران کند. از شما بسیار ممنونم.

متن های زیبا برای نقدیر از پرستاران

 1. هیچ سیستم بهداشتی و درمانی نمی‌تواند بدون کار پرستاران کامل باشد.شما خلاصه درستی از چیزی هستید که می‌تواند زندگی دیگران را کاملاً لمس کند. ممنونم.
 2. یک پرستار شخصی است که ما را در ضعف می بیند، دست مان را می‌گیرد و به ما راه رفتن؛ دوباره حرف زدن، امید داشتن و جنگیدن برای فرد بهتری شدن را یاد می دهد.
 3. امروز وقت گذاشتم و به همه افرادی که تفاوتی در زندگی من ایجاد کردند؛فکر کردم. شما واقعاً زندگی من را تحت تاثیر قرار دادید.بسیار از شما ممنونم.
 4. شما به افراد بسیار زیادی کمک کردید و آن ها را درمان کردید. اگر چه بسیاری از آن ها فراموش می‌کنند از شما تشکر کنند، اما کاری که شما کردید همیشه در قلب آن ها باقی خواهد ماند. ممنونم.
 5. دردی که داشتم، بسیار مشقت بار بود و کل شب را به خاطرش گریه کردم.شما اشک هایم را پاک کردید،مرا حمایت کردید و این را هرگز فراموش نمی کنم.بسیار از شما ممنونم.
 6. سلامتی ما ثروت ماست. گاهی اوقات در تخت بیمارستان آن را می‌ جوییم و می فهمیم بزرگ ترین عشق ما همان غریبه ایست که در آن جاست. پرستار عزیزم بابت کارهای خوبی که برای من انجام دادید از شما ممنونم.

به پرستار خود پیام تشکر بفرستید. شاید او در برآورده کردن کل انتظارات شما ناتوان باشد، اما برخلاف موقعیتش اگر برای درمان و برگرداندن سلامتی شما کارش را درست انجام دهد، شما به او یک تشکر بدهکار هستید.

فرستادن پیام تشکر و قدردانی از پرستار به پرستارانی که می شناسید باعث می‌شود از او قدردانی شود. تا زمانی که می توانید؛فرصت را از دست ندهید. پس پیام تشکر برای پرستاران بفرستید و آن ها را خوشحال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.