آشنایی با بهترین کانال های تلگرام و نحوه استفاده از ان ها
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

یکی از برترین مزایای تلگرام نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر، سهولت در پیوستن به کانال ها و گروه ها می باشد. کانال های تلگرام به شما اجازه می دهند تا با افراد جدید آشنا شده و در مورد یک موضوع مورد علاقه با هم گپ و گفت کنید.

در این مقاله ما نگاهی به بهترین کانال های تلگرامی می اندازیم که باید در مورد آن ها بدانید. با وجود تعداد زیاد کانال های تلگرامی، در اینجا برخی از کانال های پرمخاطب تلگرام که شاید برای شما جالب باشد آورده شده اند.

بهترین کانال های تلگرام و نحوه جستجو و استفاده از آن ها

کانال های تلگرام در مقابل گروه های تلگرام

پیش از این که نگاهی به کانال های تلگرام بیاندازیم، دانستن تفاوت بین کانال های تلگرامی و گروه های تلگرامی حائز اهمیت است. ضمن این که آن ها مشابه هستند اما تمایزاتی نیز دارند.

گروه های تلگرامی گپ های چند نفری هستند. در حالی که آن ها برای گروه های دوستان یا تیم های کوچک مناسب می باشند، تلگرام همچنین از گروه هایی تا ۲۰۰۰۰۰ عضو پشتیبانی می کند. در یک گروه، شما می توانید ادمین هایی را با مجوزهای مختلف اختصاص دهید و تصمیم بگیرید که اعضای جدید می توانند پیام های قدیمی را مشاهده کنند و پیام های مهم را در بالای کانال پین کنید.

کانال های تلگرامی به شما (و یک تیم از ادمین ها) اجازه می دهند تا پیام هایی را به تعداد نامحدودی از مشترکان به اشتراک بگذارند. در یک کانال، نام کانال، نه حساب کاربری شما، در کنار پیام به نمایش در می آید. کانال ها همچنین شامل یک شمارنده ی بازدید هستند که به شما امکان ردیابی تعداد افراد مشاهده کننده ی پیام را می دهد.

کانال های تلگرامی همچنین می توانند عمومی یا خصوصی باشند، هرکسی می تواند با جستجو در تلگرام یک کانال عمومی را بیابد اما تنها ازطریق یک دعوت یا لینک می توانید وارد کانال های خصوصی شوید.

اساساً، گروه ها به تعدادی از افراد اجازه می دهند تا با هم گفتگو کنند در حالی که کانال ها به تعداد کمی از افراد اجازه می دهند تا پیام هایی را برای تعداد زیادی مشترک منتشر کنند.

نحوه پیدا کردن کانال های جدید تلگرام

اگر به دنبال یافتن کانال های جدید تلگرام هستید چند روش برای پیدا کردن کانال های تلگرام به شما معرفی می کنیم:

روش های جستجو در تلگرام

آموزش جستجو در تلگرامپایه ای ترین روش برای پیدا کردن کانال های جدید در تلگرام ازطریق کارکرد جستجوی داخلی تعبیه شده در آن است. در حالی که این کارکرد به شما اجازه می دهد تا پیام های موجود خود را جستجو کنید، همچنین به عنوان یک جستجوی کانال نیز عمل می کند.

تنها کافی است آنچه را که به دنبالش می گردید در نوار جستجو تایپ کنید و چندین کانال مطابق با آن ظاهر می شوند. در حالی که این روش بسیار راحت است اما بسیار محدود می باشد. اگر به دنبال روش بهتری برای این کار هستید ادامه مطلب را بخوانید.

سایت های پیدا کننده کانال های تلگرامی را مرور کنید

TelegramChannels.me یک سرویس جستجوی کانال تلگرامی غیررسمی است که روش بسیار بهتری را برای کشف محتوا در تلگرام ارائه می دهد. شما می توانید کانال ها و گروه ها را جستجو کنید و بسته های استیکر و بات ها را نیز بیابید.

