بهترین هتل های ایروان ارمنستان؛ که چشم انداز زیبا دارند

در این پست 7 تا از بهترین هتل های ایروان ارمنستان که چشم انداز زیبا دارند را به شما دوستداران طبیعت معرفی می کنیم.

ایروان؛ پایتخت کشور تاریخی و شگفت انگیز ارمنستان است! در مرکز ایروان می توانید بهترین هتل های این کشور را پیدا کنید. ارمنستان کشوری مهمان نوازی است که علاوه بر جاذبه های گردشگری؛ طبیعت بسیاری دارد. ما از شما دعوت می کنیم تا به این کشور شگفت انگیز سفر کنید و زیبایی ایروان را با چشمان خود ببینید. در ادامه این مطلب 7 تا از بهترین هتل های ایروان ارمنستان را به شما معرفی می کنیم که زیباترین ویو را دارند.

مطالب پیشنهادی: راهنمای سفر به ارمنستان

7 تا از بهترین هتل های ایروان با چشم انداز زیبا برای ایرانی ها

ایروان؛ پایتخت ارمنستان با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، مقصدی رو به رشد در منطقه اوراسیا است. اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد قصد سفر به ارمنستان را دارید و باید تصمیم بگیرید که در ایروان ارمنستان در کجا اقامت داشته باشید. ما بهترین هتل های ایروان را به شما مسافران ایرانی معرفی می کنیم که چشم انداز فوق العاده ای دارند.

1. اقامتگاه ارسنادزور اکو

اقامتگاه ارسنادزور اکو

مجموعه هتل و اقامتگاه آرسنادروز در نزدیکی روستای آلیدزور که 4 ساعت از ایروان فاصله دارد؛ واقع شده. این هتل در مسیر معبد تاتو و طولانی ترین تلکابین جهان «بال ها تاتو» قرار دارد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این مجموعه هتل از کلبه های چوبی دنج و راحتی تشکیل شده است. برخی از این کلبه ها از چوب های بسیار قدیمی که در ساخت بشکه های نوشیدنی به کار می رفتند ساخته شده اند. پنجره برخی از این کلبه ها ویویی به سمت رودخانه وودوتون داشته و مهمان ها می توانند از درون هتل دیدی پانوراما به کوهستان و زندگی بکر روستاییان داشته باشند.

2. هتل اقامتگاه بوهمیان غرب

هتل اقامتگاه بوهمیان غرب
هتل اقامتگاه بوهمیان غرب

هتل اقامتگاه بوهمیان غرب؛ یکی از بهترین هتل های ایروان با ویو عالی است. این هتل در ساحل دریاچه مرتفع سوان قرار دارد. بنابراین از ایروان تا این هتل تنها 40 دقیقه فاصله است. فراموش نکنید که حتما دلیلی است که دریاچه سوان را با نام «مروارید کوهستانی ارمنستان» می شناسند. این دریاچه در فصل های مختلف سال کاملا متفاوت به نظر می رسد. البته یک چیز همیشه در این دریاچه ثابت است و آن هم زیبایی غیر قابل وصفش است. از این رو مهمانان هتل بوهمیان غرب خیلی خوش شانس هستند. چرا که پنجره های بزرگ اتاق ها به سمت دریاچه و ویو بی نظیر ساحل آن باز می شوند.   

3. هتل آوان دزوراگت

هتل آوان دزوراگت

این هتل در 160 کیلومتری شمال ایروان و در منطقه ای با منظره جادویی از جنگل و کوهستان قرار دارد. هتل آوان بیشتر شبیه به قلعه ها و کاخ های قرون وسطی در ارمنستان است تا یک هتل لوکس. هر مهمانی در همان لحظه ورود حس متفاوت بود در این هتل را درک خواهد کرد؛ حسی شبیه به بودن در میان شوالیه ها و جنگجوهای شجاع! با وجود تمام این المان های تاریخی اتاق های این هتل بسیار مدرن بوده و ویویی خارق العاده به سمت منظره و کوه های اطراف دارند. از این رو درست است که نام این هتل را در لیست بهترین هتل های ایروان برای ایرانی ها آورده شود.

4. هتلِ آلپاین قلعه

هتلِ آلپاین قلعه

این هتل که به صورت خانوادگی اداره می شود در قلمرو منطقه کوهستانی دلیجان قرار دارد. آلپاین قلعه در نوک تپه های دلیجان قرار داشته و بر این اساس ویویی همه جانبه به جنگل های انبوه اطراف دارد. آب و هوا در این منطقه بسیار تمیز و روح افزاست. اتاق های این قلعه به داشتن نور و روشنایی خاص خودشان معروف هستند. چرا که پنجره ها در این اتاق ها بسیار بزرگ بوده و از این رو ویو کوهستانی بسیار خوبی هم دارند.

5. هتل آروی

هتل آروی

آروی از آن دسته اقامتگاه هایی است که برای یک شب ماندن و صبحانه ای عالی خوردن مناسب هستند. این هتل در روستای یقگیس قرار داشته و مهمان ها می توانند از بودن در اتاق های کوچک اما دنج، باغچه ای خصوصی و بالکن هایی با ویو عالی لذت ببرند. بنابراین این بهترین هتل ایراوان برای طبیعت دوستان است. مهمان های این هتل در زمستان ها دسترسی مستقیمی به دامنه کوه ها برای اسکی کردن دارند. جدایی از این می توان تمام لوازم مربوط به اسکی را از همین هتل کرایه کرد. البته در تابستان ها هم می توان دوچرخه ای اجاره کرد و از ویو کم نظیر کوهستان در این روستا لذت برد. ویو کوهستانی این روستا هم در تابستان و در زمستان طرفدار دارد.

6. هتل آمبرد

هتل آمبرد

هتل آمبرد در روستای بیوراکان و در 28 کیلومتری ایروان قرار دارد. موقعیت این هتل در میان دشت های سرسبز و تپه های پوشیده از چمن است. بنابراین مهمان ها حس بودن در پیک نیک را خواهند داشت. البته که اتاق ها بسیار مدرن بوده و پنجره هایی بزرگ به سمت ویو سبز و خاص کوه های آرارات دارند. این را هم نباید فراموش کرد که این هتل باغی خصوصی و استخری رو باز هم دارد.

7. هتل لاستیور

هتل لاستیور

بدون شک؛ این بهترین هتل ایروان ارمنستان برای ایرانی هاست چراکه چشم انداز اتاق های آن هر فردی را جادو می کند. هتل-اقامتگاه لاستیور در انوکاوان قرار دارد. مهمانان این هتل از مدرنیته هیچ کم ندارند؛ حمام های خصوصی، تلویزیون و کولر. سازه هتل در جایی غیر معمول یعنی درست بر تیغه های کوه مشرف به دره قرار دارد. مهمانان می توانند از پنجره ها و بالکن ها ویویی به سمت دره سبز، کوه ها و تپه های اطراف داشته باشند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.