۱۹ مورد از بهترین فیلم های عاشقانه ناراحت‌کننده (فیلم غم انگیز عاشقانه خارجی)

ناراحت کننده ترین فیلم های عاشقانه

اگر دلتان برای دیدن یک فیلم غم انگیز عاشقانه خارجی تنگ شده است پیشنهاد می کنیم نگاهی به لیست فیلم های عاشقانه ناراحت کننده که در این مطلب معرفی شده اند بیاندازید. دیدن فیلم های عاشقانه غمگین به ما یادآوری می کنند که عشق همیشه پایان خوشی ندارد.

بهترین فیلم های عاشقانه ناراحت‌کننده می‌توانند به شما احساس زنده بودن بدهند. فیلم نوجوان سرطانی که عاشق همکلاسیش می‌شود را تماشا کنید تا بعد از دیدن آن، دیگر نتوانید دست به انجام هیچ کاری بکنید. و این احساس فوق العاده‌ای است.

در صورتی که گشتن به دنبال یک فیلم عاشقانه ناراحت‌کننده دور از عقل به نظر می‌رسد و معمولا ترجیح می دهیم فیلم های کمدی را تماشا کنیم، اما یک گریه خوب می‌تواند آرامش‌بخش باشد. زمانی که چنین احساساتی در شما بروز می‌کنند، داشتن احساسات مثبت‌تر می‌توانند ساده‌تر به نظر رسند. برای مشاده لیست فیلم های عاشقانه غم انگیز خارجی با مینویسم همراه باشید.

لیست فیلم های عاشقانه ناراحت کننده

تمامی داستان‌های عاشقانه دارای پایان شاد و خوب نیستند. و این زندگی واقعی است! اگر آماده هستید، در ادامه، 19 مورد از بهترین فیلم های عاشقانه ناراحت‌کننده را معرفی می‌کنیم.

تایتانیک (1997)

فیلم غم انگیز عاشقانه خارجیاین که حتی چند دهه پس از اکران این فیلم، هنوز مردم در مورد نجات جک (لئوناردو دی کاپریو) صحبت می‌کنند (رز، چرا جک را نجات ندادی؟)، خود نشانه‌ای بر شگفت‌انگیز بودن تایتانیک است. برای کارگردان، جیمز کامرون، این سوال بی‌معناست. کامرون در اینباره می‌گوید: اگر جک زنده می‌ماند، پایان فیلم بی‌معنی می‌شد. این فیلم در مورد مرگ و جدایی است. او می‌بایست می‌مرد … به این هنر می‌گویند؛ اتفاقاتی به دلایل هنری رخ می‌دهند، نه به خاطر دلایل فیزیکی.

کفاره (Atonement) (2007)

فیلم غم انگیز عاشقانه خارجیبه نظر می‌رسد که فیلم کفاره یکی از جذاب‌ترین فیلم های عاشقانه سینما به شمار می‌رود. متاسفانه، سکانس عاشقانه‌ی بین شخصیت‌های کیرا نایتلی و جیمز مک‌آوری تبدیل به سوتفاهم بزرگی می‌شود که در نهایت به تراژدی ختم می‌گردد.

مالکوم و مری (2021)

فیلم غم انگیز عاشقانه خارجیزندیا و جان دیوید واشنگتن، نقش زوجی را بازی می‌کنند که در این داستان عاشقانه‌ی خسته‌کننده و عاطفی در آستانه‌ی جدایی قرار دارند. هیچ برنده‌ی واقعی در این نبرد وجود ندارد. اکثر منتقدان نیازی ندارند برای درک موضوع این فیلم به چیزی فراتر از زندگی عاشقانه‌ی خود نگاه کنند. با این وجود، دیدن این که هر دو شخصیت سعی می‌کنند پیروزمندانه صحنه را ترک کنند، سرگرم‌کننده است.

خطای ستارگان بخت ما یا بخت پریشان (2014)

بهترین فیلم های غم انگیز عاشقانهدر این فیلم که از رمان جان گرین اقتباس شده است، شیلین وودلی و انسل الگورت در نقش دو نوجوان مبتلا به سرطان بازی می‌کنند. داستان فیلم به گونه‌ای است که نمی‌توان آن را بدون یک جعبه‌ی بزرگ دستمال کاغذی تماشا کرد. بسیار تاثیرگذار است.

500 روز سامر (2009)

فیلم سینمایی عاشقانه ناراحت کنندهفیلم 500 روز تابستان به شدت مرا افسرده و ناراحت کرده است. در این فیلم، جوزف گوردن لویت و زوئی دیشنل ایفای نقش می‌کنند. داشتن حس شادی در مورد فیلمی که می‌دانیم در نهایت به جدایی ختم می‌شود، بسیار سخت است.

اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند (2018)

ناراحت کننده ترین فیلم های عاشقانهفیلم اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند که توسط کارگردان و فیلمنامه‌نویس فیلم مهتاب، بری جنکینز ساخته شده است، در مورد زن جوانی است (با بازی کی کی لین) که سعی دارد بیگناهی مردی که دوستش دارد (با بازی استفاده جیمز) را ثابت کند. شخصیت استفان جیمز به خاطر جرمی که مرتکب نشده‌ متهم شناخته شده است.

لین در مورد این فیلم می‌گوید: با خواندن فیلمنامه، با خود فکر کردم که این چه داستان عاشقانه‌ی زیبایی است. در این داستان، دو جوان سیاه‌پوست را می‌بینید که نیمه‌ی گمشده‌ی یکدیگر هستند. اما با مشکلاتی که در دنیای امروزی وجود دارند، دست و پنجه نرم می‌کنند در حالی که این کتاب در اوایل دهه‌ی هفتاد نوشته شده است.

اگر بمانم (2014)

فیلم غم انگیز عاشقانهاگر قصد تماشای فیلم اگر بمانم را دارید، خودتان را آماده کنید: عشق دوران نوجوانی که بر اساس رمان Y.A سال 2009 در مورد دختر 17 ساله‌ای نوشته شده است که با مشکلات پس از یک تصادف وحشتناک که باعث به کما رفتنش می‌شود، دست و پنجه نرم می‌کند.

فیلم کارول (2015)

فیلم عاشقانه غم انگیزکیت بلانشت، زنی است که با مشکلات طلاق دست و پنجه نرم می‌کند. رونی مارا یک عکاس چشم رنگی است که عاشق شخصیت کیت بلانشت می‌شود. کارول که در دهه‌ی 1950 رخ می‌دهد، داستان عاشقانه، تاثیرگذار و زیبای بین دو نفر است که در اوج درماندگی رخ می‌دهد.

پرتره‌ی بانویی در آتش (2019)

فیلم غم انگیز عاشقانهاین داستان عاشقانه‌ی فرانسوی، داستان نقاشی را دنبال می‌کند که وظیفه‌ی کشیدن پرتره‌ی یک عروس را بر عهده دارد. در این فرآیند، پیوندی میان این دو نفر ایجاد می‌شود که بعداً به عشق تبدیل می‌گردد. این تمام چیزی است که می‌توانم در مورد این فیلم بگویم و قصد ندارم پایان ماجرا را برایتان تعریف کنم.

پیاده‌روی به یادماندنی (2002)

فیلم های عاشقانه ناراحت‌کنندهآیا فیلم قبلی در مورد نوجوان مبتلا به سرطانی که عاشق هم‌کلاسیش می‌شود را به یاد دارید؟ این فیلم نیز شبیه به همان است! اگر به نحوی تماشای فیلم محبوب نیکولاس اسپارکس را از دست داده‌اید، وقت آن رسیده که به تماشای آن بنشینید.

داستان ازدواج (2019)

ناراحت کننده ترین فیلم های عاشقانه

داستان ازدواج یکی از فیلم های عاشقانه جدید ناراحت‌کننده است که نگاه ویران‌کننده و صمیمی بر پیچیدگی‌های پس از طلاق می‌اندازد. داستان ازدواج توسط نوآ بومبک نوشته و کارگردانی شده است و تاحدودی داستان جدایی خود او از همسر سابقش، جنیفر جیسون لی را بازگو می‌کند.

آبی گرم‌ترین رنگ است (2013)

فیلم عاشقانه غم انگیز خارجیفیلم آبی گرم‌ترین رنگ است، با رابطه‌ی عاشقانه‌ی میان یک زن جوان خجالتی و نقاش باانگیزه شروع می‌شود. اما با آشکار شدن تفاوت میان آن دو، رابطه‌شان نیز دچار مشکل می‌شود.

ستاره‌ای متولد شده است (2018)

دانلود فیلم عاشقانه ناراحتیویرایشگر سرگرمی، کریستوفر روزا در مورد این داستان تراژیک درباره‌ی شهرت، اعتیاد و عشق این چنین می‌گوید: همان احساسی که دوستانم پس از اسپا یا ورزش دارند را من پس از تماشای فیلم ستاره‌ای متولد شده است، پیدا کردم.

فیلم تو غیرقابل تعویض هستی (2018)

دانلود فیلم عاشقانه ناراحت کنندهیکی دیگر از فیلم های عاشقانه ناراحت‌کننده در مورد زن جوان مبتلا به سرطان و مردی که عاشقش است. گوگو باتا-راو و میشل هیوزمن در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

مرا به خاطر بسپار (2010)

فیلم سینمایی عاشقانه ناراحت کنندهما واقعاً نمی‌خواهیم پایان این داستان عاشقانه با بازی امیلی د راوین و رابرت پترسون که در شهر نیویورک رخ می‌دهد را برایتان تعریف کنیم. فقط به ما اعتماد کنید: این فیلم بیشتر از یک فیلم عاشقانه‌ی ناراحت‌کننده است.

مثل دیوانه‌ها (2011)

فیلم های عاشقانه ناراحت‌کنندهزمانی که آنا (فلیسیتی جونز)، دانشجوی انگلیسی وارد ایالات متحده آمریکا می‌شود، رابطه‌اش با جیکوب (آنتون یلچین) به مشکل می‌خورد.

بادیگارد (1992)

فیلم های عاشقانه ناراحت کنندهصادق باشید: تاکنون چند بار این اتفاق برایتان رخ داده است که در حالی که آهنگ «همیشه دوستت خواهم داشت» را می‌خوانید، گریه کنید؟ اگر پاسختان منفی است، پس حتماً این فیلم عاشقانه‌ی سال 1992 با بازی ویتنی هوستون که وارد رابطه‌ی عاشقانه با بادیگاردش (با بازی کوین کاستنر) می‌شود را ندیده‌اید.

مرا با نامت صدا کن (2017)

فیلم عاشقانه ناراحتییک داستان عاشقانه‌ی زیبا در مورد رابطه‌ی بین یک نوجوان و دانش‌آموز فارغ‌التحصیل شده‌ی پدرش است. متاسفانه، مشکلات زندگی واقعی بازیگر این فیلم، آرمی همر، ممکن است کمی به آن ضربه زده باشد.

رومئو و ژولیت (1996)

فیلم عاشقانه ناراحت کنندههمگی ما می‌‌دانیم که داستان فیلم رومئو و ژولیت چگونه پایان می‌یابد. با این وجود، چیزی در مورد فیلم دهه‌ی 90 کلر دنیس و لئوناردو دی کاپریو وجود دارد که این دوئل عاشقانه شکسپیر را تراژدی‌تر می‌کند.

اگر فیلم عاشقانه غم انگیز خارجی می شناسید که در این لیست ذکر نشده در قسمت نظرات ما را از آن مطلع کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. ALI می گوید

    ۵ قدم فاصله
    خیلی غمکین بود

  2. ram می گوید

    ی فیلم فوق العاد زیبا وعشقانع رو ک از قلم انداختید فیلم دفترچه خاطرات است …آخر فیلم گریم گرفت…زیبا بود …