TelegramChannels.me سرویس جستجوی کانال تلگرامیحتما ببینید: آموزش کامل استفاده از واتساپ در کامپیوتر

از سوی دیگر، از بخش دسته بندی ها در بالای صفحه برای مرور کانال هایی در مورد حیوانات، تحصیل، تکنولوژی و غیره استفاده کنید. اگر تنها به دنبال بهترین ها هستید، فهرست ۱۰۰ رسانه برتر را چک کنید تا کانال هایی با بالاترین رتبه بندی را مشاهده نمایید.

اگر آنچه به دنبالش هستید را پیدا نمی کنید، به Telegram Analytics (تلگرام آنالتیک) و tlgrm.eu سری بزنید. دومی علاوه بر کانال ها دارای استیکر و بازی نیز است.

وقتی بر روی لینکی برای باز کردن یک کانال از طریق این سایت ها کلیک می کنید، پیامی برای باز کردن آن ها در تلگرام ظاهر می شود. این به شما اجازه می دهد تا ابتدا آن را بررسی کرده و در صورت تمایل به آن ملحق شوید.

بهترین کانال های تلگرامی که ارزش ملحق شدن دارند

اجازه دهید نگاهی به برترین کانال های تلگرامی بیاندازیم که باید با آن ها آشنا شوید. البته، یک فهرست کوتاه علایق همه را در برنمی گیرد، بنابراین اگر چیز جالبی نیافتید به سرویس های مذکور سری بزنید.

۱٫ کانال تلگرامی [email protected]

کانال تلگرامی quoteاین کانال ساده هر روز گفته ای از افراد بزرگ را ارائه می دهد. اگر از شروع روز خود با سخنان حکیمانه لذت می برید، یا می خواهید در حین کار به چیز جالبی فکر کنید، این کانال بهترین گزینه است.

سخنان افراد جدیدی که به کانال اضافه شدند عبارتند از ویلیام جیمز، مادر ترزا و کونفوسیوس. در بسیاری از موارد، سخن ارائه شده حاوی لینکی به صفحه ویکیپدیای گوینده آن است تا بتوانید بیشتر در مورد آن اطلاعات بدست آورید.

۲٫ کانال تلگرامی Ask Me

به چیزهای بی اهمیت علاقه دارید؟ پس به این کانال تلگرامی ملحق شوید و هر روز یک حقیقت خنده دار را بیایبد. به عنوان مثال، شما متوجه خواهید شد که کدام حیوان چشم بزرگتری نسبت به مغزش دارد، چه چیزی باعث می شود یک ماده اسیدی یا بازی شود و در میز کارت چه کسانی پادشاه هستند.

۳٫ کانال تلگرامی Tech Guide

آیا یک جمع بندی روزانه از بزرگ ترین اخبار تکنولوژی نیاز دارید؟ این کانال محل مناسبی برای این هدف است. هر روز، کانال تعداد انگشت شماری از هایلایت های سیکل خبری را پست می کند. شما از انتشار گوشی های هوشمند، شرکت هایی که در حال تعطیلی هستند و شایعات در مورد تکنولوژی آینده مطلع خواهید شد.

آن یک اسنیپت کوچک اطلاعاتی است، بنابراین شما باید در جایی دیگر اطلاعات کامل در مورد آن ها را بیابید. پیشنهاد ما MakeUseOf’s Tech News section است.

۴٫ (Wallpapers Central) کانالی پر از والپیپرها

آیا به دنبال یک والپیپر جدید هستید؟ به این کانال تلگرامی ملحق شوید و تعداد زیادی گزینه در اختیار شما قرار می گیرد. در زمان نگارش، این کانال در طی چند هفته گذشته بروزرسانی شده است اما همچنان کاتالوگ بزرگی از والپیپرها برای مشاهده وجود دارد.

هر یک از آن ها شامل یک لینک دانلود است که شما می توانید یک کپی با رزولوشن بالا را به عنوان والپیپر گوشی خود دانلود کنید.

۵٫ qt animals کانالی برای حیوانات بامزه

آیا از حیوانات قابل ستایش خسته نمی شوید؟ این کانال برای شماست. این کانال به صورت منظم عکس ها و گیف هایی از حیوانات را پست می کند. این می تواند یک راه رهایی از استرس بعد از یک روز سخت باشد.

۶٫ The New York Times یک کانال تلگرامی برای ردیابی اخبار خارجی

آیا می خواهید از تلگرام برای آگاهی یافتن از اتفاقات جهان استفاده کنید؟ The New York Times یکی از بزرگ ترین سازمان های خبری است که یک کانال تلگرامی را ارائه می دهد. با این وجود، مطلع باشید که این کانال هر بار تعداد زیادی خبر را منتشر می کند. به همین دلیل، شما ممکن است بخواهید اعلانات آزاردهنده ی برنامه را برای این کانال خاموش کنید تا شما را دیوانه نکند.

اگر به دنبال یک دیدگاه جهانی هستید، به جای آن نگاهی به New York Times world بیاندازید.

۷- English Idioms Land یک کانال انگلیسی جذاب

آیا تابحال اتفاق افتاده است که اصطلاحی را بشنوید و معنی آن را ندانید؟ این کانال به شما آموزش می دهد. در اینجا اصطلاحات انگلیسی و توضیحی در مورد معنی آن ها را می یابید. علاوه بر این، هر پست شامل یک اصطلاح استفاده شده در یک جمله است به گونه ای که شما نحوه استفاده از آن را نیز بیاموزید.

فرقی نمی کند که شما یک فرد انگلیسی زبان باشید که تمامی این اصطلاحات را نشنیده است یا فردی که به دنبال تقویت زبان انگلیسی خود است، از این کانال تلگرامی لذت خواهید برد.

۸٫ Love Of Food کانال تلگرامی برای عاشقان غذا

آیا از نگاه کردن به عکس هایی از غذاهای فانتزی لذت می برید؟ به دنبال ایده هایی برای آشپزی یا پخت و پز هستید؟ به این کانال نگاهی بیاندازید. هر روز، تصاویری از غذاهای مختلف برای لذت تصویری پست می شوند.

در اینجا هیچ گونه دستور پختی ارائه نمی شود اما همچنان یک هواس پرتی جالب برای چند لحظه است.

۹٫ AppleMusicTM

گرچه این کانال به صورت رسمی به Apple Music وابسته نیست اما یکی از بهترین کانال های موسیقی تلگرام به حساب می آید. این کانال موزیک های تازه منتشر شده را گردآوری می کند و شما می توانید در کانال به آن ها گوش دهید.

این یک روش عالی برای گوش کردن موزیک های جدید است اگر در این موضوع با کشمکش مواجه هستید.

۱۰٫ Daily Channels

این یکی کمی فراتر از بقیه است چنان که یک کانال تلگرامی مختص اشتراک گذاری کانال های تلگرامی دیگر است. اگر علاقمند به کشف کانال های جدید به صورت روزانه هستید، این کانال را دنبال کنید.

اگرچه به احتمال زیاد به همه چیز علاقمند نیستید اما این یک روش ساده برای یافتن کانال های جدید بدون نیاز به جستجوی دستی است. شما به راحتی می توانید از طریق لینک های ارائه شده به این کانال ها ملحق شوید.

کانال های تلگرامی دیگر

در این مقاله ما نگاهی به تعداد کمی از بهترین کانال های تلگرامی انداخته ایم که می توانید به آن ها ملحق شوید. هزاران کانال دیگر وجود دارند از کانال های مانگا و کتاب گرفته تا کانال هایی بر پایه عکاسی و فیلم.

با استفاده از منابع فوق الذکر، شما می توانید کانال های تلگرامی را در مورد علایق خود بیابید. آگاه باشید که بسیاری از کانال ها، دانلودهای غیرقانونی را ارئه می دهند. بنابراین به یاد داشته باشید که همواره در طرف درست قانون قدم بگذارید.

خلاصه:

در این نوشته ابتدا تفاوت کانال و گروه در تلگرام را بیان کردیم. سپس نحوه جستجوی کانال های جدید تلگرام را آموزش دادیم و روش های پیدا کردن کانال های تلگرام را توضیح دادیم. در ادامه تعدادی از بهترین کانال های تلگرامی را معرفی کردیم که می توانید برای سرگرمی و آموزش از آن ها استفاده کنید.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید