۱۰ بهترین هتل های ارزان در استانبول (لاکچری با لوکیشن عالی)

بخش گردشگری سایت مینویسم، در این مطلب 10 تا از بهترین هتل های ارزان در استانبول را به شما معرفی خواهد کرد.

در این مطلب توضیحاتی کامل درباره 10 تا از بهترین هتل های ارزان در استانبول را به همراه لوکیشن و موقعیت مکانی آنها می خوانید. لازم به ذکر است که این لیست طبق قیمت های موجود در سایت بوکینگ (booking.com) جهت سهولت شما همراهان گرامی، استخراج شده است. از این رو بدیهی است که رنج قیمت ها روزانه به دلیل نوسانات قیمت لیر و همچنین روز های شلوغی تغییر کند.

مطالب پیشنهادی: مشخصات و جمعیت کشور ترکیه

معرفی بهترین هتل های استانبول با قیمت مناسب

هزینه هر شب اقامت در هتل هایی که در این مطلب به شما معرفی می کنیم، از 248 هزار تومان تا 1 میلیون 700 هزار تومان می باشد. این رنج قیمتی در مقابل هزینه خانه در شمال، کیش و سایر شهر های توریستی ایران و امکاناتی که ارائه می دهند بسیار مناسب می باشد. از اینرو چنانچه قصد سفر به این کشور ترکیه را دارید علاوه بر مطالعه مناطق گردشگری استانبول، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

1. هتل هواپیمایی ISG Sabiha Gokcen

این هتل چهار ستاره واقع در منطقه آسیایی استانبول به فرودگاه ISG Sabiha Gokcen خیلی نزدیک است و اتاق های مدرنی دارد. البته سرویس حمل بار رایگان هم داشته و مسافران محترم می توانند از همان فرودگاه به صورت آنلاین چک کنند که اتاقی برای رزرو خالی هست یا نه! از باقی ویژگی های خوب هتل می توان به لوکیشن عالی، اتاق های تمیز و آرام و کادر مهمان نوازش اشاره کرد.

  • قیمت اتاق در این هتل : شروع قیمت های اتاق این هتل برای گردشگران ایرانی از شبی 250 هزار تومان است. البته قیمت روز اتاق های این هتل به روز های شلوغ بستگی دارد.

2. هتل Swissotel the Bosphorus Istanbul

هتل Swissotel the Bosphorus Istanbul

هتل Swissotel the Bosphorus Istanbul یکی از بهترین هتل های ارزان در استانبول محسوب می شود. این هتل پنج ستاره که در منطقه تکسیم استانبول واقع شده در سال 2016-2017 گواهی بهترین هتل امن استانبول را از آن خودش کرده است. از جمله ویژگی های خاص این هتل می توان به استخر های واقع در سقف آن و سونا و جکوزی عالی اش اشاره کرد. همه چیز در این هتل عالی است. کادر هتل، اتاق ها و حتی ویو اتاق به سمت بوسفورس! صبحانه هتل هم واقعا با کیفیت بوده و منظره رستوران خیلی خاص و زیباست.

  • قیمت اتاق در این هتل : قیمت رزرو اتاق در این هتل برای مسافران ایرانی از شبی 1 میلیون و 300 هزار تومان آغاز می شود. همانطور که می دانید این قیمت تقریبی است و بسته به روز های پیک تغییر می کند.

3. هتل YOTEL

هتل YOTEL دروازه شهر

این هتل که فاصله اش از فرودگاه استانبول تنها به اندازه 5 دقیقه پیاده روی است برای کسانی مناسب است که خیلی حوصله گشتن برای رزو اتاق ندارند. به جرات می توان گفت که از محل نشان دادن پاسپورت ها تا پذیرش این هتل 10 دقیقه هم معطل نخواهید شد. اتاق ها هم کولر داشته و وای فای رایگان هم در اختیار خواهید داشت. هم چنین این هتل برای کسانی خیلی خوب است که می خواهند کمی در استانبول استراحت کنند و با پرواز بعدی به جای دیگری بروند. رستوران هتل بسیار عالی بوده و کادر مهمان داری هم از عالی، عالی تر هستند.

  • قیمت اتاق در این هتل : قیمت رزرو اتاق در این هتل زیبا برای هر توریست ایرانی حدود شبی 820 هزار تومان می باشد. که در مقایسه با قیمت خانه های شبانه در مناطق توریستی ایران بسیار مناسب است. از این رو منطقی است که این هتل را در لیست ارزان ترین هتل های استانبول برای ایرانی های قرار دهیم.

4. هتل Celal Aga Konagi Metro Hotel

هتل Celal Aga Konagi Metro Hotel

این هتل که در منطقه فیث استانبول قرار دارد سونا و جکوزی عالی و استخر آب گرم درون اتاق دارد. البته که حمام ترکی هم از ویژگی های خوبش است. جدایی از اینها باید گفت که این هتل از مسجد آبی تنها 20 دقیقه فاصله دارد. لوکیشن عالی، کادر مهمان نواز و کار راه انداز هم از سایر ویژگی های خوب این هتل هتسند.

