معرفی بهترین برنامه های قاعدگی اندروید + لینک دانلود

برایتان پیش آمده که گاهی طول دوره قاعدگی و طول پریود خود را فراموش کنید و ندانید که روز تخمک گذاری شما چه روزی است؟ یکی از مشکلاتی که خانم ها شاید برایشان پیش بیاید این است که زمان قاعدگی و پریود خود را فراموش می کنند. بار ها پیش آمده است که در دفترچه یادداشت خود نوشته ایم ولی مجدد فراموش کرده ایم و همین موضوع میتواند آزردگی خاطر به وجود بیاورد. پیشرفت تکنولوژی و فناوری کمک شایانی به بشر کرده است و یکی از آن ها ساخت برنامه های قاعدگی است. در این قسمت نیز قصد داریم تا بهترین برنامه های قاعدگی اندروید را به شما معرفی کنیم و لینک دانلود چند برنامه پریود برای اندروید را هم در اختیارتان بگذاریم. اگر به دنبال دانلود برنامه تنظیم قاعدگی خوب برای گوشی اندروید خود هستید با ما همراه باشید.

لیست بهترین برنامه های قاعدگی اندروید با لینک دانلود

برنامه هایی که برای تنظیم قاعدگی و یادآوری روزهای تخمک گذاری طراحی شده اند میتوانند کمک شایانی به خانم ها به خصوص خانم های متأهل کنند که از روند هورمون ها و تخمدان های خود آگاه باشند و بدانند که چه زمانی پریود شده و در چه مرحله ای قرار دارند؟ یکی از مزیت های این برنامه های تنظیم قاعدگی این است که میتوانید به واسطه برخی از آن ها زمان بارداری و روند بارداری خود را هم در آن ثبت کنید. در ادامه لیست بهترین برنامه های قاعدگی برای گوشی اندروید را به شما معرفی میکنیم که به سادگی می توانید آن ها را دانلو کنید.

این برنامه های تنظیم قاعدگی بیش از هرچیزی تلاش میکنند تا تابوی مسائل مربوط به بدن زنان شکسته شود و در کنار سایر حقوق مربوط به زنان مثل حقوق ازدواج و طلاق برابری جنسیتی درکار و تحصیل و باقی مسائل مربوط به حوزه فمنیستی به رسمیت شناخته شود.

8 تست بارداری خانگی ساده با مواد موجود در خانه و اورژانسی

برنامه تنظیم قاعدگی بانویار

برنامه تنظیم قاعدگی بانویار
برنامه تنظیم قاعدگی بانویار

یکی از این برنامه های قاعدگی اندروید، برنامه بانویار است. بانویار یک برنامه پریود فارسی برای اندروید است. این برنامه برای خانم های ایرانی تهیه شده تا با استفاده از آن تمام مراحل قاعدگی خود را در آن ثبت کنند تا مدیریت بهتری روی سلامت خود داشته باشند. بانویار به صورت خودکار با تنظیم سه دوره اول قاعدگی شما که در آن برنامه ثبت و ویرایش میکنید میتواند دوره های قاعدگی بعدی شما را پیش بینی کند و با استفاده از آن میتوانید تصمیم گیری بهتری روی سلامت خود داشته باشید. شما میتوانید با ثبت اطلاعاتی در این برنامه مثل میزان وزن، دمای بدنتان ، میزان خونریزی و استفاده از قرص های ضد بارداری میتوانید سلامت خود را کنترل کنید تا اگربیمار شدید و پزشک مراجعه کردید بهترین اطلاعات را در اختیار پزشکتان قرار دهید.

از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به:

 • نشان دادن روز تخمک گذاری
 • نشان دادن تعداد روزهای باروری
 • نشان دادن تعداد روزهای مانده به پریود بعدی
 • ثبت یادداشت هایی از خلقیات، علائم بالینی اشاره کرد.

لینک دانلود برنامه بانویار

برنامه تنظیم قاعدگی: Lady’s Date

برنامه تنظیم قاعدگی بعدی Lady’s Date است. در این اپلیکیشن قاعدگی مخصوص اندروید میتوانید تمامی اطلاعات مربوط به قاعدگی خود نظیر شروع و پایان و میزان دوره عادت ماهانه خود درآن ثبت کنید. همچنین میتوانید مصرف قرص های ضدبارداری ، میزان خونریزی وعلائم بالینی مربوط به پریود را در آن ثبت کنید.این برنامه میتواند عادت های ماهانه شما را بر اساس میانگین ماهای قاعدگی ثبت شده توسط شما را پیش بینی کند. از این برنامه میتوان برای ثبت غسل حیض و نفاس ،مصرف قرص، نماز ها و روزه های فوت شده و .. استفاده کنید.

