بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

در این مطلب در خدمت علاقمندان به انیمیشن هستیم با موضوع “بهترین انیمیشن های ژاپنی سال ۲۰۱۹”. در این پست به معرفی ۱۵ انیمیشن پرفروش و دارای داستان های جذاب و مهیج ژاپنی می پردازیم.

معرفی بهترین انیمیشن های ژاپنی سال ۲۰۱۹

از بهترین انیمیشن های ژاپنی در سال ۲۰۱۹ می توان به موارد زیر اشاره نمود.

۱٫ انیمیشن ژاپنی نام آب و هوا با تو (Weathering With You)

انیمیشن آب و هوا با تو (Weathering With You)
بهترین انیمیشن ژاپنی ۲۰۱۹ : انیمیشن آب و هوا با تو (Weathering With You)

انیمیشن Weathering With You یکی از بهترین انیمشین های ژاپنی در سال ۲۰۱۹ می باشد که ماکوتو شینکای آن را کارگردانی و با همکاری کمپانی توهو در ۱۹ جولای ۲۰۱۹ منتشر نمود.

موضوع داستان انیمیشن آب و هوا با تو ، Weathering With You در مورد دانش آموز دبیرستانی است که خانه خود را برای رفتن توکیو ترک کرده است ، اما در تلاش است تا از خود محافظت کند و دوست پیدا کند.
روزهای او به معنای واقعی کلمه خاکستری است تا اینکه با دختری اسرارآمیز به نام حینا روبرو می شود که دارای قدرت خارقالعاده است که می تواند شرایط آب و هوایی را کنترل و یا تغییر دهد و جلوی بارش باران را بگیرد.

۲٫ انیمیشن Eternity and the Auto Memories Doll

انیمیشن Eternity and the Auto Memories Doll
بهترین انیمیشن ژاپنی ۲۰۱۹ : انیمیشن Eternity and the Auto Memories Doll

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های ژاپنی در سال ۲۰۱۹ ، انیمیشن Eternity and the Auto Memories Doll می باشد. در اوایل آگَست در آلمان نمایش داده شد و در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ در دنیا منتشر شد.

این انیمیشن می توان گفت قسمت اول از یک سریال بزرگ است که ادامه آن در سال ۲۰۲۰ تولید خواهد شد. داستان این انیمیشن درباره یک دختر جوان است که در یک مدرسه خیالی ثبت نام کرد و به شدن احساس بدبختی می کند …

۳٫ انیمیشن نعمت خداوند در این دنیای شگفت انگیز!

3. انیمیشن نعمت خداوند در این دنیای شگفت انگیز!
بهترین انیمیشن ژاپنی سال ۲۰۱۹ : ۳٫ انیمیشن نعمت خداوند در این دنیای شگفت انگیز!

انیمیشن ژاپنی نعمت خداوند در این دنیای شگفت انگیز! ( انیمیشن ژاپنی God’s Blessing on this Wonderful World) در تاریخ ۱۵ آگست ۲۰۱۹ منتشر گردید.

داستان این انیمیشن از آنجایی شروع می شود که مگومین نامه ای مرموز که از طریق پست دریافت می کند و آن نامه از آنها خواسته شده که به روستای Crimson Demon Clan سفر کنند. در راه ، آنها به دردسر می افتند.

۴٫ انیمیشن Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion

 انیمیشن Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion
انیمیشن Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?: Arrow of the Orion

انیمیشن آیا درست است که دختران را در سیاه چال بندازیم؟ در تاریخ ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر گردید. داستان این انیمیشن از آن قرار است که گروهی برای مقابله با تهدید های یک هیولای خطرناک ، به سمت اوراریو می رود تا قهرمانی را انتخاب کند که قادر به از بین بردن آن هیولا باشد.

او افرادی را که به دلیل قدرتمندی در جنگ هیولا مشهور هستند ، انتخاب نمی کند اما در عوض ، او بل کرنل ، یک جنگجو بی تجربه را انتخاب می کند. آیا آنها قادر خواهند بود که هیولای بدجنس را از بین ببرند؟

۵٫ انیمیشن Fate/stay night Movie: Heaven’s Feel – II. Lost Butterfly

انیمیشن Fate/stay night Movie: Heaven's Feel - II. Lost Butterfly
بهترین انیمیشن ژاپنی ۲۰۱۹ :۵٫ انیمیشن Fate/stay night Movie: Heaven’s Feel – II. Lost Butterfly

انیمیشن ژاپنی Fate/stay night Movie: Heaven’s Feel – II. Lost Butterfly به کارگردانی ufotable  و تهیه کنندگی Tomonori Sudō در ۱۲ ژانویه سال ۲۰۱۹ در ژاپن به نمایش درآمد و در ۱۴ مارس ۲۰۱۹ در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.