 

  • قیمت اتاق در این هتل : قیمت رزرو اتاق در این هتل شیک بسیار ارزان است و برای هر توریست ایرانی حدود شبی 400 هزار تومان می باشد.

 

مطالب پیشنهادی: سوغات استانبول چیست؟

5. هتل cvk park

هتل cvk park

این هتل پنج ستاره در قلب استانبول قرار دارد؛ یعنی فاصله 150 متری از میدان تقسیم در استانبول! هتل و کادر پذیرایی بسیار عالی هستند و ماندن در آن لذت خاصی دارد. و همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید یک استخر زیبا در محوطه این هتل طراحی شده که می توانید از شنا کردن و صرف صبحانه در کنار آن لذت ببرید.

  • قیمت رزرو اتاق در این هتل : هزینه هر شب روزو اتاق در این هتل برای ایرانی ها حدود 1 میلیون و 600 هزار تومان می باشد و یکی از هتل های ارزان در استانبول ترکیه محسوب میشود.

6. هتل miss

هتل miss

این هتل چهار ستاره از موزه تاریخی استانبول 500 متر فاصله داشته و استخر های فصلی بیرون از اتاق دارد. اتاق ها بسیار عالی بوده و وای فای رایگان هم دارند. البته سیگار کشیدن در اتاق ها ممنوع است. لوکیشن این هتل خیلی عالی است. یعنی به هر منطقه ای در هر جای شهر دسترسی خواهید داشت. صبحانه و کادر هتل هم خیلی خوب هستند.

  • قیمت رزرو اتاق در این هتل : هزینه هر شب روزو اتاق در این هتل برای مسافران ایرانی ها حدود 400 هزار تومان می باشد که با توجه به امکانات آن بسیار معقول به نظر می رسد.

مطالب پیشنهادی: مناطق گردشگری وان ترکیه

7. هتل YOTELAIR

هتل YOTELAIR

از دیگر هتل های استانبول با قیمت مناسب می توان به هتل یوتل ایر اشاره کرد. این هتل در منطقه بدون مالیات فرودگاه استانبول قرار دارد. یعنی مهمان های این هتل اکثرا بین المللی هستند و برای جا به جایی پرواز ها در آن اقامت دارند.

  • قیمت رزرو اتاق دراین هتل : هزینه یک شب اقامت در این هتل برای مسافران ایرانی معادل است با 1 میلیون 170 هزار تومان. البته لازم به ذکر است که این قیمت ها تقریبی بوده و ممکن است تغییر کند.

8. هتل Uranus

هتل Uranus

هتل اورانوس، جز ارزان قیمت ترین هتل های استانبول می باشد. این هتل پنج ستاره استخر های داخل اتاق شیک و خاص خودش را دارد. از استخر و سونا هم که دیگر نگویم. پس این هتل مخصوص کسانی است که پس از یک روز سخت می خواهند در محل اقامت شان ریلکس کنند.

  • قیمت رزرو اتاق در این هتل : شاید باورش برایتان سخت باشد، اما قیمت یک شب اقامت در این هتل لاکچری برای مسافران ایرانی از 414 هزار تومان آغاز می شود.

9. هتل Hilton Istanbul Bomonti

هتل Hilton Istanbul Bomonti

آسمان خراشی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، هتل هیلتون است این هتل در قلب منطقه بومونتی قرار دارد، پس از ایستگاه مترو منطقه 10 دقیقه فاصله داشته و از میدان تکسیم ایستگاه دورتر است. تمام جزییات این هتل در بهترین حالت ممکن خود هستند. از مهمان نوازی بی پایان کادرگرفته تا ویو اتاق ها و سرویس اتاق ها همه و همه عالی هستند.

  • قیمت رزرو اتاق در این هتل : قیمت اقامت یک شب در این هتل معادل 778 هزار تومان برای مسافران ایرانی است. که البته این قیمت تقریبی بوده اما منطقی است که این هتل را یکی از هتل های ارزان در استانبول محسوب کنیم.

10. هتل All Seasons

هتل All Seasons

 این هتل در قلب منطقه تاریخی استانبول قرار دارد. یعنی میدان سلطان احمد، بازار بزرگ و ایا صوفیه تنها 15 دقیقه از آن فاصله دارند. اتاق ها بسیار راحت و کادر هتل بسیار مهمان نواز هستند. این هتل به رستوران های عرب بسیار نزدیک بوده و لوکیشن بسیار امنی دارد.  

  • هزینه رزور اتاق در این هتل: مطمئنم که از شنیدن قیمت رزرو اتاق دراین هتل شگفت زده خواهید شد! مسافران ایرانی می توانند با پرداخت 248 هزار تومان برای هر شب در این هتل ارزان در استانبول اقامت داشته باشند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.