 از این برنامه تنظیم قاعدگی میتوانید جهت ثبت دوره های ماهیانه بر اساس احکام شرعی استفاده کنید و مناسب خانم هایی است که در تشخیص تکلیف شرعی خود دچار مشکل اندو همیشه از دوره های نامنظم خود گله دارند.

لینک دانلود برنامه Lady’s Date

این اپلیکیشن  در کافه بازار با حجم 5 مگابایت موجود است و میتوانید به راحتی آن را دانلود کنید.

برنامه پریود برای اندروید: روزهای صورتی

برنامه تنظیم قاعدگی روزهای صورتی

 خواص زنجبیل برای تنبلی تخمدان ( پلی کیستیک )

ابتدا در این برنامه اطلاعاتی شامل تاریخ شروع پریود و همچنین چند روز یا چند ساعت قبل از شروع پریود به شما هشدار میدهد و زمان هشدار توسط شما تعیین میشود. قابلیت هایی چون :

 • روز تخمک گذاری
 • روز های باروری
 • نمودار وزنی و دمای بدنتان را نیز دارد.
 • اطلاع از شانس بارداری در هر روز
 • اطلاع از دوره های قاعدگی
 • اطلاع از روز تخمک گذاری
 • اطلاع از دوره های باروری
 • قابلیت ثبت یادداشت برای هر روز
 • قابلیت رمز ورود به برنامه
 • قابلیت ثبت دستی شروع و پایان قاعدگی
 • قابلیت ثبت بارداری و زایمان
 • قابلیت مشاهده توصیه های مخصوص هر هفته بارداری
 • قابلیت مشاهده تصویر جنین در هر هفته از بارداری
 • امکان مطالعه مطالب مربوط به بهداشت بانوان٬ بارداری و …

برای دانلود تقویم قاعدگی روزهای صورتی روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود برنامه روزهای صورتی

دانلود برنامه سیکل قاعدگی برای اندروید: تقویم من Period Tracker

برنامه تنظیم قاعدگی تقویم من
برنامه تنظیم قاعدگی تقویم من

برنامه Period Tracker در واقع زمان پریو و قاعدگی شما را نمایش میدهد و مهم تر از همه روند تخمک گذاری بدن شما را در اختیارتان قرار میدهد. میتواند برای هر روز از قاعدگی خود نوشته ای را ثبت کنید.

به صورت کلی نرم افزارها و برنامه های متعددی هستند که میتوانید برای تنظیم قاعدگی خود از آن ها استفاده کنید. ما سعی داشتیم بهترین نرم افزارهای تنظیم قاعدگی را به شما معرفی کنیم و لینک دانلود هر یک را قرار دهیم.

در این برنامه میتوانید بعد از ثبت اطلاعات اولیه، مقدار میانگین دوره های پریود را برای شما پیش بینی میکند : نظیر طول دوره پریود و طول پریود.

شما میتوانید با ثبت اطلاعاتی درباره خواب، دمای بدن ، کیفیت و نحوه چگونگی مقاربت و علائم بالینیتان بر سلامت خود مدیریت داشته باشید.

در قسمت گزارش این برنامه میتوانید بعد از هر دوره کیفیت و سبک زندگیتان را مشاهده کنید. این برنامه نیز قابلیت هشدار قبل از پریود را دارد این برنامه تنظیم قاعدگی همچنین اطلاعاتی درباره شانس بارداری در طول چرخه قاعدگی به شما میدهد و یکی از بهترین برنامه های قاعدگی اندروید می باشد.

لینک دانلود برنامه تقویم من

دانلود اپلیکیشن پریود اندروید همدم پریود

برنامه تنظیم قاعدگی همدم پریود
برنامه تنظیم قاعدگی همدم پریود

برنامه همدم یکی از برنامه های فارسی تنظیم قاعدگی است که میتوانید زمان قاعدگی خود را در آن ثبت کنید و به شما در طول هر ماه نوتیف ارسال کند که در چه مرحله ای از تخمک گذاری هستید؟

لینک دانلود برنامه تنظیم قاعدگی همدم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.