این انیمیشن به شرح داشتن جنگ بین دو نوجوان به نام های شیرو ایمیا و ساکورا ماتو می پردازد و توانسته از ۱۴ ژوئیه ۲۰۱۹ ، ۱۹٫۸ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است.

۶٫ انیمیشن Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

6. انیمیشن Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl
بهترین انیمشین ژاپنی سال ۲۰۱۹ : انیمیشن ژاپنی Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl

انیمیشن ژاپنی Rascal Don’t Dream of a Dreaming Girl یک فیلم درام عاشقانه فانتزی سال ۲۰۱۹ است که بر اساس جلد ششم و هفتم از سری رمان های light novel و به نویسندگی حاجیمه کاموشیدا و به کارگردانی Keeji Mizoguchi ساخته شد. این انیمیشن ابتدا در ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۹ در ژاپن اکران شد و در اواخر سال ۲۰۱۹ نسخه های محدودی را در کشورهای دیگر منتشر نمود.

۷٫ انیمیشن ژاپنی Code Geass: Lelouch of the Resurrection

انیمیشن ژاپنی Code Geass: Lelouch of the Resurrection
بهترین انیمیشن ژاپنی ۲۰۱۹ : انیمیشن ژاپنی Code Geass: Lelouch of the Resurrection

انیمیشن Code Geass: Lelouch of the Resurrection یک فیلم انیمه ژاپنی است که در ۹ فوریه ۲۰۱۹ در ژاپن به نمایش درآمد و در بیش از ۱۲۰ سینما اجرا شد. این مجموعه بر اساس سری انیمه های Code Geass و با کارگردانی Gorō Taniguchi و تهیه کنندگی Ichirō oukouchi  و همکاری کمپانی sunrise ساخته و منتشر گردید.

داستان انیمیشن Code Geass: Lelouch of the Resurrection :

پس از گذراندن للوچ در پایان Code Geass R2 ، به نظر می رسد که مردم ایالات متحده در آرامش هستند تا زمانیکه Nunnally و Suzaku ربوده می شوند…
اگر به داستان های هیجان انگیز علاقه دارید تماشای این انیمیشن ژاپنی را از دیت ندهید.

۸٫ انیمیشن Saga of Tanya the Evil Movie

انیمیشن ژاپنی Saga of Tanya the Evil Movie
بهترین انیمیشن ژاپنی ۲۰۱۹ : ۸٫ انیمیشن Saga of Tanya the Evil Movie

انیمه Saga of Tanya the Evil Movie در تاریخ ۸ فوریه سال ۲۰۱۹ به نویسندگی Carlo Zen و کارگردانی Arcadia در ژانر تخیلی منتشر گردید.

انیمیشن ژاپنی Saga of Tanya the Evil یکی از بهترین انیمه های کشور ژاپن در سال ۲۰۱۹ است. و داستان آن از این قرار است که خدانشناس ژاپنی ، در لحظه کشته شدن توسط یکی از زیردستانش که به دلیل عملکرد ضعیف از محل کار اخراج کرده بود ، با موجودی روبرو شده است که می تواند زمان را متوقف کند که او را به عنوان “X” یا خدایی معرفی می کند…

۹٫ انیمیشن یوری در یخ (Yuri on Ice the Movie: Ice Adolescence)

انیمیشن Yuri on Ice the Movie: Ice Adolescence
بهترین انیمیشن ژاپنی ۲۰۱۹ : انیمیشن Yuri on Ice the Movie: Ice Adolescence

انیمیشن یوری در یخ (Yuri on Ice the Movie: Ice Adolescence) یک انیمیشن ورزشی در تلویزیون ژاپن است که داستان آن درباره اسکیت بازی است. این انیمیشن به کارگردانی Sayo Yamamoto ، Jun Shishido  و نویسندگی Sayo Yamamoto ، Mitsurō Kubo و به همکاری کمپانی MAPPA منتشر گردید.

در حالی که اطلاعاتی در مورد داستان این انیمیشن اعلام نگردیده، اما می توان حدس زد که داستان این انیمیشن ژاپنی با داستان سالهای نوجوانی ویکتور نیکیفوروف سر و کار دارد.

۱۰٫ انیمیشن (Promare)

انیمیشن (Promare)
بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۹ : انیمیشن (Promare)

اگر طرفدار انیمیشن های Fire Force هستید ، دیده انیمیشن Promare را از دست ندهید. این انیمیشن یکی از بهترین انیمیشن های ژاپنی ۲۰۱۹ شناخته شده و در تاریخ ۲۴ ماه می ۲۰۱۹ منتشر گردید.

سی سال پیش از آن ، زمین دچار فاجعه ی آتش سوزی شد و در اثر آن آتش سوزی های نیمی از جمعیت جهان سوختند. بعضی از انسانها در طول و پس از آن رویداد تواناییهای پیروکینتیکی را توسعه داده و به عنوان Burnish معروف شدند.

در حال حاضر ، گالو تیموس به عنوان یکی از اعضای گروه آتش نشانی Burning Rescue در شهر Promepolis زندگی می کند و به حوادث مربوط به فرقه تروریستی مدعو شده Burnish Mad Mad Burnish پاسخ می دهد.

۱۱٫ انیمیشن ژاپنی Ride Your Wave

انیمیشن Ride Your Wave
بهترین انیمیشن ژاپنی سال ۲۰۱۹ : انیمیشن Ride Your Wave

انیمیشن Ride Your Wave توسط استودیوی SCIENCE SARU با داستانی متفاوت در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ منتشر گردید. و به یکی از بهترین انیمیشن های عاشقانه ژاپنی در ۲۰۱۹ تبدیل شد.

داستان انیمیشن Ride Your Wave در مورد دختری به نام Hinako Mukaimizu که ۱۹ سال دارد که و برای ثبت نام در دانشگاه به یک شهر ساحلی می رود است که از سفر خود لذت می برد بدون اینکه به آیند خود فکر کند. هنگامی که آپارتمان جدید او آتش می گیرد ، توسط مامور آتش نشانی به نام میناتو هیناشی ۲۱ ساله نجات می یابد. هیناکو عاشق مامور آتش نشان می شود و …

۱۲٫ انیمیشن بچه های دریا (Children of the Sea)

انیمیشن بچه های دریا (Children of the Sea)
بهترین انیمیشن ژاپنی در سال ۲۰۱۹ : انیمیشن بچه های دریا (Children of the Sea)

انیمیشن Children of the Sea به کارگردانی Ayumu Watanabe  تهیه کنندگی Eiko Tanaka در تاریخ ۷ ژوئن سال ۲۰۱۹ و با همکاری  استودیو ۴ °C منتشر گردید.

داستان این انیمیشن در مورد دختر دانش آموزی به نام رکا است که نمی داند تعطیلات تابستانی را کجا سپری کند. از این رو او به آلواریوم پدرش می رود و در آنجا با دو برادر مرموز به نام های امی و سورا آشنا می شود ، که پدرش به او می گوید آنها “توسط دوگوش ها بزرگ شده اند”…

۱۳٫ انیمیشن Hibike! Euphonium Movie 3: Chikai no Finale

انیمیشن Hibike! Euphonium Movie 3: Chikai no Finale
بهترین انیمیشن ژاپنی سال ۲۰۱۹ : انیمیشن Hibike! Euphonium Movie 3: Chikai no Finale

اگر به داستان های در مدرسه و دبیرستان های دخترانه علاقه دارید تماشای این انیمیشن را از دست ندهید . این انییشن ژاپنی در ۱۹ آپریل ۲۰۱۹ منتشر گردید.

۱۴٫ انیمیشن Ni no Kuni

انیمیشن Ni no Kuni
بهترین انیمیشن ژاپنی سال ۲۰۱۹ : انیمیشن Ni no Kuni

این انیمیشن مهیج در مورد دو دوست دبیرستانی با نام های هارو و یوو می باشد که برای نجات دوست دوران کودکی خود که گرفتار مشکلات عجیبی شده است همفکری می کند. انیمیشن Ni no Kuni در تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۱۶ منتشر گردید.

۱۵٫ انیمیشن Osomatsu-san the Movie

انیمیشن Osomatsu-san the Movie
معرفی بهترین انیمیشن های ژاپنی ۲۰۱۹ : انیمیشن Osomatsu-san the Movie

داستان انیمیشن Osomatsu-san the Movie در مورد برادران ماتسونو است که در مراسم دبیرستان با همکلاسی های درس خوان و موفق خود رو به رو می شوند. که در خواب می بینند که وارد دنیایی عجب شدند. این انیمیشن زیبا و دیدنی ژاپنی در ۱۵ مارس ۲۰۱۹ منتشر شد.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید