بهترین افزونه ها (Add-ons) برای صندوق پستی Gmail

اگر برای انجام کارهای روزمره و مراودات کاری و غیر کاری خود زیاد از جی میل (Gmail) استفاده می کنید شاید به دنبال راهی برای قدرتمندتر کردن آن باشید. در این نوشته شما را با چند مورد از بهترین افزونه ها (Add-ons) برای صندوق پستی Gmail آشنا می کنیم که با نصب آن ها می توانید کارایی جیمیل خود را افزایش داده و باعث قدرتمندتر شدن آن شوید.

اگر مدتی است که از محصولات گوگل استفاده می کنید، با روند آشنا هستید. آن­ها چیزی را با هیاهوی زیاد شروع می کنند، شما را به شدت به آن علاقمند می کنند و سپس دوشاخه را کشیده و آن را خاموش می نمایند.

اما برخی از محصولات گوگل از احتمالات فرار کرده و در واقع سال به سال رونق بسیاری می گیرند. گوگل زمان و سرمایه ی زیادی را صرف آن ها کرده است به گونه ای که می توان دید که آن ها در تبدیل کردن محصولاتشان به بهترین ممکن جدی هستند. یکی از آن ها Gmail است.

بهترین افزونه ها (Add-ons) برای صندوق پستی Gmail معرفی بهترین افزونه های جیمیل (Gmail)

جیمیل که ۱۵ سال قدمت دارد، بر اساس استانداردهای گوگل عمر کاری طولانی دارد. در آغاز بسیار فوق العاده بود اما امروزه با معرفی افزونه های جدید، Gmail در حال پیشرفت است.

افزونه ها کجا هستند؟

در پایین سمت راست نوار جانبی Gmail (وقتی که وارد آن می شوید)، یک علامت بعلاوه ی سفید رنگ وجود دارد. با کلیک بر آن، بازار دنباله ی گوگل با افزونه های Gmail در بخش جلویی و مرکزی ظاهر می شود. از سوی دیگر، خارج از Gmail می توانید برای ایجاد افزونه ها کلیک کنید.

افزونه های جیمیل (Gmail)تا به حال تنها مجموعه ی کوچکی وجود دارد چنانکه افزونه های Gmail یک ویژگی نسبتاً جدید هستند. اما بر خلاف مجموعه ی محدود، در اینجاآن هایی آورده شده است که تمامی کاربران Gmail باید آن ها را نصب کنند.

Dropbox

Dropbox یک پلتفورم ذخیره ی ابری برای فایل ها، عکس ها، ویدیوها، موزیک و هر چیز دیگری است که می توانید آن را ذخیره نمایید. ابتدا، شما به یک حساب کاربری رایگان ابر Dropbox نیاز دارید که می توانید با کلیک بر اینجا آن را به دست آورید. سپس این افزونه را نصب کنید و با وارد نمودن مجوزها، آن را به حساب کاربری Dropbox متصل کنید.

معرفی افزونه های مهم جیمیل: Dropboxحال شما یک آیکون Dropbox درون پنجره ی جدید ایمیل خود خواهید داشت و می توانید به حساب Dropbox خود ضمیمه هایی را پیوست کنید. وقتی مردم بر لینک پیوست در ایمیل کلیک می کنند، بر روی کامپیوتر آن ها دانلود خواهد شد.

این یک روش هوشمندانه برای فایل های پیوستی با اندازه ی بیشتر از ۲۵ مگابایت است که حدی است که تمام خدمات ایمیل بر کاربران خود اعمال می نماید.

Streak

این افزونه ای است که باید داشته باشید اگر به دنبال ردیابی افرادی هستید که ایمیل شما را باز می کنند، اگر می خواهید ایمیل هایی را در یک زمان مشخص ارسال کنید و یا اگر می خواهید ایمیل ها را “یادآوری” کنید تا بعدها به صندوق پستیتان بازگردد (اگرچه Gmail به تازگی ویژگی یادآور خود را معرفی کرده است).

معرفی افزونه های کاربردی جیمیل: StreakStreak در واقع یک پلتفورم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای فروشندگان است. اما ویژگی یادآور، ردیاب باز ایمیل و به تعویق انداختن ارسال ایمیل را هر کسی می تواند به کار گیرد. استفاده از آن ها لذت بخش است.

Zoom

با تضعیف تدریجی اسکایپ به دلیل سوء مدیریت مایکروسافت، مردم به دنبال جایگزین هایی هستند. یکی از این جایگزین ها که تمجید زیادی را به خوب جلب کرده است، Zoom می باشد.

برترین افزونه های gmail: Zoomبا استفاده از این پلاگین Gmail شما می توانید جلسات ویدیویی، جلسات برنامه ریزی را آغاز کرده و فهرستی از تمامی جلسات پیش روی خود را مشاهده کنید. Zoom به منظور سبقت گرفتن از اسکایپ در جنگ ویدیو کنفرانسی به وجود آمده است.

DocuSign

قراردادهای کاغذی به سرعت قدیمی می شوند اما با ظهور دورکاری، قراردادها بیشتر از پیش موردنیاز هستند. امضای الکترونیکی اسناد، امروزه موضوع داغی است و DocuSign پیشروی این صنعت است.

پلاگین های کاربردی جیمیل: DocuSignبا استفاده از افزونه ی Gmail شما می توانید به سرعت و به راحتی قراردادهای PDF را باز کنید و امضای الکترونیکی خود را به آن اضافه کرده و سپس سند را ارسال نمایید.

Trello

Trello یک ابزار مدیریت پروژه ی آنلاین با یک گزینه ی رایگان است که برای اکثر افراد مناسب می باشد. با افزودن این افزونه شما می توانید برگ های پروژه ی جدی Trello از ایمیل های دریافتی را اضافه کنید-حتی بدون ترک صندوق پستی Gmail. شما همچنین می توانید متنی را از متن ایمیل به برگ Trello اضافه کنید.

پلاگین های کاربردی gmail جیمیل: Trelloکار کردن با ترلو سخت است و ممکن است به راحتی نتوانید وارد حساب کاربریتان شوید. بر اساس قضاوت توسط نظرات در این مورد، به نظر می رسد که شما باید از شر این یکی خلاص شوید.

نظرات استفاده از پلاگین ترلو

در این نوشته با ۵ مورد از بهترین افزونه های کاربردی جیمیل آشنا شدید که می توانید برحسب انتظاری که از حساب کاربری گوگل خود دارید ان ها را نصب کنید و باعث افزایش بهره وری جیمیل خود شوید.

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید